Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarstvo

Guest
Ovakav poklon ne smemo da ispustimo.Medjutim ,prvo Braga pa onda sve ostalo.Jos vise mi je draze zbog slanine.Sad je sve u nasim rukama.Sami sebi cemo doneti titulu.Dzombi ide procenat od premija za titulu.:D
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.323
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Svaka cast momcima na trijumfu, sada smo na +2 od Rada, a na +3 od komsija. Idemo po jesenju tituluu!!! Takodje me raduje sjajna igra Moreire!! Sjajna uvertira pred Bragu!
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Primetio bih da je sada vrlo povoljna situacija po nas... Pogotovu sto su cigani pali na 3-ce mesto a opet Vojvodina i Rad tu negde egal sa njima. Mislim da to bitno menja perspektivu pred jesenji rasplet sampionata i zelim da verujem da ce i Vojvodina i Rad u situaciji u kojoj se nalaze - da stave svoj interes na prvo mesto! A nama je dovoljan jos jedan njihov kiks do kraja jeseni za mnogo mirnije prolece.

Ali opet - sve je na nama. Mi smo se realno ove jeseni glupirali protiv Borca i pobedili, protiv Spartaka - bod, Vojvodina tamo - ono je strasno sta se desilo i na kraju bilo je glupiranja i protiv Jagodine. Zbog svega toga - mislim da je potrebna maksimalna opreznost do kraja - jer se ovakva situacija mora 100% iskoristiti. Trener se pita...
 
Последња измена:

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Baš tako! Stanojeviću se sve otvorilo. Otvoren je put koji je KK prošao. :)
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
sada samo maksimalna ozbiljnost. treba se ponasati i igrati kao da ce ganferi da tuku sve do kraja. s obzirom na nas gust raspored, ja sam misljenja da bi bilo super da ostanu i ova tri boda prednosti nad njima. rad? mislim da ce kratko leteti. svako od tih malih, s vremena na vreme, ima svoju rolu u prvenstvu...ali nakratko.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
imamo +2 ispred trenutno sigurno najbolje ekipe u nasoj zemlji, iza nas...

ako dobijemo sve nase utakmice do zime onda cemo sigurno i zadrzati tu prednost ispred Rada a za sve ostale na tabeli mi je manje vise svejedno :)
 

Baraba

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2008
Порука
156
Reaction score
0
Локација
Raski okrug
Posto nisam stizao u poslednje vreme da budem malo duze na forumu, da iskoristim priliku i da cestitam igracima na pobedama u prethodna tri meca, u derbiju, u Kupu i protiv Jagodine! U sustini, vi ste vec sve napisali, ima mozda nekih sa kojima se ne slazem, ali sta sad...:D
Samo tako nastavite momci, da padne i Braga u sredu!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
БСК : Партизан 7. новембар 2010, 13:00
Главни судија: Вукадиновић Миленко
Помоћни судија 1: Ристић Милован
Помоћни судија 2: Милетић Горан
Четврти судија: Вујовић Мајо
Посматрач: Симић Драган
Делегат: Марковић Драган

Повратак у реалност.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ko ide na "Zapad", neka se najebe majke na sav glas onom cigansko-cetinjskom džukcu koji će se kao paun šetati dole pored klupa izigravajući neku bitnu figuru. Jebo mu pas mater da mu jebo...

To govno poslali nama da nam se šeta, drugo (vrlo slično) govno poslali da duva ciganima...da, baš da im ga naduva ako zatreba...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
БСК : Партизан 7. новембар 2010, 13:00
Главни судија: Вукадиновић Миленко
Помоћни судија 1: Ристић Милован
Помоћни судија 2: Милетић Горан
Четврти судија: Вујовић Мајо
Посматрач: Симић Драган
Делегат: Марковић Драган

Судијска организација је једна од најлибералнијих организација на свету. Само ту можеш да покрадеш некога и извршиш класично криминално дело, и да и даље наставиш да радиш свој посао.

Ова два говнета - тачније, продужене руке Терзе Коврџавог и циганске мафије су нам јако позната. Први нас је у сарадњи са помоћником осакатио 2006. на ЈНА против ОФК-а, а други је у финишу прошле сезоне свирао онај пенал циганима против Смедерева.

