Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Sastav:

Ilijev Tejgo

Tomic Vukic Babovic

Petrovic

Kizito Krstajic Savic Miljkovic

Stojkovic

58.jpg
 
Последња измена:

myrdred

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
636
Reaction score
301
Jagodina: 12 Šimić, 6 Vasiljević, 25 Dragićević, 23 Nastić, 9 Ognjenović, 15 Projić, 17 Beljić, 27 Mugoša, 8 Novković, 10 Bojović, 21 Ivanović.
Klupa: 11 Bondžulić, 5 Tomić, 2 Čančarević, 14 Đorđević, 26 Ilić, 30 Stojkov, 3 Protić.

Partizan: 88 Stojković, 2 Miljković, 27 Kizito, 15 Savić, 20 Krstajić, 99 Smiljanić, 25 Babović, 7 Tomić, 80 Vukić, 77 Iliev, 28 Tejgo.
Klupa: 33 Ilić, 13 Jovanović, 4 Medo, 8 Petrović, 23 Davidov, 19 Bogunović, 31 Šćepović.


Evo ga pravi sastav. Batalite sastave iz zurnala, cista nagadjanja. A nisu nijednom pogodili do sad.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Tri boda, jeste da smo promasili 157 zicera ali, dobro je...
Nadam se da dobijamo BSK, pa da u pozitivnoj atmosferi docekamo finale kupa...
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Slaviće se titulaaaaa !!! Presrećan sam, ovo nam je najteža utakmica posle derbija i uzesmo 3 boda... Sad lagano BSK, Metalac, Čuka, Javor i Sloboda i udarismo novi rekord.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Победити после оволико пропуштених сјајних прилика велика је премија и показатељ колико смо доминантни у домаћим оквирима!

Пребродили смо једно од "тежих" гостовања и сигуран сам да газимо ка титули.

Утисак меча за мене је невероватна Звонетова способност да из сваке позиције шутне најтраљавије могуће! :( Надам се да ће се до јесени и квалификација за ЛШ умногоме поправити на том плану. Кизито пријатно изненадио, али очигледно више не може да одигра честиту утакмицу а да се не самоповреди.

П.С. Страјнићу, препоручи ми то на чему си... јер толико похвала за ову Јагодину може само да изрекне надуван човек.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Dobar mec!Moglo ubedljivije ali dobro opet. Titula,titula slavice se titula!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Svaka cas na pobedi! :ziveli

Jagodina ocajna!

Da sam ja Stanojevic imao bih sta da kazem ovim nasim manekenima u napadu.....
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
stojke nas je izvukao da se ne mucimo sa par odlicnih odbrana ...

vukic ne bi trebao da igra ove sezone vise od 20 min po mecu ...

babovic odlican medo solidan ... ostali tu i tamo ....
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
bravo crno-beli :clap

u vecem delu utakmice potpuna kontrola,stvorenih 7-8 odlicnih sansi,data 2 gola - JA ZADOVOLJAN !!!
doduse,imali su i oni 2-3 bas dobre sanse,ali smo generalno bili mnogo bolji ...

Vukic je nespreman totalno,ali ipak se vidi da zna znanje ... bice on pravi u narednoj sezoni ...
Babovic :respect:respect:respect pola tima ... alal mu vera,stvarno :clapKrle i Savic ok odigrali,kao i Lola ... Tejgo - dao gol ... ono sto se ocekuje od njega ...iako je mogao jos neki ... Stojke je opet imao veoma bitnu odbranu,kad je zaustavio sa par metara sut glavom bojica :respect

IDEMO DALJE !!!

EDIT: koliko me je iznervirao scepovic na kraju meca,kad su Grobari zvali igrace da se vrate,kakvu je samo facu napravio :banghead jedva se udostojio da krene za igracima,kao da ce ga ubiti neko :pop
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.254
Reaction score
3.779
Vrlo bitna pobeda!
Imao sam utisak da smo igrali sa pola gasa,ali opet stvorili smo mnogo prilika.
Šta smo sve promašili,to je užas!
Trebali bi da se malo vise uozbilje,da ulaze agresivnije u utakmicu,a ne dozvoljavati krš ekipama da razmenuju po 10 pasova...Agresija na svaku loptu(to sam tek video kad je Medo ušao u ugru,ostali su letargični glede toga)...
I da,juče se spominjala fizička sprema...Ne znam da li samo ja imam takav utisak,ali meni se čini da su nači igrači jako loše pripljemljeni,čak se odbijaju od jednog prosečnog prvoligaškog igrača.Treba poraditi na tom planu,hitno!Profesor Koprivica bi dobro došao.

Sve u svemu,najbitnija je pobeda...Ostvariti je bez bekova i kreatora igre je za pohvalu,pa makar to bila i raspala Jagodina. :napred Partizan
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Nedovoljno smo bili angazovani i to ne smije da se desava!
Strajniću Predraže, podji kod doktora!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.311
Reaction score
34.613
Локација
vaginamandibularia
Bravo za pobedu, pojedinci vrlo dobri. Babović je trenutno naš jedini pravi kreativac, danas odličan. Tejgo se ispromašivao, povremeno neozbiljno reagovao u izglednim prilikama, ali ulazi u šanse, šutira. Za razliku od pomenutog dvojca koji je imao dosta promašaja ali i nekoliko poteza koji su odlučili pobednika, Vukić je, bar što se mene tiče, pokazao da ne može da igra u Partizanu. Šteta za njega, ali klub ne sme u narednoj sezoni da bude talac takvog igrača na najbitnjoj poziciji u vezi. Mijković takođe vrlo loš na protivničkoj polovini, jednostavno nema kontrolu lopte kakva se traži za najjednostavnije zadatke u napadu. Centaršut, šut, pa i pas - sve su to nepoznanice za ovakvog Miljkovića.
Kizito vrlo solidan, imao lep pas ka Tejgu kome je golman Svetozareva na žalost odbranio, plus nas je reprezentativac ugande spasao posle one odbrane i danas odličnog Stojkovića. Medo i Smiljanić nisu bili loši, Savić i Krle čvrsti u duelima, plus je kapiten danas postigao ovosezonski prvenac koji je znatno odredio dalji tok utakmice. Tomić nije bio ni loš ni dobar, a Iliev na alost nije krunisao par odličnih prodora po boku danas ne tako lošeg domaćeg sastava.
Mi smo svoj cilj ispunili, ostaje nam da sačekamo rezultate čergi i da se polako pripremamo za BSK.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top