Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.448
Reaction score
40.991
Локација
Žrnov
Meni je ovo mnogo teško palo.
Možda je i došlo u pravom trenutku. Kao poraz. Nije baš ovakva bruka morala da pukne..
Duljaj cedi suvu drenovinu, nadamo se daje ostalo još malo nečega da se iscedi, da se dovučemo do reprezentativne pauze sa pibedom u derbiju
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.227
Reaction score
33.676
Локација
vaginamandibularia
Ovo je trebalo da bude Hajduk ove generacije, ali jebiga, najodsutniji najverniji sviraju kurcu bojkotuju umesto da u ovakvom trenutku podrze ekipu koja ocigledno ima ludacke limite ali je i dalje prva. Svaka cast svima koji su dosli danas i dolaze inace. Necu da pljujem igrace ni trenera, pokazali su vise puta falinke i cueo je da su i dalje prvi na tabeli. Razlika u trenerskom znanju je takodje evidentna, za nas ovaj tsc trenutno zapadna evropa.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Nemojte psovati nase igrace ali pljute Žarka..Sta ti je on kriv ? Sto igraju antic i filipovic kod nas ne kod njega?
Sto ceeelu utakmicu markovic i ilic se dodaju i nabijaju loptu preko pola?
 

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
196
Reaction score
1.168
Локација
Tamo daleko

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Treba imati konjske zivce kada navijas za Partizan, ali ja se nikad ne bih menjao ni sa jednim navijacem bilo kog drugog kluba. Napred Partizan!

Lazeticu, sisaj kurcinu. I ti i svi oni koji u vreme ovog aparthejda siljite kurac na klubu koji vas je stvorio. Mars u tri picke materine.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.659
Još jedna istorijska bruka u istoriji Partizana koja će nažalost proći bez posljedica.

Jasno je da igrači igraju na motiv, na želju, da nema tu taktike, formacije.

Ma čitavu sezonu igramo bez pritiska na igrača, ne znamo šta je presing, tako se ne igra.

Bruka, sramota, posrali su se još jednom na FKP.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.989
Локација
Beograd
Sunce ti jebem, ali Filipović... Ja ne verujem šta sam gledao.

Mi i u Evropi kada dobijemo 4 komada kući, to je bruka, a ne ovo... Ovo mi je palo teže od Mladosti GAT, jer sumnjam da smo se malo otrgli kontroli i trebalo je "iznutra" napraviti malo pičvajza.

Boli da ne može više...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Nikad jednu rijec protiv Duljaja nisam rekao, ali mislim da treba da preuzme odgovarnost i da ode jer je ovo nevidjena bruka. Lazetic ga je sa generalno losijim timom rastavio na terenu.
 
Top