Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Tek sad vidim da je Voja Stanković preuzeo kapitensku traku kad je Lazović izašao. :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Trebali bi da traže upravo to!


Evo bolje slike "mogućeg" penala nad Ninkovićem...Ne znam tačno kriterijume za penal, ali meni se čini da je Džigi bio van 16 metara, mada ne znam sad da li položaj tela igra neki uticaj u tome...

Tan2014-4-26_20595166_1.jpg

Po UEFA pravilima... ukoliko je jedan kontakt, faul se svira na mestu kontakta. U slučaju da kontakt traje (vuče te za dres, ili ti ne padneš a on nastavlje da te faulira), onda se svira gde se završi kontakt. Ovaj se završio debelo u kaznenom. Dakle, penal.

I jos jedna stvar. Zar ovako nesto treba da izjavljuje nasa ''legenda'' pred najvazniju utakmicu u sezoni?

Kezman: Nikolic nema hrabrosti da napadne

Nije on nikad bio niti će biti legenda Partizana
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Шта ти је живот... Прошле ноћи је важила она Бајазитова: "синоћ на престолу а данас на пању!", а већ ноћас Милутинова: "данас на пању, вечерас у облаку." И да Бајазити, (из Немањине, Јовановићеве и Супанцове) и оне синоћ, и ове ноћас - све су то главе победника! И оне које су синоћ попадале по паркету, које су без одговора "како" и "зашто" пале међу колена и шаке, и које су занемеле - главе су победника. И ове вечерас које су истрпеле све што ваљда нико никад није на свом буњишту истрпео и препознале онај тренутак одлуке када мораш да делујеш правовремено да ти воз не би прошао, и које су славиле, захваљујући вама Бајазитима и захваљујући вашим правилима "игре", можда и Пирову победу - и то су главе победника. Рекао бих моралних победника, али у окружењу које ви са поменутих адреса што за морал не знате, креирате овом несрећном народу, та кованица је постала отрцана фраза за ругање и подсмех. Победници, него како!

Прошле ноћи писаше људи да је она тројка пала тачно четири године након Кецманове, у исти дан. Ја сам се сетио одмах неке друге аналогије. Пре четири године у Паризу смо поднели још тежи пораз на Ф4 евролиге од оног синоћ. Мени барем тежи. Сестрићу ми је био први рођендан пар дана после тога, а ја и даље нисам био ни за шта. Данас сам већ био боље и пре дербија. Задебљала кожа преко ожиљака ваљда. А и искуство је мама. Тада је следио дерби који је могао да нам однесе титулу, и изгледало је да ће тако и бити. Утученост због пораза у баскету, сама ситуација на трибини упитна због оне поделе карти, форма екипе не баш сјајна, ови се распомамили, још смо изгубили у баскету од "њихових", наши фудбалери се чашћавају свакаквим погрдама... Кад на трибини и на терену, нешто сасвим другачије! Знате већ сви - чувени Раћин катапулт!

Е то искуство ми је говорило да ни вечерас неће бити другачије! И стварно, јако добро је све изгледало! На онакве крађе одговорити на онакав начин! Врхунски! Ти момци који су дежурна ловина (још горе него центарска линија КК-а) и полигон за истресање наших навијачких фрустрација, поново нам извадише кестење из ватре као пре четири године. Не читам редовно фудбалски део форума, али чини ми се да се јако ретко за њих овде може прочитати нека лепа реч, за разлику од ругања и ниподаштавања. Овако на прву, сећам се да је једино ЈасминаТ та која за њих користи исте речи као за наше вољене кошаркаше, оно Дулетово са ружама и цветањем ми је остало негде похрањено у меморији. И гле ироније, управо ти момци, који су дежурни кривци, нам вечерас донесу утеху после пораза омиљене нам секције. И као да то само по себи није довољно иронично, то у последњем минуту игре уради нико други до фудбалски Ђорђе Гагић! ХВАЛА, ХВАЛА и ХВАЛА им!

