Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Kamenko je rekao biće kišni dan, svratili smo kod strika i pozajmili kišobran. Aman.

Pa kijamet može da udari samo ako President odluči da dođe na utakmicu. :D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Само једно питање, да ли је улаз бесплатан коначно за све трибине или поново само југ ?
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Ulaz treba biti besplatan samo za sever, pa ko hoce neka izvoli.
Pretplatne karte ne treba ni u kom slucaju nipodastavati, a i to je potez ovih iz loze koji misle da im se tada nece zvizdati.
Uprava Napolje!
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.379
Reaction score
1.158
За све трибине... Да је само за југ, било би наглашено.

Таман Толету да отпевамо омиљену песму, а ни управу да не заборавимо! Маму им јебем. Не знам докле багра мисли да се вади на успехе спортског дела?!
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Kakva kisa da spreci hiljade Grobara ludaka, kad smo slavili titulu 1996. bio je nevidjeni pljusak i stadion je bio polupun, a utakmica za pamcenje kisa golova, to se ne zaboravlja, ...a ove godine imamo i koncert grobarskih pesama, dzabe ulaz i kamere svi imaju da (se) slikaju, istorijska titula je u pitanju,...jeste da ima i razloga da se ne dodje, ali pokazimo da smo tu i u bolu i u radosti.
Zamislite sta bi bilo da je cerga uzela titulu, a ne Partizan, narko folker Lukas peva, a u prvom redu Bajko mu klice kako mrzi Partizan, a Corba uz njega uspavanke o tokiju i bariju,
a puna cmarakana pada u psihoticni Vucic trans, delikventi, dileje, defekti utripuju da su neke face i Srbija ubrzo postane septicka jama...gde vladaju Pahomije i Kacavenda i nema nas vise. Grobarstvo nas sve spasava...iz godine u godinu...i zato Partizanu hvala, sv. James 2004. st. Angus 2009, grupa jNa 2013....popunite i istok i zapad da nam Narod pozivi.
 

Прилози

  • JNA-cerga.jpg
    JNA-cerga.jpg
    78 KB · Прегледа: 131

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
U nedelju će vreme biti užasno tako da će biti možda 10 iljada duša.

Mislim da bi uz sunce bilo mozda toliko, navijaci Partizana su emotivno titulu proslavili u derbiju bar se ja tako osjecam...inace ovi iz uprave su mogli dovesti 2 cisterne piva i 2 koka-kole za malu raju na proslavu, to je poso', to bih ja uradio da sam neki kurac u klubu.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Извините што ометам славље, мислим да би било људски да се форумски параноици (и не само форумски), да их не именујем ја, извине играчима што су их прозивали као издајнике који су продали титулу, поготово Иванову који је играо недуго и после смрти мајке, могу само да замислим колико је њима све то сметало, кад сам ја најстрашније попиздио због таквих прича.

Између осталог, ово помињем сад да се не би поновила слична прича наредне године, уколико (не дај Боже) будемо у некој оваквој ситуацији... Мада. оће сигурно, џабе ја серем, али ето.

За крај најважније, Гробари, срећна титула! :D:
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
To sto si rekao Sumaru stoji 100%. Lista ljudi koji bi trebali da se izvinu radi tzv. prodaje titule od igraca pa cak i uprave (iako je nikakva ali to je druga tema) je poduza...

Mutavi je lopov ali sujetan lopov. Taj ne da titulu kao ni fotelju.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.514
Reaction score
41.659
Локација
Žrnov
.....Lista ljudi koji bi trebali da se izvinu radi tzv. prodaje titule od igraca pa cak i uprave (iako je nikakva ali to je druga tema) je poduza....

Ja nisam nešto pogođena ovim vašim pisanijima, niti se nalazim u njima, al' eto ako će lakše da vam bude, ja bih se prva izvinUla al' se bojim da me leđa ne zabole...

Šalu na stranu... sad je lako biti pametan i prozivati druge.... a i već kad smo kod toga, kome mislite da forumaši treba da upute izvinjenje? Mutavom? Direktorki Sneži? Vermezoviću? Tumbakoviću? Kome? Vama forumašima koji ste šatro bili sigurni da titula neće biti oteta/prodata?

A vi ste sigurni da takve namere nije bilo, pa smatrate da sada neko treba da vam se izvinE?
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Тета Јасмина, све сам написао у посту, само треба мало пажљивије прочитати. :wink: Фино сам написао, извинити се ИГРАЧИМА, прије свега Иванову који је био на највећем удару...

А што се тиче ове накнадне памети, постоји архива, па кога интересује може наћи лако конкретно мој пост или два у том периоду, с обзиром да ријетко пишем на фудбалским темама, мада ме искрено речено, није ме брига да ли неко мисли да је то накнадна памет, нити ми треба било чије извињење, само сам изразио своје мишљење, као што рекох...

Између осталог, ово помињем сад да се не би поновила слична прича наредне године, уколико (не дај Боже) будемо у некој оваквој ситуацији... .
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Igracima ako nikome drugom, a ako je covek pogresio ne moras to da mu natrljavas na nos sto puta.

Ali forum je ovo, svi nesto pricaju i predvidjaju samo da bi posle mogli da se busaju da su u pravu, imalo to smisla ili ne.

Edit: Evo uleteo je odgovor vec.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Jasmina ne znam zasto si se bas ti nasla u mom postu iskreno bilo je desetine ljudi sa teorijom zavjere itd. Cinjenica je jedno dok god budemo gledali u svoje dvoriste i ko sta i kako pruza na terenu ukljucujuci trenera mi ne moramo da se plasimo za titule i trofeje.

Vermez je bio ispustio ekipu srozao im formu i to je bilo ocigledno tako da nam nije trebao Vucic ili neko slican da ne osvojimo titulu. Ko se sjeca ja sam pisao da je gotovo i da smo izgubili titulu nakon Vojvodine ali nam se nakon Pazara dogodio Vuk i ostalo je istorija.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.514
Reaction score
41.659
Локација
Žrnov
Ma posebno da se njima izvinjavamo :buhaha: mislim igračima....

Iskreno, ja i dalje nisam 100% uverena da tu nije postojala namera nekih od njih (pod pritiskom, naravno) da se proda.

Pošteno govoreći, jedini kome treba ovde da se izvinjavamo je Đura .... Zašto? Zato što je dovođenjem Vuka p(d)okazao da nije prodao titulu.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Cestitke za osvojenu 25 titulu svim GROBARIMA.VOLIM PATIZAN.Jedan podat koji mislim da je tacan:Lazevski Aleksandar bio ucesnik u osvajanju zadnjih 6 titula.Talican momak mada malo veze ima sa fudbalom nek ga zadrze barem jos jednu sezonu.Pozdrav BRACO GROBARI.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Ja nisam bio medju ljudima koji su mislili da je titula prodata.

Djura moze da bude ovakav i onakav ali i njemu je u interesu da uzmemo titulu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top