Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Sranje termini, ne stižem ništa da odgledam od posla :(
Hoće li biti neka utakmica posle pola tri, da li se zna šta unapred?
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
@Elric
U kakvom su zdravstvenom stanju Kanute i Milicic, dali ce uskoro na teren?

Savo, imas celu utakmicu na nasem YT kanalu, nisu ove utakmice koje bas moraju da se gledaju uzivo.

Bazdar je za pohvalu, a ne krituku, njegov pristup na ove pripreme daju nadu da se vraca na pravi kolosek, jedino da mu Duki sredi jos malo glavu, previse je nadmen za nekog ko tek treba da pokaze vrednost, pa, i tada bi trebalo ostati skroman...

Od mladih igraca zelim da istaknem i Trifunovica, dopada mi se njegova agilnost, i to sto se ne boji da preuzme odgovornost, treba samo da proradi na zavrsnici/u.

Takodje, Roganovic mi na obe utakmice ostavio pozitivan utisak, deluje dosta zrelo i stabilno za svoje godine.

Od svih mladjih igraca jedino mi se ne dopada igra Jevremovica, uz Scekica najgori nas igrac u prvom pol. Nadam se da ce u perspektivi pokazati mn veci kvalitet.


Sve pohvale i za momke koji su usli u drugom pol. Neverovatno koliko znalaca mi imamo u timu, a, jos se nismo kompletirali.

Igor Duljaj!!! :clap
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Zna li neko zasto Duljaj ne daje izjave? Od pocetka priprema nijedna njegova izjava, cak ni posle pripremnih utakmica ne govori za Arenu ni za Partizanov yt kanal?
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Smetalo nekim forumasima sto izlazi covek u javnost pa resio da im se ne zamera :D
Salu na stranu, mislim da svojim delima trenutno mnogo vise govori nego da daje bilo kakve izjave i samo neka tako nastavi
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Još imaju dve , sledeći protivnik je Boteva ( iz Bugarske posle guglovanja :) po Ružnalu https://www.zurnal.rs/sr/clanak/174195/fudbal/partizan/goh-uz-saigrace gde se očekuje da Goh debituje . Zadnju tj 4. mislim ni da Glazura nezna skim igramo.

Na oficijalnom sajtu ništa :( više bi informacija naso u vezi Partizanovih utakmica na sajtu za vremensku prognozu :(.
 

CrnoBeliGagi

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
433
Reaction score
4.211
Локација
Jupiter

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Znači sutra u pola dva sa Bugarima?
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.614
Локација
Beograd
Top