Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Браво Вермезе :clap
Постао си део Партизана који ће остати упамћен у историји. Ти и твоји пајташи сте изгубили или продали титулу, како год, боли ме баш курац.
Играче не бих кривио, сем оних евентуално који се штекају, јел сте гледали синоћњи меч да научите нешто?
Митровић и Којић као што написах очајно сарађују и зато не могу да играју заједно, не могу два класична шпица бункер да пробију.
Поготово што Којић реално као што рекох када је долазио може само на снагу да пробију, с фудбалом нема много додирних тачака.
Ранко Стојић :clap Какве полупроизводе нам је увалио, у Телеоптику овог тренутка има бољих 10 играча од њих двојице.
Ипак ће се ове године живети релативно боље у Србији.

Potpisujem u potpunosti. Koliko moras biti glup da izvadis Dzigija koji je najbolje odigrao prvo poluvrijeme?! I kad konstantno pokusavas da igras sa Mitrovicem i Kojicem a nikako ne mogu zajedno. Mrs u pizdu materinu! Ako izgubimo ovu titulu i niko fizicki nekog iz uprave ili trenera ne napadne, jebimo si svi kolektivno mater.

Izvinjavam se na rjecniku, ali sam stvarno prs'o. A ona govna iz Pazara hoce da im im svaku loptu dodajemo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.902
Reaction score
13.782
Nemam ja nikakvu drugu moc osim da serem ovde...ko i svi vi ostali...
Tako da ono....ako je prodana prodana je i mi tu ne mozemo nista....jedino da svako ponaosob ode da protestuje i da samara igrace pa da provede lepo nekoliko dana medju 4 zida sa pendrekom gratis svaki dan...jer smo kao grupa GOLO GOVNO....u raspadu...de li mi je mozak bio kad sma mislio da se Jug budi...koja sam ja budala jbt....i da osvojimo titulu sad me boli kurac jer ovo sto sebi dozvoljavamo je ponizenje i sramota....interes kolege sve je interes nema vise sportskih pobeda sve se unapred zna i daje se kome vise treba ili ko vise da....
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
ne mogu jos da se smirim..tresem se ko budala a oni zaradjuju pare a ja gubim zivce i zivot.. ZNACI SVIMA VAM SVE JEBEM,DA BOG DA SVI PROPALI!! vi sebe nazivate fudbalerima... ne mogu teze reci da koristim jer cu dobiti duzi ban,ko zna sta bi sve napisao.. iako imam sezonsku za istok mene derbi nece videti,mozda odgledam na tveu a i to tesko. p.s. pre 7 dana sam rekao da derbi docekujemo sa +2 a sada se vidi da cemo biti na isto poena s'time sto ce oni imati bolji medjusobni... titula je nazalost 95% ciganska...
 
Последња измена:

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Ne verujem da su igraci prodali bilo sta.
Imali smo precke i par sansi.
Ali glavni krivac je Bilmezovic, UNISTIO je igru.
Kakvu takvu ali smo imali neku igru.
Sad nemamo nista.

On ne sme biti trener Partizana koliko od 8 veceras.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Posle Derbija sam 99% bio siguran ( i to sam na forumu i napisao) da mi ne osvajamo titulu ove godine,. Ali posle odrzavanja bodovne razlike, pa i povecanja na +11 pomislio sam (opet ovde napisano i dokumenatovano) kako smo na dohvat ruke od titule. Posle topljena nase prednosti na +4 palo mi je na pamet da ce nam (od)uzeti titulu kao i u Derbiju pobedu preokretom, jer tako najvise boli. 99,9% ne osvajamo titulu. Rasulo je u svim segmentima u FK. Slobodan udarac kad Stojkovic prilazi da ga izvede sve najbolje objasnjava.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.586
Pod hitno da podnese ostavku Vermezovic, postaviti Vuka Rasovica za trenera, promena ovog kvazi strucnjaka moze samo dobro da donese, gore od ovog ne moze.

Gledali su kosarku juce a??? Steta sto nista nisu naucili.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
otkud nema Scepakadabre ni na klupi? inace, mislim da je ovo trenutno najbolja prva postava koju mozemo da izvedemo.

Napisao sam na drugoj temi da sam cuo da je bilo koskanja na treningu, prvo Markovic i Scepovic a kasnije i Mitrovic i Scepovic, tako da je verovatno to razlog sto ga nije bilo u timu.