Не наседајте на глупости из циганске кухиње. Не нападајте Волкова без разлога. И мени смета што је у 99% случајева кашњења код офсајд замки он тај који касни, и што је врло ризичан у одбрани, али је много ружно причати о њему да је намерно киксирао из дечачке љубави према одвратном клубу. Ружно и глупо. Дечко је што се тога тиче потпуно на месту. Барем за залагање му се ништа не може приговорити, а и напрженост се видела и у дуелима а и после утакмице под трибином. А успут, и комшија ми је у Пиониру на утакмицама. Не, не идем да гледам мутантске клубове, у питању су утакмице Партизана.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Sad dodjoh sa utakmice,valjalo se proslaviti :šal

Cestitke Marku i igracima na pobedi koja je simbol otpora !!

Sta nam rade pred utakmicu,prica o prekidu ,nadjenim bakljama acigani svaki derbi prave kinesku novu godinu na severu za koju treba kamion pirotehnike a ne to je velicanstveni dekor..

Sramota sta smo doziveli na svom stadionu !!

A u rupi igraci ne mogu u svlacionicu,tunel je pun krimosa koji prete igracima,na atletskoj stazi u markerima im stoji bar 100 navijaca koji prete Stojkovicu...:banghead:banghead

Svaka cast Lukacu ,udje u istoriju !!

Drina ,Koja golovi za pamcenje !!

Ma necu da spavam,hocu da uzivam u sreci koju osecam !!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.895
Reaction score
8.086
Ali ljudi jeste na SOSu videli sasu ilica iza gola? Kakav car i koliko tqj covek voli partizan...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.005
Локација
Kobasicarija "Venac".
smirio sam se...
a opet, ne mogu se oteti utisku da je fk partizan juce odigrao jednu veeeeliku istorijsku utakmicu. verovatno ce se nekada u buducnosti pricati unucadima o jednom cudnom vremenu gde sport nije bio ono sto bi trebalo da jeste. o vremenu gde su politika, mafija i sve ono sto nema veze za fudbalom duboko usli u isti i rezirali najstrasnije horore. e, a tog 26 aprila tracak svetlosti je pao na topcider i osvetlio jednu velicanstvenu pobedu dobra nad zlom.

o utakmici...
sta znam, nebitno je ali 'ajde moracu bar malo: fantastican pocetak, gde sam se isekao kod nasih promasaja. posle prve lukaceve magije, dolazi ona drinciceva, pa opet krec za meckare. majku ti instruisanu, kom to visestrukom sampionu drzave sviraju dva penala u rodjenoj kuci? rodjenu ti majku jebem!!! a zatim smo mi pali. ocekivao sam da cemo ih vise stisnuti, i da ce cergi noge da se odseku, a mi pipirevku razbacili.
u drugom delu, priznajem samo sam boga molio da ga ne primimo. nasa odbrana je dozivljavala tikove kad smrdja primi loptu. uzasno smo bili uplaseni i skloni kiksevima. sve i jedan pozadi, osim vuleta.
a ondaK:nebeska pravda u reziji nemanje kojica. neko ce to nazvati ironija sudbine, los vic, tezak user, bajko's yellow minute...nije ni vazno. uslo je cisto, kao suza decija.

sta dalje?
nemam velike zahteve: ako mozete, ucinite im da strepe do zadnjeg kola. samo to.
ima li smisla da pozivam rukovodstvo kluba da se oglase povodom jucerasnjih dogadjaja? mozda i sroci grubor nesto, ali slabasno ce to biti.

26.04.2014. IN GOD'S GLORY
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ајде мало сам нормалнији јутрос, али људи моји, какве су синоћ притиске издржали наши играчи, од претреса, па да ли ће се играти, да ли не, цигански врх је покушавао на све начине да унесе немир међу наше редове.

