Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Valjda će biti spreman posle ove pauze zbog reprezentacije.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
po meni Stojketu ipak prednost u odnosu na Lukaca..Lukac je odlican golman,ali koliko Stojkovic uliva sigurnost ekipi kada je na terenu je prosto neverovatno..ako iko moze od Voje Vranjanca napraviti stopera onda su to Obradovic i Stojkovic,koji svojim iskustvom i znanjem mogu mnogo da uticu na njega..ostaje nam samo da se molimo da do 1 septembra Stojke ne potpise ni za jedan klub,pa da ostane bar do decembra,ako vec bagrustina iz uprave nece da mu ponudi novi ugovor..
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
O majko moja do cega dodjosmo...Pa pljuvali ste djuri sve zivo i mrtvo kada je dovodio Lukaca, a sada se natezemo da li je bolji on ili Stojke?
Svaka cast Lukacu na onih par odlicnih pratija, ali Stojke u ovoj drzavi jednostavno nema konkurenciju. Covjek citave pripreme bio ubjedjen da odlazi (mnogobrojnim izdancima nase skole izgovor za lose partije predstavlja i sama pomisao da bi mogli da odu...Odma im glava nije gdje treba, pa treba da prodje bar dva mjesececa dok se ponovo aklimatizuju i pospajaju dijelove tijela.), vratio se, u roku od odma stao na go, spasio nas u dvije jako bitne utakmice i onda se pogresno postavio pri rezultatu 3:0 (o vremenskim prilikama necemo, jer oni smetaju samo Malbasicu i Jojicu, ako sam dobro zapamtio ) i odma Stojke los...Ponekad stvarno pomisllim da mi ne zasluzujemo bolje od ove FK Nakarade.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Stojke je za nas stravično bitan ali kolike su šanse da ga ovi imbecili zadrže? Koliko se nadam da će doći bar još neko toliko jedva čekam kraj prelaznog roka da ne bi ostali bez Stojketa i Volkova recimo. Ali bilo bi jako nepravedno i prema Lukaču da greje klupu jer realno ako doguramo do LE treba da ga ljubimo u po dupeta i on je glavni i odgovorni što ćemo tamo da igramo. Stvarno čovek ne može biti pametan :D Obojica imaju kvalitet to je sigurno e sad ko će na gol(ako Stojke ne ode) videćemo... Da je sreće pa da se lomimo oko svake pozicije toliko, a ne ko je lošiji u polju :D
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
854
Reaction score
656
Ма полако, што се тиче голмана, сад тај опоравак од повреде може да потраје дуже него што се очекује! Има ли неко информацију како Лукач стоји на том пољу! Ја не бих имао ништа против да Стојке оде на зиму негде, а онда Лукач настави где је стао и ако Бог да радује се титули као први голман!
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Dobar je Lukač ali kovanje u zvezde sledi tek kad učinak vađenja iz govana bude na makar Stojketovih 30%. Još je rano, ali neka, neka nas kupi, nećemo mu zameriti.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.006
Локација
Kobasicarija "Venac".
Istina.. Stojke je dobar golman medjutim ni lukac nije mnogo daleko od njega. Nisam ispratio info,koliko ce lukac biti van terena.. ?


polako prijatelju! lukac je odigrao tri(3) utakmice za partizan,a stojkovic je tacno tri godine u partizanu. lukac, nek je ziv i zdrav, majcino mleko ima da propisa da bi stekao ugled kakav stojke ima...barem u ocima veceg broja onih koji vole partizan.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Da se ne ponavljam sta sam rekao bio na pocetku prelaznog roka.

Nase glavno i najjace pojacanje bice ako Stojke ostane.
Covek igra za trojicu (brani za 2 golmana i igra stopera) i takav golman na celom Balkanu jednostavno ne postoji.

Lukacu se desio dupli peh, iako je takodje dobar golman.

1. Em se povredio, 2. em je Stojke psihicki toliko jak da ce dobro braniti ako ga i u 4 ujutru probudis bez zagrejavanja!


Siguran sam da Lukac ima potencijal da dostigne taj nivo sigurnosti sto Stojke ima ali pored jednog Stojkovica je totalno glupa diskusija ko bi trebao da brani.

Stojke nas je zaduzio kao malo njih igraca u zadnjih 10-15 godina samo sto se jednom stoperu, srednjem veznom ili napadacu lakse davaju pozitivni poeni nego jednom golmanu, kome je nekada i jedna jedina greska dovoljna da izgubi kredit kod navijaca!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Стојке је један од најбољих голмана који је бранио за Партизан у последњих 40 година, да не ширим даље причу, јер би то отишло у ПФЦ носталгију.

Ако је на нашем голу и примио понеки гол, још нисам чуо за голмана који се озбиљно бави том професијом, а да никада није примио гол.

Скидао је зицере противницима, бранио пенале, улива потпуну сигурност одбрани и навијачима на трибинама (који се иоле разумеју у фудбал), вади нас човек из гована.

Тачка.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
ljudi prave gresku kada golmana procenjuju iskljucivo na osnovu njegovih "tehnickih" sposobnosti - u prevodu samo na osnovu toga koliko dobro brani.
Golman je po mom skromnom misljenju apsolutno sastavni deo odbrane. kada posmatram formaciju tima uvek cu umesto "4-4-2" radije da to posmatram kao "5-4-2" gde je "kapiten" cele odbrane golman. On ima najbolji pregled, on dovikuje igracima i postavlja ih, on je taj koji treba i mora da bude gospodar svog prostora i on je taj koji ce na vecinu lopti u 16 metara da vice "moja"! Nije to samo ume li da se baci, ume li da proceni, ume li da skrati ugao itd itd...
to je jedna dominantna licnost na terenu. posle kapitena on je po mom misaljenju glavni igrac na terenu! Mi trenutno imamo golmana koji apsolutno ispunjava sve uslove od iznad, i sto se mene tice ne vidim potrebu uopste razgovora o drugim golmanima.. jedno od retkih mesta u timu gde smo mirni i gde nas (navijace) ne boli glava sta cemo i kako cemo...
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Колико год мени ово пресмешно било, није ми јасно да толико поштовања немају према Илићу, ни трунку, називају га пијанцем и то... ОК, ако он то дозвољава, шта ја да паламудим?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.350
Локација
Žrnov
o čemu ti pričaš, kakvim pijancem ga nazivaju?!!!

Pevaju "ja bih da igram još malo jer je sale samo jedan"....

kakav pijanac?!?!?!?
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Sale je sprdator teski i potpuno je normalno da prihvata salu i na svoj racun.
@Jasmina, Najveci pijanac on je tamo i uvek je zedan. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top