Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Sto, jel ti malo? :D
Ja sam se odluci za RTRS, da ne slusam onog mazgova, a RTRS uvek imao solidne komentatore.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Dojava 2-2&4+ Max bet

Sala mala, ja sam i dalje ubedjen u nakantavanje ganaca u ovom mecu 1:3(0:1)
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Puno sreće večeras želim našim momcima, nek' ne nasedaju na ciganske krajnje pederske provokacije, nek' na terenu ostave poslednji atom snage, poslednju kap znoja i onda ni Vučić, kao ni drugi ciganski ološ neće moći ni da im prismrdi!
Silujte kučku zbog crno-belog dresa koji nosite, zbog svetog grba koji vam je na grudima, zbog vas samih, zbog nas navijača koji živimo za pobedu u derbiju!!!:partizan_fan:

Sreća prati hrabre, aj' Bože pomozi!!!:prekrsti

Srećno nam bilo, braćo Grobari!
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Protiv sebe imate napaljenu sektu sa tribina najdubljeg stadiona, drzavni vrh ove zemlje i ko zna koga jos.
Nemate upravu, upitno je imate li SD i trenera.
Imate nadam se grobarski inat i srce, pa ostavite ga na terenu pa im nece pomoci ni sto Vucica.
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
mi ako odigramo 70% od onog u Milanu Gazda ce debelo omasiti u proceni jer ce cigancica primiti u tom slucaju minimum 4komada

ponovicu, njima gori...dajmo im loptu u noge,pustimo ih neka igraju...ne znaju, shvatate.Sta njima vredi lopta u nogama kada ne umeju da barataju njome...nama jedna kontra i Ivanov posle prekida zavrsavaju posao danas

u potpunosti se slazem...i Avram je jedino tu gresio, valda cika Crni nece. nama se ne zuri.

ne znam kako forumska pravila gledaju na upise tipa "ocekujem ovo-ono" ili "sanjao sam",ali kad ste svi poceli,pridruzit cu vam se.
jebeno sam napet, kako se blizi pocetak, iscekivanje je sve vece. celi dan sa mu ratu,kako po forumima, tako i sa nekoliko svojih drugova...mozda od danas i bivsih.
ja licno se obicno u takvim situacijama znam gadno razocarati,tako sam i juce iscekivao presudu onim govnarima, tj vise presudu o udruzenom zlocinackom projektu i eto sta bi.
ali nadam se da ovaj put necu iznenaditi...jbt, valda ima pravde na ovom svetu.
nije da zelim da mracim,ali ne mogu si tu pomoci...

realno je, i to mi srce govori da ih mozemo dobiti sa par razlike. da se razumemo, nismo mi Barca,ali jaci smo od njih....i oni sada imaju puno veci pritisak. njima je sada "sve ili nista",a mi to samo trebamo pametno iskoristiti.

s druge strane, nekako gledajuci sve aspekte sa strane, bojim se da nesto moze uticati na igru i rezultat.
u jedno sam siguran, pobediti nas nece....ali meni sada nereseno deluje bas kao i poraz.

znaci,srce mi govori, ocekuje gazenje roma...ali mozak smiruje i uverava u dosadnu utakmicu,bez golova. nesto tipa nasi ne smeju,a oni ne znaju.
jer ako ih dobijemo, dzaba im sve uzbune, dzaba drzava,dzaba Dzaja derpe... (mogu oni sta zele da rade,ali nisu oni dole na terenu).
njih sada jedino ta euforija drzi. treci poraz za redom bi ih vratio na zemlju.
zato sumljam....sumljam da ce nesto pokusati. nas naravno ne mogu dobiti, pa ajde bar X da izvuku. i to im je vise nego sto realno zasluzuju...a nece odma ugasiti svu tu strku i zbrku koju su napravili.

znaci,ako izvuku iks,svima je dobro...realno,mi i dalje ostajemo na nedostiznih +8, a oni nisu izgubili i pored toga sto se dize euforija kako NJIH ne mozemo dobiti bez kupovine , dobijaju na vremenu da se konsoliduju...

sto ne izlazi ono o Vesicu u Blicu???
ne vidim to nigde osim na Mozzartu, treba da im dokazemo da nismo mi ti koji kupuju utakmice, nego da su oni kupovali i prodavali.
to treba sto vise da se vidi i cuje...

sretno crno-bela braco
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Nepozvani, nema prenosa na crnogorskoj Prvoj. U 7 sati počinju ''Porodične tajne''. Sagoreli dabogda sa njima zajedno.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
'Ne dajte se pasjim sinovima'

ova recenica nije bila dugo na ovom forumu.. pokazite da u vama i dalje cuci grobarstvo, pokazite zube, srce, muda!!! JEBITE IM NANU NANINU!!! AJMOOOO CRNO-BELI!!
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Fudbaleri, navijaci...sretno nam bilo! Ajde da se za dva i po sata od ovog trenutka sjatimo ovde i da likujemo u pobedi! I da, pripremite se na cigansko komentarisanje utakmice na ciganskoj televiziji, ili iskljucite ton! Napred Partizan!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.118
Reaction score
16.010
Локација
Храм фудбала
Partizan: Petrović, Miljković, Ostojić, Ivanov, Lazevski, Smiljanić, Ninković, Ilić, Tomić, Marković, Mitrović.

Ја задовољан, ово је наш најјачи састав тренутно.Ајмо црно бели згазите говнаре!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Crvena zvezda: Bajković, Mikić, Maksimović, Jovanović, Mladenović, Mijailović, Milivojević, Milijaš, Lazović, Kasalica, Mudrinski. Trener: Janković.

Partizan: Petrović, Miljković, Ostojić, Ivanov, Lazevski, Smiljanić, Ninković, Ilić, Tomić, Marković, Mitrović. Trener: Vermezović.

Dobar sastav! Ninkovic malo iznenadjenje :wink:. Izgleda Vermez ipak zeli da pobedi :D

edit: preduhitrio me jokics
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.565
Reaction score
1.598
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ovde nema Ninkovica vec Sasa Markovic:

688721169.jpg
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Valjda Ninkovic nece dobiti crveni ili tako nesto, izgeda da ce on da igra zadnjeg veznog sa Lolom , u stvari nemam vise pojma ko ce sta da igra.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top