Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Da li sam samo ja primetio da je Dule malo opleo i po Toši ?

Kritikovao ga je i za neki intervju prošle sezone i ove .

Ono što mene hrabri je očigledna Duletova želja da i dalje bude tu ,da i dalje ostane JEDINI koji sme otvoreno da kaže šta misli . Dokle god je tako ,nema zime za KK Partizan ,makar neosvojili nijedan trofej još 5 godina.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Da li sam samo ja primetio da je Dule malo opleo i po Toši ?
I meni je to najjači utisak sa KZŠ... Toša sigurno nije imao nikakvu zlu nameru kad je davao taj intervju, ali Dule je apsolutno u pravu!

U trenutku kad su svi mediji protiv nas ako nešto kažeš neka bude direktno u glavu i da bez obzira koliko se nakon toga uložilo truda da se stvari izvuku iz konteksta suština ostane netaknuta!

Dule je Vučića i režim mu uporedio sa generalom Frankom i falangizmom... I to će ostati zapisano!

4444.jpg
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
ja sam vec pisao, dok je dule trener nema zime, samo da je sve normalno pa da imamo para da se dovode igraci a da predsednik kluba se bori za klub kao dule...

p.s. zna li neko zasto sinoc tegi nije imao emisiju?
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
I meni je to najjači utisak sa KZŠ... Toša sigurno nije imao nikakvu zlu nameru kad je davao taj intervju, ali Dule je apsolutno u pravu!

U trenutku kad su svi mediji protiv nas ako nešto kažeš neka bude direktno u glavu i da bez obzira koliko se nakon toga uložilo truda da se stvari izvuku iz konteksta suština ostane netaknuta!

Generalno, Dule je održao baš dobru konferenciju. Ipak, kada je u pitanju ovaj deo oko Todorića tu se ne slažem. Hajde da lepo vidimo šta je Dule rekao:

"Kada smo izgubili u polufinalu, bilo je i određenih reakcija, prvo dobronamernih, a i nerealnih ljudi koji ne sagledavaju kako objektivno stoje stvari. Bilo je i nekih ishitrenih izjava i intervjua, na primer Todorića koji u suštini dao jedan kvalitetan intervju što se tiče aspekta i analize problema sa kojim se klub suočio, ali je rekao i neku nedefinisanu stvar, da će posle završetka lige morati nešto bitno da se promeni. Niti on sam zna šta može da se promeni, da li hoće sebe da menja... ali to je izazvalo neke špekulacije i skretanje pažnje sa problema koji su evidentni i koji nisu mali, sa kojima se suočavamo, u kojima radimo - zaključio je taj deo priče Vujošević. "
Meni se ovaj deo izjave nikako ne sviđa i mislim da je neprimeren. Nije Vujošević Todoriću učiteljica, pa da analizira javno njegove rečenice. Šta uopšte znači ovaj deo u kome Dule javno pita Tošu da li hoće Toša sebe da menja ili ovaj deo u kome Dule konstatuje da Toša ne zna šta može da promeni? Potpuno nepotrebna izjava. Da je to rečeno privatno, ok. Ali ovako javno, novinarima...Nije ok ! To je neko moje mišljenje.
 
Последња измена:

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Добро је Душко одрадио конференцију, али нема ту 0 ништа необично кад је то већ његова специјалност.
Не мислим да постоји било какав проблем са оним делом који се дотиче Тоше, шта више Дебели је искористиоТошин наступ да поентира и по оној народној „ ћерку грди, снаји приговара", заправо је ударио на исто место, старо и познато зло. Тако да не треба тражити ту никакве дисонантне тонове, нити је реч о томе да Вујошевић изиграва неку васпитачицу, већ просто нужно актуелизовање суштинског проблема, који се и иначе заташкава и замагљује, а посебно сада у околностима стављања тачке на црно-бели свет величанственим јадранским тријумфом смрдљивог клуба из предграђа.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
I meni je to najjači utisak sa KZŠ... Toša sigurno nije imao nikakvu zlu nameru kad je davao taj intervju, ali Dule je apsolutno u pravu!

U trenutku kad su svi mediji protiv nas ako nešto kažeš neka bude direktno u glavu i da bez obzira koliko se nakon toga uložilo truda da se stvari izvuku iz konteksta suština ostane netaknuta!

Dule je Vučića i režim mu uporedio sa generalom Frankom i falangizmom... I to će ostati zapisano!