Па свирати им 2 пенала, за 10 минитуа, па то нема нигде, и то да смо ми домаћини, ми смо шампиони, а њима се тако свира... Али онда на сцену ступа Лукач, који им је запушио уста за сва времена. И наравно Дринчић, а поготову Којић, са онаквом завршницом.

Још једном кажем, можда смо некада и ми необјективни, али синоћ се видело колики тај притисак, и не само притисак, трпе наши играчи, и са чиме се све боре. Због тога сада кажем свака им част! Што неко рече једна од слађих победа у дербију, иако ситуација прави да се не чини тако. Једино што ми је жао што не добисмо са 2-0 или 3-1, само да слушам ганције како се скењавају и цимају од страха до краја првенства хахахаха, мада цимају се они и сад!
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Само да напоменем да ће пре неки са форума да се ожене и(ли) позавршавају факултете него што ће нама да се досуди пенал. :D Ајд да нема материјала за то па да разумем али оно над Бабовићем, Илићем мислим да је било на том дербију, рука Игњатијевића кад су Клео, Срђа и Дијара затворили оно тамо :D и ово сад над Нинковићем, и то само што могу овако из главе да се сетим.
Док је њима досуђено колено као рука и ово вечерас онај први пенал(плус био офасјд ваљда надам се да ће убрзо неко да избаци снимак на јт) онај други и некако.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Trebalo bi da se stavimo u njihovu kozu.
Policija ti pretresa stvari na sopstvenom stadionu.
Ista ona policija na koju je nasrnuo Boban Bajkovic #1 nogom jer je pokusala da ukloni narkomana koji je skocio u teren za vreme utakmice.
Sto se svi ne izasrase u rance kad je ta vest izasla u Blicu par sati ranije.
Gde nam je sad Tole sa barjaka...

poslednjih 13 minuta derbija:

https://www.youtube.com/watch?v=LnW6GlFYY6U
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Evo stigoh sa tekme, procitah ovo sve sto ste ispisali, i neizmerno sam ponosan i srecan sto sam Grobar!
Najjaci smo kad je najteze bre! INAT INAT I SAMO INAT!
Nadam se da su PPV i ekipica svesni sta su sebi navukli na vrat
Ponosan sam veceras bio posle dugo vremena i na sve Grobare na stadionu! Moramo ovako stalno da prevazidjemo te neke medjusobne razlike i tih 90 minuta urlamo zajedno zbog onoga sto svi volimo!
Nisam u toj nekoj ultra prici, ali bilo je lepo videti veceras gomilu ciganskih zastava na jugu kako gore, a za onu olimpijakosovu ocekujem da cigani dobiju lepo po nosu i od svojih sapatnika iz grcke. Sve pohvale i za onaj transparent i skandiranje ppvu sa svih strana stadiona, moramo biti ujedinjeni do kraja protiv ove gamadi!
Bas sam danas razmisljao dok je onaj dron leteo iznad juga, sta bih sada dao da mu prikacim jednu plinsku bocu i da ga spustim na cigane za vreme bakljade , i tek posle tekme citam za onu akciju sa lepkom, steta sto nije uspela.
Hvala i ciganima, iz dana u dan pomeraju granice moje mrznje! A mrznja (bes), je kao sto znamo, dar! :wink:

O utakmici necu nesto puno da komentarisem, gledao sam na stadionu i samo sam pogledao malopre hajlajtse. Sto se tice penala, oba su po meni bila negde na granici, retko zaista komentarisem te odluke jer su teske za doneti i posle pregledanja snimka,a kamoli uzivo, medjutim, u ovakvom mecu, ako si u nedoumici, a morao je biti, ne sviras ga protiv domacina nikada! Mozda da dunes 1 od 2 sumnjiva, ali obe sumjnive situacije na keca da okarakterises kao penal, to je neka tendencija 100%! To je ono sto je i Nikolic hteo da kaze, ali se nije najbolje izrazio. Najveca greska mazica veceras je po meni kad nije dao minimum zuti karton onom ciganu koje je polomio Danka na sredini posle njegovog rolinga, akcija je nastavljena zbog prednosti, ali to je skolska situacija za dodelu zutog pri prvomsledecem prekidu!