Сличан пример против Браге, човек који је направио можда и највећу крађу у историји светског фудбала `ладно и дан-данас суди, и то ни мање ни више него утакмице Лиге шампиона?! :pop

Је-Не-А, поздравићемо господу са задовољством, не брини... :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Od pandura (glavnog) ne očekujem da nas jebe, ima tu nešto što se desilo u međuvremenu, posle onog sranja koje nam je napravio protiv plave drolje na JNA (beše jesen 2006.), pa skidanja sa liste, pa vraćanja na listu...zato ga i nisam pomenuo...ali ovo đubre od četvrtog sudije, ovaj naturalizovani smrad, ovo govno...:pickaciganska, jebite mu majku svi koji budete tu blizu...pogotovo zato što pičketina voli kao četvrti da se "pauniše", da ide od klupe do klupe, da maše, gestikulira i opominje, da trenira strogoću...trenirali mu je na majci...znam jednog fotografa (nije naš "škljocko") koji će mu svakako jebati mater, zbog starih "zasluga"...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Sad i konacno mozemo da se usresredimo samo na ovo takmicenje... Nasi moraju da grizu na svakoj utakmici do kraja polusezone, kao da im je poslednja, nema zezanja!
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
@JeNeA

:pickaciganska je bila nama glavni na nekoj utakmici prošlog proleća, pola sata pred meč mi ga sa Istoka isprozivali najstrašnije a on sa dvojicom pomoćnika se zagreva uz aut liniju na Istoku. Bilo je ono majooo,majoo, jebo te rajooo...i još što šta...nikog nije bilo na stadioun pa mu nije bilo ni jasno a ni pravo...

Tako da se ne brineš za nedelju dobiće on svoje...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Што се саме утакмице тиче, мислим да ће нам требати много више него што ми мислимо да би дошли до победе! Биће ово изузетно тешка утакмица, слична оној против Војводине (само не у резултатском смислу). Већ поново играмо утакмицу у ЛШ, поново на нашем стадиону, поново утакмицу која може нешто да одлучи! Сви дају све од себе а опет будемо поражени, то наше играче убија психички! Е баш због тога мислим да ће бити заиста тешко. Треба запети из петних жила! Али искрен да будем верујем СС-у као свом најрођенијем, и заиста сам убеђен да уме да учи на грешкама, а да је грешка из НС-а послужила као добар пример. Због тога поред тога што сам сигуран да ће бити тешко сигуран сам и да ћемо доћи до победе, макар тај победоносни некако угурали у гол! Само храбро, борбено, ово је оно што нам доноси ЛШ! Гробари с тобом све до титуле!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Sutra dobijamo lagano...rutinski...za domacu ligu smo jednostavno prejaki
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
@JeNeA

:pickaciganska je bila nama glavni na nekoj utakmici prošlog proleća, pola sata pred meč mi ga sa Istoka isprozivali najstrašnije a on sa dvojicom pomoćnika se zagreva uz aut liniju na Istoku. Bilo je ono majooo,majoo, jebo te rajooo...i još što šta...nikog nije bilo na stadioun pa mu nije bilo ni jasno a ni pravo...

Tako da se ne brineš za nedelju dobiće on svoje...

Da, da, sećam se, sudilo nam je govno cigansko zadnje kolo na proslavi titule, protiv Mladog Radnika (http://www.partizan.rs/izvestaji.php?Jezik=sr&sec=4&sec1=3&ID_ZapZap=555&VRUT=LIGA), to mu je čak mislim bila druga-treća utakmica nakon što je vraćen na listu...jebo ga onaj ko ga je vratio i to pred kraj prvenstva...svi se sećaju Smedereva, kako ih je pokrao u rupi (penal za ciganiju po principu "igraj rukom i dobijaš penal za tebe, a još ako se baciš kao u bazen, onda protivnik dobije i žuti", ali i nesviran čak ni faul za Smederevo nakon pokušaja ubistva ciganskog golmanskog seldžuka), ali se treba prisetiti i kako je pre toga, pri kraju jesenjeg dela, cigane baš protiv BSK na Karaburmi vratio u život nakon što smo im mi jebali majku u derbiju u rupi...

Smrad je to najvećih razmera...no ostavimo se govna, sutra će džukče ionako biti u kućici...

U sportskom smislu BSK i Javor (prve 2 naredne prvenstvene utakmice) su i najteže za nas do kraja jeseni. BSK zna da igra, a što se Javora tiče - znamo ko im sedi na klupi sad, već se ciganče nameće "da trči do rupe ako ga pozovu za trenera"...Ima vremena do Javora, daj da mi otresemo Borču sad...
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.333
Moramo osveziti ekipu sa novim imenima.Ako je Stevanovic spreman mora igrati pre Miljkovica koji je odigrao ocajno u sredu i pod velikim je pritiskom.Odmorni Smiljanic ili Medo kao zadnji vezni:
Stojkovic
Stevanovic-Jovanovic-Krstajic-Lazevski
Smiljanic(Medo)
Babovic(Davidov)-Mo-Ilic
Kleo-Boja(Scepovic)
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Nek istrci bilo koji sastav ,pobeda je obavezna.Mislim da kiks ne sme da se desi ni pod razno.Valjda smo do sada izvukli neke pouke iz prethodnih utakmica.Mora od prvog minuta da se krene ozbiljno i nece biti problema.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top