Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ne pomaze mu ni to, imas primer Fice Knezevica... Niko ne moze njima pomoci ako oni sami sebi ne zele da pomognu.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ninkovicev problem je i sto hoce na silu da uradi nesto kad ga jednostavno ne ide. Ne umije na prirodan nacin da apsorbuje pritisak i da samo igra fudbal sto apsolutno zna i te kako. Mislim da je nas drug Je-Ne-A jako razocaran jer znam koliko je gotivio Dzigija isto kao i ja.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
ninkovic

Mislis na onog sto je dosao iz Borca ? Nisma siguran da je taj bio bas toliki talenat ,mada ima i do trenera nesto , Lazovic je u zvezdi igrao ocajno cak nije ni ulazio dok nije dosao Prosinecki koji ga je potpuno preporodio promenom nacina igre .. U svakom slucaju ako Nikolic ne uspe da ga razdrma treba menjati nesto sa njim ne ide ovako , Neca Tomic nikada nije ostvario svoj potencijal u punoj meri otisao je sa 23-24 god ali je barem bio koristan u nekim situacijama , Ninkovic je za sada potpuno beskoristan po tim.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Filip Knezevic ima opasan dribling, kakav mi odavno nismo imali po krilu, ali jednostavno covek nece da trenira pa to ti je.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
Mali Ninkovic od kad je usao u prvi tim Partizana koliko je odigra dobrih partija ,ja mislim da mozem izbrojati na jednu ruku!!!
skoro svi koji su dosli posle su odigrali bolje od njega ne zato sto su bolji talenti nego mirnije glave!!!
Dzigi jeste talenat ali setimo se cave Dimitrijevica veliki talenat ali nije prosao zbog drugih stvari !! stariji se secaju zbog cega!:banghead
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Knežević, koliko ga se sećam sa (jednih od) prethodnih priprema, ima i centaršut. Ali, za razliku od Ninkovića, on je izgleda izgubljen slučaj.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
А на фејсбук страници стоји да је напунио 24... Јебе луд збуњеног.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Gulan danas na beku. Bice on i babun dobri polivalentni drugari...
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
575
Reaction score
2.251
.

Evo samo da se javim i pozdravim sve forumase, ovo mi je prvi upis ,ali forum pratim vec neko vreme .Jedno pitanje ,kakvo je stanje sa Kojicem ,kad ce on moci da se prikljuci ekipi?
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Sportal izbacio golove sa utakmice Hajduk Lion - Partizan i izjavu Marka Nikolica posle utakmice. Nisam siguran da li je sportal zabranjen, ako jeste izvinjavam se, ali su izbacili ove video snimke pre naseg zvanicnog sajta pa reko da vam okacim da ne cekate.

Hajduk Lion 0:4 Partizan
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Ovo je godina koja ce se pamtiti po tome sto ce od sledece sezone hudfaji "juriti" nas za prestiz u titulama.
...
Pažljivo sam pročitao sve što si napisao, s nečim se slažem u potpunosti, s nečim ne baš u potpunosti, - ali, da ne ,,dužim,, sad u sve detalje oko toga, nije bitno, nego, htedoh da pitam, jeste da mi je potpuno jasno na koga misliš kad kažeš (napišeš) hudfaji, ali - koji je bukvalan prevod na Srpski te reči?
I, osim bukvalnog prevoda, ima li ta reč još neko značenje u vezi sa ,,Komšinicom,, i zašto?
Živo me interesuje, a nisam baš tako ,,jak,, u jezicima, najnovijim žargonima, itd...
Pokušao sam da pronađem nešto na Guglovom Prevodiocu, ali, jedino malčice slično je, tamo, na Engleskom reč ,,hood,, u značenju - hauba, poklopac za motor, ili kapuljača...
Dakle, ne znam Engleski, (ako je to baš na Engleskom?) a interesuje me, ako neko 'oće da mi razjasni, zahvaljujem se!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
odgledah onaj pregled na sosu od 17 minuta.. fofana imao jednu odlicnu sansu,sto je dobro. valjda ulazi u formu. a sta reci za malog pantica,pa to dete drzi ceo srednji red. mada se dzabe odusevljavam kada znam da je vec prodat nekom timu ili agenciji.. jebem te drzavo
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Evo samo da se javim i pozdravim sve forumase, ovo mi je prvi upis ,ali forum pratim vec neko vreme .Jedno pitanje ,kakvo je stanje sa Kojicem ,kad ce on moci da se prikljuci ekipi?
Jarane da pratis forum kao sto kazes znao bi da mi iz medija uglavnom saznajemo takve stvari pa onda ovdje bez veze lupetamo do besvijesti i ubijamo se sarkazmom. Dobrodosao i cesljaj portale pa nam javi jebiga.:ziveli
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Cini mi se da su ovo prvi golovi Malbasica od kad je kod nas?
Ko je ovo jbte promasio prazan gol kod drugog gola :eek:!? Broj 14 na ledjima.
-----
edit: mislim da je ljujic.. crni sine!

Jeste Ljujic je to bio.
Cini mi se da je vec Malbasic postigao neki gol na priljateskim utakmicama ranije, ali koliko znam ni na jednoj zvanicnoj (prvenstvo, kup, kvalifikacije) nije dao gol.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top