Sama postavka igre bez Kapitena mi je delovala iznenadjujuce dobro. Veliki problem nam je napravio lazovic, ona 2 ispadanja volkova su mogla mnogo skupo da nas kostaju da nije bilo Lukaca, a onaj kiks da nije bilo Kojica. Tako da bi Volkov trebao da cascava ova 2 saigraca duzi naredni period :)
Voja i Trajkovic su kao sto sam rekao vec par puta, tempirane bombe. Ne svidja mi se nikako ako njih planiraju za startne stopere na duzi period...
Vulicevicev centarsut je bio bombona, jako slican onom protiv Jagodine, cak i iz iste pozicije! Treba to cesce da pokusava kada imamo polukontre.
Skuletic opet jako los u realizaciji, morao je dati gol onda kad je promasio celu loptu...
Svim igracima skidam kapu na borbenosti, igrali su stvarno kao da im je poslednje!
Nikolic je kod mene vratio kredit potrosen protiv Napretka, to je po meni jedini mec koji smo posteno izgubili, ali malo trenera u prvoj sezoni u velikom klubu ostvari 100% ucinak. Protiv Vojvodine koliko god da smo bili losi, on da je imao pravo na 30 sekundni tajmaut mi bi ih dobili ubedjen sam.

Sta god da bude u prvenstvu, moramo preko leta oformiti bukvalno grobarski krizni stab, sa svim pravim legendama, da se stane na put rasprodaji igraca, i da se formira model pomoci kosarkaskoj i ostalim sekcijama.

Ajde uzdravlje braco, treba malo i odspavati!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
ИМА БОГА .. !!!!

ВЕЛИКА , ОГРОМНА , ЕПСКА ПОБЕДА .. !!!

победити " статистички најбољи јевропски клуб " у оваквим условима то је подухват само за ВЕЛИКЕ људе .. и доказали смо да нам је Тим састављен од ВЕЛИКИХ ЉУДИ !!!

овај дерби је по својем набоју подсећао на чувени Станојев дерби када их је Тејго силовао ... разапињани по медијима , помоћ на терену и ван њега и опет не вреди " ПРАВДА ЈЕ ТРИЈУМФОВАЛА " ..

ма шта год било у даљем наставку ове лакрдије од " првенстава " за мене су ови момци ШАМПИОНИ !!! :BB

а што се чергара тиче .. " ево вам је титула " ... и гледам ову слику фаула над Нинковићем и какав су они " озбиљан " клуб говори то што овај њихов мусавац испод шортса носи део опреме са ознаком " легеа " ( његово десно колено ) док му је остатак опреме од њиховог спонзора Пума .. ?!!

ЦИГАНИ .. ДУВАЈТЕ ГА !!! :kur
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Da li postoji mogucnost tuzbe od strane kluba i odstete za ovo piskaranje medija danas?

Постоји. Такође, ако је прича око Дулета измишљена, или пренадувана и он може без проблема да поднесе тужбу са великом шансом да добије спор.

Од прексиноћњег шока до синоћње еуфорије. Шта ти је живот. Баш како спомену Цаирград цитирајући Бој на Косову.

Ова утакмица и ова победа ући ће у историју јер смо постигли невероватан успех, не тиме што смо победили цигане и Сеју Калача већ што смо победили и државу и болесника који је води у амбис. Бесумучне крађе на нашу штету целог пролећа, циганске пријатељке утакмице и низ од 15 победа, објављивање небулоза у медијима три сата пред утакмицу, вишемесечно (читај вишегодишње) медијско спиновање на нашу штету а у корист цигана, отворено помагање државе и ФСС-а распалој курветини, срамотно и незапамћено малтретирање играча претресом и као шлаг на торту недомаћинско суђење и историјска два пенала против нас на дербију. Ми смо се захваљујући Лукачу и осталим херојима попишали по свему горе наведеном. Попишали смо се по Мажићу, Пичкоустом, по директиви великог вође да звезда мора да буде шампион по сваку цену. Првом желим линч, а другом да заврши судећи београдску зону. Остаће забележено да су Партизану свирана два пенала, да их је Партизанов голман оба одбранио и да је Партизан и поред тога изашао као победник. Појели смо их на терену и да је мало више среће било, после 15 минута су могли да заврше са три комада у мрежи.

