Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Икац

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
274
Reaction score
5
миљковић, петровић, остојић, саша марковић ( намерно малим словима) који је већи куртон од њих.

Смиљанићу сад се бусаш иди лижи се са циганима.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.125
Reaction score
16.074
Локација
Храм фудбала
Nadam se da ce januar biti dovoljno hladan da ohladi glave ljudima u klubu koji vide u Miljkoviću jedino rešenje na poziciji desnog beka... Ne kazem da subotica nije teška, uvek je bila jedno od najtežih gostovanja, ali danas smo se usrali od vođstva i zahvaljujući promašajima vec pomenutog fudbalera napravili od gotovog veresiju....

Што је најтрагичније он нама и јесте једино решење, хтели ми то или не.:banghead
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Kakva nedisciplina u igri i kakvo ponasanje na terenu, strasno. Posle derbija sam napisao da imamo 1% sanse da osvojimo titulu i iz utakmice u utakmicu se to namece kao realnost. Verovatno od osnovanja kluba do dana danasnjeg ovo je jedno od najvecih rasula u timu, strucnom stabu i upravi.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ljudi batalite igrace i to sto su odbrani zajebali Ostojic, Petrovic i Ivanov (Miljkon na svu srecu samo u napadu)
Utakmicu je izgubio idiot Vermez zbog njegove taktike i mentaliteta i vodjenja ekipa!
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Samo da mi se opet ne pojavi neki majstor da me ubedjuje da je ono stvorenje koje nam glumi desnog beka do jaja u defanzivi. Dečko nije fudbaler, nema znanje, a što je najgore, mozga nema ni u naznakam. idiot maloumni. mogli smo da imamo +11, sad ćemo +3. bravo vermeze, bravo upravo. šupičkumaterinu bre svi govanca jedna prodana!

Kapitena izuzimam iz svega ovoga, žao mi je što će završiti karijeru u ovom našem brlogu.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
vermezovic je uvek bio podguzna muva i kao igrac i kao trener. Tikvu i zadnji derbi mu necu zaboraviti dok sam ziv. Nadam se da ti je ovo poslednja utakmica u Partizanu pardon djurgardenu. Ovaj djurgarden sa mutavim govnetom na celu i ne zasluzuje bolje igrace nego sto ima. Jedino mi je zao Sase Ilica. Za ostale me boli patka.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Cirkus se nastavlja,sta vise reci ?Titula se ovako predaje.......

Odlazimo na odmor bez prednosti prakticno,ali ipak ponosan je cika pajser na svoje igrace ma sta da uradise danas.....

Kakav cirkus.....
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Наши су играчи обичан шљам и олош! Уместо да нокаутирају противника и набију им 4 комада они ем неће да одраде контру ко људи него килаве, ем неће да трче у одбрани!!

Још се на крају мангупирају и туку противнике који су играли мушки а не ко пичке!!!

СЛАВИЋУ ДАН КАДА МИЉКОВИЋ ОДЕ ИЗ КЛУБА!!

И ГДЕ СУ САД ОНИ КОЈИ БРАНЕ НАШЕГ НЕСРЕЋНОГ ГОЛМАНА.

Срамота и ругло, то смо ми! И немојте сада да причате о намештању, чак и да је намештено то значи да су нам играчи пичке, и треба да изгубе.

ВЕРМЕЗ ВЕЧИТИ ЛУЗЕР, УВЕК И ЗАУВЕК!

Не сећам се када сам се овако изнервирао.

АДМИНИ ако сматрају да сам заслужио казну нек ме санкционишу.
 
Последња измена:

Grobar_Raca

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2012
Порука
44
Reaction score
0
sta reci, ostojic ne misli covek sta radi... miljko ide sam protiv svih...
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
Koga briga, nece moci falji da valja igrace kroz kvalifikacije za LS nego za LE...
Strucnjaci rekose da boljeg od Vermezovica necemo naci, a pedagog kako ga nazva ono svinjce sa arene, je izvadio iz igre jedina dva igraca koji su nesto radili dok su bili u igri. Pritom se ocekivali da ce se spartak otvoriti i koga ces u kontri ako ne najbrzeg? Naravno pedagog ga je izvadio kao i Mitrovica koji je dobio vecinu duela na sredini, a umesto njih ubacio prevare scepovica i s markovica koji su uspeli sve da sjebu za 10 minuta...
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Само да додам и ово:

Митровић је замењен после једне грешке, Миљковић игра 90 минута?! Шта ти је с мозгом јарцу глупи?! И треба да ти се испишају сви из управе по фаци и да те пусте низ воду набијем те на курац тако неспособног!