Sto se tice utakmice, da se najebem majke mutavom idiotu sto nas prodaje kao i onoj neznalici na klupi koji se predstavlja kao trener. I igraci su se obrukali propisno. Ovi slepci su dva puta presli centar i napravili dve sanse.

Sta reci o Miljkovicu, ne volim da vredjam nikoga ali bih zeleo da takve igrace nikada vise ne vidim u svetom dresu. Nije jedini, daleko od toga, ali brate mene je sramota da vidim ko sve nosi dres koji su veliki majstori nosili kroz istoriju.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Vermezovicu umro dabogda!

A sa tobom SVAKO ko ucestvuje u prodaji titule!
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Ima li bre neko MUDA da zapreti tom mutavom smradu sve li mu jebem u picku da mu mrtvo jebem.Igraci su GOVNA,svi redom kad slusaju i rasipaju bodove.Seme vam se zatrlo bando pokvarena....
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Do mojega, ako kojim slucajem neko učestvuje u predaji titule onda crko na mukama.
Ladno gol nismo mogli da damo, očigledno je da je Vermezović bivši trener već sad a realno ima i on itekako svoje krivice u svim ovim kiksevima.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ko je hvalio pickobradog??!!!! Meni on u potpisu stoji da treba da ide iz FK-a jos od AELa!!!! Zato je Tumbakovic i otisao! Znao je o cemu se radi!!! Sljam! Govna! Hrrrrrrrrrrk puuuu!!!!!
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Jebo vas Scepovic. Ako smo spali na to da od njega zavisimo onda nismo za titulu. Bili smo previse nervozni, i cela ova atmosfera utice mnogo na igrace. Sledece nedelje moramo da ih podrzimo protiv Radnickog a u derbiju idemo na sve ili nista.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
TERAJTE SE U TRI PIČKE MATERINE!!

Ovo samo pobeda u derbiju može da opere...
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Titula je jos uvek u nasim rukama, ne znam cemu tako crne prognoze. Pa pogledajte ko nam je rival za titulu, grupa amatera. Ne moze zvezda do titule nema sanse, a ovako je jos lepse, nek se malo ponadaju.

Gospodinu Vermezovicu se zahvaliti , sad sok terapija da se malo razdrmaju igraci i pravac po pobedu u derbiju.

Scepovic nije u protokolu zbog par incidenata na treningu ove nedelje. Inace Mitrovic i Kojic zajedno ne mogu da igraju i to je toliko ocigledno da vec postaje smesno. Mitrovic je direktno kriv za bar dva od ova cetiri kiksa svojim promasajima. Danas dve mrtve sanse promasio. Od junaka sa pocetka sezone lako bi mogao da dodje do tragicara.

Idemo dalje ,
NE DAMO TITULU!!!
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Dokle bruke, gledajte pa i derbi izgubite ako moze i Radnicki nek izvuce bod , da bi ciganima bilo dovoljno i nereseno u derbiju, dokle bre vise, od zadnjih sest utakmica samo dve pobede bruke jedne a cigani sve zatvaraju
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
E moj Vermeze, Kojica, koji se svadja sa loptom ceo mec, staviti pre Scepovica, moze samo debil ili picka, a mislim da debil nisi.

Oni prvi kiksevi nisu bili katastrofalni jer smo i dalje drzali konce u svojim rukama, nije nam se dalo u tim mecevima, medjutim ovo sad vec ne ide na dobro, Vermez je podlegao pritisku i pogubio se totalno, neke rotacije koje su katastrofa, apsolutno sve kontra, ja sam ubedjen da bi Ninkovic ovaj mec resio da je ostao ceo mec, on njega izvodi posle prvog poluvremena kao da je on kriv sto Kojic ne zna sta je lopta, sto Brasanac ne ume da igra glavom, sto Ilic ne moze da odigra jedan dobar pas unapred, sto Lola nicemu ne sluzi na terenu osim da uleti malo u kadar kad je neka guzva.

Od gotovog ste napravili veresiju, sad Vam ostaje derbi da pokazete jeste li ili niste, sve je jos na vama.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Kriv je vermezović, bio sam ranije uz njega, već davno ne. Očekujem njegovu ostavku/smenu sada odmah, dok još možemo nešto da uradimo. Sjebati +11, pa to može samo on :puke
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top