Титула је (вероватно) изгубљена јер је одозго стигла директива ко мора бити првак и то је од синоћ постало јасно и обичним људима а не само Партизановцима. Али ми не смемо да се предамо. Борба до последње капи крви и зноја на терену не сме да изостане. Исто тако и песма против пичкоустог. Па кад нам се већ отима нешто што нама припада, покажимо зубе и боримо се до краја против тога. Потпуно супротно од "борбе" државе за своју територију.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Први дан пошто је представљен састав нове владе завршио се веома лоше по премијера, јер је његово мезимче фасовало Гробарски курац.
Веома лош знак за поглавицу, знак да се непокорна Гробарска Стока не предаје, и да ће често гутати кнедле због пркосног Рода Гробарског.

Наш клуб данас мора медијски да јебе и растура, да се најебе милосне мајке свима онима који су јуче пласирали лажи како планирамо прекид дербија.
Када ће полиција да изврши претрес катакомби у штрокавој циганској рупчаги пре неког дербија?
Ко је то "дојавио" полицији да играчи Партизана треба да унесу пиротехнику и тиме обезбедио лажни алиби да се и они претресају, чиме је извршен незапамћен притисак на један тим у историји лоптања у овој земљи?
Ко је омогућио навијачима циганске курве да унесу онолику количину бакљи на Стадион Партизана? Нико није јавио полицији да постоји таква могућност?
На снимку СОС канала, ситуација непосредно по завршетку утакмице, фудбалери пораженог тима долазе до својих навијача на северној трибини, а Велибор Дуњић, за којим наша "непоткупљива и способна" полиција "интензивно трага" силази на атлетску стазу и мегафоном води навијање на 2 метра од кордона Жандармерије.
Зашто ви новинарске пичкетине то не објавите?
Зашто ово говно није приведено, слободно се креће, а сем оптужби да је наркодилер, недавно је пуцао на припадника режимске удбе која се сада зове БИА, и има укупно преко 40 кривичних пријава.
Али зато имате дојаву о "нередима", и претресате фудбалере Партизана, милу ли вам мајку јебем свима, олошу распали.

Наш клуб мора да се најебе милосне мајке и патуљастом педерку Мажићу (јебем ли му семе и племе, сва покољења уназад до аскурђела и све будуће потомство и целу женину фамилију) и да јасно стави до знања да тај испрдак више никад у Хумској 1 неће бити ни помоћни судија на неком турниру петлића.
Тренутак је идеалан, да се пред финиш првенства јасно стави до знања да више никад нећемо трпети безобзирну крађу попут јучерашње.
Или ћемо дићи глас, или ћемо убудуће имати третман као Хајдук Сплит у Мамићевом Хрватском фудбалу.


Hajde, HAJDE DA DIVLJAMO!
Usmrdela udbaška stoka, sve bivši pioniri, bivši domoljubi i bivše drmokrate a sadašnji naprednjaci, PARTIZAN VAM JE SVRŠIO PO FACI!!!

Да дивљамо него шта!!! :pfc:
Леп, прелеп дан, сунце сија изнад Хумске улице. :celebrate

И гледај СТОКУ Вучкооо, и гледај СТОКУ Вучкооооо,
како ЈЕБЕМО, КУРВУ ТИ ГАЗИМО, СИСАЈ звездолееееееееееееееее!!!!!!!!!

На мелодију " А да ме види бабо", од Брата Марка Булата :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top