Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
766
Reaction score
2.852
Локација
Banja Luka
Upravo se vratio sa utakmice u rodni grad.Hvala ti Partizane što si me učionio ponosnim i još jednom dokazao da si najbolji klub na svijetu cijelom.Najbolji jer ne postoji klub koji je ovoliko saplitan,saplitan i bušen čak i od sopstvene uprave,urniran od strane sopstvene države,medijski popišan i što je najtužnije ostavljen i izdan od strane sopstvenih navijača.Zato još jednom,HVALA TI PARTIZANE !!!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ušli smo u meč bez respekta i sa tučom. Ako smo ih tukli , ovo je naša kuća zar da dozvolimo suprotno . To nisam odavno video u derbijima sa naše strane ( oni nas kod njih pljestu uvek). E to mi se svidelo , to sam i zeleo (danas sam pre meča okačio onaj snimak kada Bajro diže i igrača i sudiju , jednim udarcem dve muve) da ih pokudamo u duelu da znaju gde su došle prepotentne pičkice . Eto na kraju za malo da nas koštaju neke greške . Al takva smo ekipa . Ali kao i takva , mi smo za njih TIM. Svi su bili na max i naoštreni na mod “trener ne voli pičkice”. Uh kako nam malo fali da budemo ono pravo … nadam se ali nadam se da ćemo posle pauze ne znam kako biti jači. Jedva čekam taj sledeći derbi u rupi da idemo tamo osećam da će brojka biti nikada veća samo da budemo konkurentni do tada no otom potom…
Bravo Crno beli svi do jednog.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Ovo je jedna od najvećih pobeda Partizana u novijoj istoriji kluba, zbog svih pratećih faktora. Izuzev 2017. naravno.
Zbog čitave lakrdije koja se događa u dragoj nam državi prethodnih 4-5 dana, zbog čitavog stanja u našem društvu, stanja u kom se nalazi FKP, stanja u kom se nalazi tribina...
Od pretnji kako će nas napuniti 4:0, pritisaka preko medija kako nas 'sudije guraju', pritisaka sa vrha FSS, pretnji kako će okupirati ceo JNA jer nema organizovanih Grobara...

Za ovo nisu mogli da uvezu 40 hiljada Bosanaca da bi pobedili (eventualno su mogli Saničanina :D)...
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Kucu dajem da necemo pobjediti 'em zbog lose odbrane 'em zbog vecih sila.
Sad mi je jos draza pobjeda sto sam izbaksuziro nerjesen rezultat ili poraz, nedaj boze.

Kakva borba u ovom derbiju od starta , podsjetilo me na onaj period od uzastopnih titula i pobjeda u derbiju gdje se nisam stresovo da necemo pobjedit.

Radujmo se grobari i nadajmo se da Mamjunzura nece rasprodat kicmu ekipe na pauzi.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ju, ju, ju, ala Filip Stanić ispreskaka Jokića na Areni.
Auuuuuu....


Polivena gamad govnima danas u svakom segmentu.

Dečko me oduševio.

Da se on na Areni onako posere na ciganskog experta za suđenje, koji se zabezeknuo u momentu i ne veruje.

Toliko se zaoštrilo da su im javili iz režije da nemaju više vremena, pa su prekinuli analizu pre kraja.

Bojim se da će Filip popiti otkaz, ili će ga unaprediti da prenosi drugu portugalsku ligu na Arena sport 7 .

Treba mu uručiti neku zahvalnicu od strane foruma za ono sinoć. Onako bi samo Grobar reagovao.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Dečko me oduševio.

Da se on na Areni onako posere na ciganskog experta za suđenje, koji se zabezeknuo u momentu i ne veruje.

Toliko se zaoštrilo da su im javili iz režije da nemaju više vremena, pa su prekinuli analizu pre kraja.

Bojim se da će Filip popiti otkaz, ili će ga unaprediti da prenosi drugu portugalsku ligu na Arena sport 7 .

Treba mu uručiti neku zahvalnicu od strane foruma za ono sinoć. Onako bi samo Grobar reagovao.
Ako neko nadje to nek nam izbaci da pogledamo.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Dečko me oduševio.

Da se on na Areni onako posere na ciganskog experta za suđenje, koji se zabezeknuo u momentu i ne veruje.

Toliko se zaoštrilo da su im javili iz režije da nemaju više vremena, pa su prekinuli analizu pre kraja.

Bojim se da će Filip popiti otkaz, ili će ga unaprediti da prenosi drugu portugalsku ligu na Arena sport 7 .

Treba mu uručiti neku zahvalnicu od strane foruma za ono sinoć. Onako bi samo Grobar reagovao.


 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
150
Reaction score
1.143
Локација
Pozega
Rekao sam pre meča, da izjave ona 2 musavca, daju nama pola gola prednosti već. Tako je i bilo. Dalje, kao što sam video, ova ekipa ima Partizanštinu u sebi, koju je i pokazala sinoć i uz nekoliko vanserijskih igrača, za naše uslove, bilo je dovoljno i presudno, za istorijsku pobedu. Zbog svih okolnosti i aparthejda nad nama, evo već 10tak godina, nama ta Partizanština u ekipi, ostaje jedina nada, i plamen života za FK. Da dovedemo fudbalere sa znanjem, iskusnijeg trenera, da imamo ravnopravan tretman i regularne uslove, e to nam je odavno zabranjeno. U tom smislu, ova pobeda je istorijska.
Navijačima, sinoć, sa istoka i zapada, pre svega istoka, moje veliko divljenje, zahvalnost i sreća, bravo ljudi, odbranili ste JNA i FKP, i doneli nam onu drugu polovinu gola. Hvala svakom navijaču, a posebno ljudima sa foruma, a koji su sinoć bili na JNA. Bravo legende.
Za onaj 2. pobedonosni gol, u režiji Zahid/Brasiliero Saldana, zahvaljujem treneru Igoru Duljaju.
... I opet... "višedecenijsko favorizovanje ....... od strane države, stvorilo je do smrti odanu, Armiju navijača Partizana. "
Napred Partizan, uvek I svuda.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Zasluzili su ovi momci sve ovo. Videlo se odavno da im je stalo ne samo sinoc,nego i da im je tesko i posle nekih poraza ali nisu saginjali glave. Postoji hemija u ovoj ekipi izmedju igraca posle dugo godina.
I sam sam ranije najavljivao promaju po bekovskim linijama, pribojavao sam se kako ce Antic da zaustavi bukarija ali demantovali su me i on i Arandjel. Mogla je da nas kosta bolekurcija severine koji se setka i stoji kod prvog gola pa i kod onog ponistenog. Stvarno sramno ponasanje. Ostalo nema sta sve je kako treba, pa uzivajmo Grobari zasluzili smo i mi.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.248
Reaction score
2.900
I da,da napomen..misljenja sam da su cigani dali gol iz ofsajda,bukari kad je uputio loptu,mislim da je onaj njihov milioner bio iza svih nasih igraca u tom trenutku..ako neko moze da nadje snimak iz onog prvog ugla sto su samo jednom pokazali na tv-u
Cisto da se zna!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Top