Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
198
Reaction score
293
Jedino lepo što ću pamtiti iz ove utakmice su tri boda, a ostalo sve jedva čekam da zaboravim. Uklopili smo se u sivilo JSL. Nismo u stanju da napravimo akciju koja će se završiti šutom ili gol šansom. Ne primetni smo, nemožemo da povežemo 3-4 kvalitetna pasa, u duel igri pojedini igrači se ne vide... Bitna je pobeda i nadam se da će se nešto poraviti do sledeće utakmice, tj. da će igrači podići samopouzdanje.

Najgore od svega je što smo imali šansu u poslednjih nekoliko godina da daleko odskočimo od svi ekipa u Srbiji, ali naša lopovska uprava nam nije dozvolila. Mogli smo imati ekipu koja će sa lakoćom gaziti u JSL-u i imati uspeha u Evropi. Da su iskreni partizanovci bili u upravi to bi bilo lako ostvarljivo, ovako ostaje strepnja da li ćemo pobediti u narednoj utakmici.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.180
Локација
ante portas
Jebote , citam tekstualni prenos Javor nas sabio . Sedim 90 minuta kao na elektricnoj stolici . Kad sam video da smo poveli skocio sam udarivsi glavu u luster , srecom dobro je . Igra barem ono sto sam citao po tekstu sa sajta katastrofa . Da li je moguce da nam Javor drzi cas fudbala i to bez 2 najbolja igraca , onog Onjila i jos jednog . Vermezovic mora da ide kud ga noge nose dok ne kiksnemo jos jednom , a zreli smo za to po stanju nase igre .Nadam se da ce ova govna sektaska kiksati veceras i tako nas privesti tituli jer mi ocigledno nismo u stanju da osvojimo titulu sa ovom igrom do kraja . Hvala Stojketu na intervencijama . Bravo !
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ne pobjedjuje uvijek bolji, stara fudbalska izreka.

Partizan - raspad sistema. Pitanje je samo sa koliko golova razlike cemo izgubiti derbi, mada cemo titulu izgubiti prije toga.

Rece Ilic kapiten za novine da je pritisak samo u medijima ali ne i medju igracima, tacno tako, njih boli kurac.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
niko da pomene onu Stojketovu odbranu u prvom poluvremenu... znaci mogao sam da se zakunem da sam video loptu da je usla u gol, ali svaka cast Stojketu za refleks... da je bilo odnosno ostalo 1-1 .... ne zelim ni da pomisljam. Pobeda je pobeda, ali...

velika ekipa se poznaje po tome sto pobedjuje i kad joj ne ide :-/
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Ma katastrofa, šta mi igramo ljudi moji???
Važnost utakmice....., ma ne veže ti važnost kad treba da se braniš i kad treba da se boriš. Mi u fazi branjenja nemam želje da uzmemo lopte , jedino u zadnjih 30 metara, mi njima priđemo na metar i gledamo ih :prekrsti, pa oni rade šta hoće.
Kažu ako ne damo gol u prvih pola sata da ih otvorimo ne valja. ma kakvi bolje da ne dajemo gol , jer ako nas neko napadne mi pojma nemamo , mi smo katastrofa. Ovo je danas da se šutamo u dupe, i bože pomozi ovo što je ostalo do kraja , šta i kako mi igramo.
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
*kad je tesko KAPITEN.....
*pickobradi treneru idi,putuj,cao:pop
*jad,tuga,bezidejnost...spasavaj se ko moze
*s.markovic :pop
*lazevski :pop
*brasanac:pop


i naravno velika 3 boda ko kuca:pfc:
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Nemamo ni I od igre, ali smo osvojili mnogo vazna 3 boda. Nismo sastavili 3 dodavanja. Sasa Markovic je tragedija. Volkov kad je usao pogubljen sto nije ni cudo jer covek nije igrao toliko dugo.
Ponovo nas je Stojke spasao kad je skinuo onaj zicer u prvom kao i sa dosta pravovremenih istrcavanja u drugom. Moramo mnogo bolje, nadam se da "struka" to vidi.
 

iznogud

Početnik
Учлањен(а)
20.11.2006
Порука
170
Reaction score
1
Najgora igra u zadnjih par sezona sigurno, bez obzira na rezultat. Pojacanja nisu donela kvalitet, kukavicka postavka gde Stojke u 20. minutu trosi vreme. Sreca te nam sledi Rad na JNA trebalo bi da bude lakse.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ni jednu stopostotnu šansu nismo stvorili. Ni jednu akciju napravili.