Кад већ не можемо да се скупимо да терамо мутавог, можемо да бојкотујемо ово ругло које су нам направили од клуба.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Oće i iza ovog poraza da se uprava sakrije i otera još jednog trenera?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Utakmica nije nameštena, nego na klupi imamo IDIOTA koji menja stvari a mi vodimo sa 0:2! Upropastio je sve njegovim izmenama i direktno uticao na igru i rezultat!

VERMEZOVIĆU, MARŠ IZ PARTIZANA I SA SOBOM POVEDI MILJKOVIĆA!!!!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Fudbal traje 90 minuta, nisu im objasnili u mladjim kategorijama. Nije kriv niko nego svi skupa na terenu jer ne znaju da stoje u formaciji kada protivnik napada. Sto se titule tice dok god ih osvajamo mutavi je cvrsto u sedlu, sta hocemo titulu ili da ode mutavi jer obadvoje nemoze.
Mislim da je titula uglavnom napustila Humsku ove godine.
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
lelemud do lelemuda boli ih patka da privedu kako treba tekmu kraju, toliko nediscipline ja skoro nisam video, Miljković ima slobode ko da je Tito jbte, odbrana upoznata da ovi skaču ko ko kenguri puca im za to, u napdau kad treba da dodaš ti šutni kad treba da šutneš ti drbilaj

i na kraju

pun mi je kufer ovih što su znali da će da dodje X, što niste rekli to frajeri jedni dok nije počela tekma , juče ,prekjuče, ili već kad ste saznali, a ne ovak bla bla bla truć truć
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Od trenera,preko igraca(cast izuzecima),pa do uprave,u nasem klubu stanuju picke,vucibatine,i sterilna stvorenja,nikada necemo uspeti da se resimo limitiranih igraca,ali nikada...

Apel za moderaciju,poeni za pricanje o namestanju molim vas,nemojte dozvoliti da vam forum lici kao da na njemu stanuju cigani,a ne Grobari,ko jos namesta utakmicu na X,sta sve necu da procitam Boze dragi!
 

Bobisha

Početnik
Учлањен(а)
29.10.2009
Порука
21
Reaction score
9
Sa ovim Pekmezovićem ni da imamo 20 bodova prednosti ne bi mogli biti sigurni :banghead

Samo nazad nazad nazad, zatvoreno, rezervisano, bojažljivo. Neverovatno da gluperda posle toliko puta prokockanih pobeda (poslednji put u derbiju), nastavlja sa istom taktikom :eek:

Mazga najobičnija !
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.130
Reaction score
26.608
Локација
ante portas
Gazda nek povede i Volkova i Ostojica i Sasu Markovica !

Bolje bi nas Jesic vodio od ove smradine pickobrade ! Vodis sa dva gola , i da izdrzis jos 10 minuta ti pucas sam sebi u noge !
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
I kažete titula sigurno nije prodata?
Ali dobro bitno je da imamo elokventnog i uvek nasmejanog trenera koji i posle ovakkvog rezultata konstatuje da je utakmica bila dobra i da je to najbitnije neskidajući osmeh sa lica, to je btino kako čovek daje izjave. Nije seljačina kao neki treneri koji jes da rade svoj posao kako treba al jbg na glupe komentare određenih ljudi reaguju agresivno i samo se čeka kad će po njima da se pljune. Dižite još malo galamu oko Duletovog ponašanja da nam dovedu jednog ovakvog nasmejanog. :banghead
Šta znači ono otimanje oko lopte kod izvođenja auta Tomića i Volkova?
Miljkovića treba išamarati za sve pare koje nam je uzeo, smradina mala neopevana.
Boli me kurac dok je mutavog govneta u klubu ja više FK Đurgarden neću da pratim, ja da gubim zdravlje zbog idiota zabole me kurac. I neće cigani da nam uzmu titulu mi ćemo da im poklonimo.
Stefan Šćepović ne zna da primi loptu a on igra u šampionu Srbije :pop
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top