Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Nisam video da je neko spomenuo. Jel primetio neko svadju izmedju Tomica i Volkova prekjuce protiv Spartaka? Pred kraj utakmice otimali se ko ce da izvede aut :pop.
Ocigledno ima tu nesto u prici da se Volkov ne slaze sa pola tima i da verv zato nije igrao neko vreme. Predpostavljam da je to jedan od razloga sto ce sad sigurno da ide iz Partizana..


Primetio sam ja,i ne samo to,Tomic ga ignorise vec jedno 2-3 meseca unazad,nikada mu ne daje loptu kad se ovaj ubacuje u napadu,ocigledno da nasi igraci imaju veci ego,nego fudbalske sposobnosti...
 

iznogud

Početnik
Учлањен(а)
20.11.2006
Порука
170
Reaction score
1
Pauljevic je definitivno losiji od Miljka makar trenutno, gledao sam sve njegove utakmice uzivo ove sezone (ukupno 2 u kupu) :) Ne secam da je nesto pokazao ni na pripremama.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Jesenji deo sezone u JSL 2012/13 je završen, komentarisali ste skoro svi utakmicu u Subotici, a pošto neke vas očigledno zaboli da ispoštujete i minimum pravila već i u ovoj temi pišete o kadrovskim rešenjima, tema se zatvara do početka drugog dela JSL.

LOCK!
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Kad se igra u Borci?

Bilo bi ok uprkos radnom danu da nas sto vise ode tamo da damo podrsku ekipi, da od pocetka napravimo neku energiju sa novim igracima da znaju gde su dosli. Ko zna kakvo nas tek zlo ceka u fudbalu, ko zna na sta je coravi zeleznicki don sve spreman!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
26.2.2013, utorak.
Zbog prenosa pomereno sa srede na utorak.
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Znam Joco da je u utorak, jel zna neko kad? Cenim u 14h
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Нигде не пише, али ова прва пролећна кола углавном почињу у 13 часова.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Pošto ste već počeli da pišete o drugom delu sezone, par dana ranije nego što smo očekivali otvaramo opet ovu temu. Dakle, ovde diskutujte o svemu vezanom za nastupe Partizana u srpskom šampionatu.
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Aj nek nam je sa srecom, pa crno-beli da je zatvoris u maju sa konstatacijom da je i sesta dodata u niz!

IDEMO GROBARI
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Znam Joco da je u utorak, jel zna neko kad? Cenim u 14h

Нигде не пише, али ова прва пролећна кола углавном почињу у 13 часова.

Ako ih u međuvremenu nisu izgradili (u šta čisto sumnjam), u Borči nemaju reflektore, pa bi utakmica trebala da se završi pre mraka...

Ali, kad će, u tom geografskom području mrak, zavisi i od toga koliko je tog dana tu oblačno/Sunčano, 'oće l' kiša, oluja, sneg, magla, 'oće li, neće li...?

Obzorom da u našoj zemlji nema nekog velikog reda, pa ni logike, početak doduše treba da bude u 13, 13i30, 14, ali možda će čak i u 14i30, ili i u 15h, ako neko od glavonja, zaduženih za odluku smatra, da je u pola 5 ili 5 vidljivost zadovoljavajuća, i da neće biti nikakvog prekida utakmice, koji bi odložio vreme njenog završetka...

Ono što mene, kao i uvek nervira, je to, što se termin ne zna mnogo unapred, dok se dogovore klubovi, Tv, glavonje...
Nikakvog poštovanja prema navijačima nemaju, kao da smo mi stoka koja nema šta drugo da radi, nego pase po livadama, i čeka kada će njihova utakmica...

Ne znam kada će već jednom da shvate da mi RADIMO, idemo na posao, imamo smene, deca idu u školu, studenti na fakultet...
Možda je njima svejedno, da li nešto počinje u 1 ili 2, ali nama nije!
Sat tamo ili ovamo (ili pola sata) može da znači da mogu ili ne mogu da stignem na posao, a sa poslom nema zezanja (bar kod mene).
Uz sve to, ja sam gospodin koji hoće unapred da planira svoje vreme i da zna gde i kad ide.

Znači, meni je bitno da mnogo ranije znam u koliko sati utakmica počinje, pa da me eventualno neko menja na poslu, ne možeš čoveka da ,,cimneš,, dan-dva ranije, red je saopštiti mu to unapred...

Ali, koga pa to interesuje...
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Vazno je da krenemo sa pobedom,a idealno bi bilo bez primljrnog gola ! To bi nam podiglo samopouzdanje za dalje !
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Imamo ultra ofanzivni tim, pa će, sa takvom postavom biti teško da još i ne primamo golove...a lako će biti da ih dajemo... :roll:
Doduše, ja bih bio zadovoljan i sa pobedom od 6:1 :D ...čak i ako bismo u tom slučaju primili gol... :wink:
Al' pošto Laki možda neće igrati zbog trbušnog zida, onda(k) smo malo manje ofanzivni, pa mož' da bidne i 5:1...
Mada, ja bih bio zadovoljan i sa 1:0...samo da mi pobeđujemo i skupljamo bodove...
Titula se podrazumeva :D , a pobedu u derbiju ne mogu da zahtevam bez krštenog zadnjeg veznog... :cry:
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Možda je zadnji vezni komunista pa ne veruje i Boga i religiju,samimim tim i u krštenje ;)

Sami krojimo svoju sudbinu,ako budemo pametni i agresivni i prolivali litre znoja na svakoj tekmi i borili se svaki minut , bez obzira na igranku van travnatog tepiha, 6 u nizu je blizu,ako za tren pomislimo da će na se sklanjati e onda nam se ne piše dobro.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Izracunao sam koji je igrac koliko igrao na pripremama, da vidimo na koga Vermez najvise racuna u drugom delu sezone.
Skroz desno su minuti ukupno! Mada ostalo je jos jedna utakmica..
LFRts.png


Ovako je najcesce izgledao nas tim na pripremama, sudeci iskljucivo po minutazi!!

Zivkovic (Petrovic)

M.Zivkovic (Pauljevic) - Ivanov - Miljkovic - Askovski

Smiljanic

Leo Silva (Jojic) - Ilic - Ninkovic (Brasanac)

Scepovic - Mitrovic

Mada sumnjam da ce ovaj sastav poceti protiv BSK. Vidi se ocigledno, da nemamo nikakvu zamenu za Smiljanica.. S. Markovic i Lovre malo igrali..
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa rekao je ko bude igrao danas igrace protiv BSKa tako da... Sacekajmo.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Samo sam napravio statistiku ko je koliko igrao. Ne vidim tu nista lose?
 
Последња измена:

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ma nadovezao sam se samo na deo poruke ko ce poceti protiv BSKa
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ok, ali jos sam dodao da ovaj sastav sigurno nece poceti.. tako da..
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.032
Зашто играмо против БСК-а у уторак? Извињавам се ако је објашњено, али ја не видех.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top