Serem im se u fudbal!!!
 

cifra

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
111
Reaction score
66
Ako je Volkov pogubljen sta je onda Lazevski? Sudija cistu ruku ne svira, golman Javora ide u 16 u 87 minutu sta li im je obecano Boga pitaj...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pisu se tri boda i to je to. Igra za zaborav, ali bitno je da smo prekinuli tu losu rezultatsku seriju. Sigurno je i pritisak uticao na nasu igru jer bukvalno nismo smeli nikako da kiksiramo danas. Mislim da smo odigrali najlosiju utakmicu u drugom delu sezone ali pobeda se pamti.

Sledeci je Rad. Idemo od utakmice do utakmice.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Једино што се може рећи освојили смо 3 бода у овом тренутку вреднија од било чега другога.
О игри нема потребе ни причати, јер ми игру данас нисмо ни имали.
Мислим да је имао право на десет измјена да би сву десеторицу промјенио јер оно како су одиграли данас :banghead

Све ми се чини да ће Момчиловић за девет мјесеци постати отац, пошто је данас нашој десној линији правио малу дјецу, а срећна мама би првенствено могао да буде Миљкон :D
И занимљиво је било када је Лука упутио "шут", а коментатор каже "отишла је ова лопта за Гучу" , а познајући Лукин музички укус можда је тамо и гађао :buhaha

Едит: СТОЈКОВИЋУ :respect
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Na sta sam izgubio 2 sata zivota sunce ti ebem.. Dinamo vranje bi bolje odigralo ovaj mec od naseg partizana.. Ovo nije tuga ovo je velika sramota !
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Sta je ovo ljudi moji,ne pamtim losiju partiju,ni kad nam je jevrej bio trener,ko poredi bilmeza sa Stanojem(a bilo je puno takvih slucaja) treba da dobije poene...
Na kraju ono pisu se ta 'ebena tri boda,i nadamo se u kiks cigana...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Ma jebo ti sve ovo,zadnjih 10
minuta sam ostavio ćerkicu ispred monitora i rekao joj samo da mi kaže kad je kraj.Bitna je pobeda,a za ostalo nemam živaca da pišem.Odo ja na pivo,a za ostalo neka se pomuči Spartak
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
i pored lose igre treba jos novi pazar i derbi prezivjeti, a ostalo treba da bude vec zatvoreno...naravno, ako nisu prodali titulu....a sta kasnije?
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Kakva ogavna utakmica. Uopšte mi nije jasno kako smo pobedili. 3 jebena pasa ne možemo da povežemo na njihovoj polovini a još kao igramo sa 5 veznih. Šansu nismo stvorili. Spali smo na to da u utakmici protiv javora mi budemo parkirači autobusa koji samo ispucavaju loptu i zadržavaju vreme. I to protiv javora koji igra bez kapitena i one konjine ifeanija, a eliomar kod nas.

Svaka čast Stojkoviću, ne smem ni da pomislim šta bi bilo da je Petrović branio.
 

Burinski

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
173
Reaction score
26
Cestitke, pre svega Stojkovicu i S. Ilicu kojima je izgleda najvise stalo do Partizana, titule i sopstvene casti. Samo deklarativno cestitke i drugima u crno-belim dresovima koji su uglavnom stajali na terenu, a kad bi nesto pokusali, naravno, gresili su.
Ipak, moram da imam meru u kritikama kada se jos jednom uverim da smo gosti u sopstvenoj drzavi i da svi daju sve od sebe boreci se za boljim zivotem. Ove cigansture u belim dresovima su se usudili da duboko pred sam finis ubace i svog golmana u napadu, a mi jadni nismo uspeli da iskoristimo i prazan gol.
Sa verom u bolju igru, napred na titulu.
Ziveo PARTIZAN!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top