4444.jpg

ovaj režim zaslužuje uporedbu sa još nečim gorim

Muschimund und blinde hund, siegt an allen fronten

ali i njihovo će proći , kao što je prošlo vrijeme od 1933-45.,
a dadam se samo da pizdousti neće biti na vlasti 12 godina
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Generalno, Dule je održao baš dobru konferenciju. Ipak, kada je u pitanju ovaj deo oko Todorića tu se ne slažem. Hajde da lepo vidimo šta je Dule rekao:

"Kada smo izgubili u polufinalu, bilo je i određenih reakcija, prvo dobronamernih, a i nerealnih ljudi koji ne sagledavaju kako objektivno stoje stvari. Bilo je i nekih ishitrenih izjava i intervjua, na primer Todorića koji u suštini dao jedan kvalitetan intervju što se tiče aspekta i analize problema sa kojim se klub suočio, ali je rekao i neku nedefinisanu stvar, da će posle završetka lige morati nešto bitno da se promeni. Niti on sam zna šta može da se promeni, da li hoće sebe da menja... ali to je izazvalo neke špekulacije i skretanje pažnje sa problema koji su evidentni i koji nisu mali, sa kojima se suočavamo, u kojima radimo - zaključio je taj deo priče Vujošević. "
Meni se ovaj deo izjave nikako ne sviđa i mislim da je neprimeren. Nije Vujošević Todoriću učiteljica, pa da analizira javno njegove rečenice. Šta uopšte znači ovaj deo u kome Dule javno pita Tošu da li hoće Toša sebe da menja ili ovaj deo u kome Dule konstatuje da Toša ne zna šta može da promeni? Potpuno nepotrebna izjava. Da je to rečeno privatno, ok. Ali ovako javno, novinarima...Nije ok ! To je neko moje mišljenje.

Slazem se, nepotrebno iznapusavao tosu javno, prenervozno reaguje na sve, sa svima se sukobljava ne moze da se suzdrzi....

A i iz ovih izlaganja nista novo se ne naslucuje, apatija, tosa reko nesto ce da se menja, dule odma skocio, ne znam koji im je plan za neki naredni period ali vrtimo se u krug, cak se i izmedju sebe sukobljavamo, nije mi to ta atmosfera od pre.... Nadam se da ce se bar unutar kluba sloziti i naci neke sposobne ljudi da im pomognu nesto, dule sam da ratuje vise ne moze i ne vodi nigde
 

555

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
194
Reaction score
7
Локација
Beograd (Sremcica)
Nema prenosa na RTS-u, iako stoji u programu, niko ne komentarise cenu od 1000 dinara koju je odredila pudlica. Treba ispratiti cenu karte za mec izmedju prvog i drugog tima FMP-a.
Ima prenos na sajtu lige.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.737
Локација
Ima prenos i na RTS 2.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Da ne bi Milutinova da im uzima lopte sa glave i unosi u kos bilo bi jos i gusto... On i Macvan su bukvalno na misice ih unosili u kos... Iznerviralo me je sto je i protiv ovih KLS nesreca morao Milutinova da igra 35 minuta jer je Djumic i ovde preslab... Od spoljasne linije Milosavljevic davao u pocetku dobar doprinos, posle se ugasio... Muric nazalsost opet pokazao na momente koliko mora da uci na polju kosarkaske inteligencije da bi bio pravi igrac (a moze to biti)...

Sve u svemu videlo se praznjenje posle ispadanja iz ABA lige (a i pauza), ali je opet moralo bolje... Msm, 61 poen samo dati FMP-u je blago receno lose... Od ovoga moze samo bolje :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Stigoh da odgledam samo drugo poluvreme... Na momente smo baš loše delovali, ali sreća pa ovi izdivljaše za trojke te na kraju dobismo meč u Ćokijevom kokošinjcu!

Protiv Metalca mora da se igra mnogo bolje, ali i da se čuva snaga za odsudne duele sa zna se kim.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Baš delujemo ispražnjeno.
Valjda ćemo se podići vremenom.
Meni je jedino pozitivno, to što je Saša Pavlović tu, uz ekipu.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.435
Reaction score
11.916
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Vidi se razočarenje u igračima.

Biće bolje - na muci se poznaju jauci :)
 
Последња измена:

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.019
Reaction score
26.087
Локација
ante portas
Ali kako je izgledalo smesno kad je Milutinov par puta danas lemio Covica juniora.Bilo je u fazonu kud si posao rodjace :buhaha Kao kad igraju gimnazijalac i osnovac 1na 1 u skolskom dvoristu :D
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.321
Reaction score
2.542
Локација
Humska 1
Pobeda se pise protiv radnickog basket, ostalo se zaboravlja, najjaci je mali covic kad se okrece ka tati ka tribini i pita ga zasto faul :pop i jos nesto sto mi je zapalo za oko, vise sponzora na onim reklamama pored parketa nego li real madrid :puke a da uspesan marketing, zaboravih :puke
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ispraznjeni smo jako mnogo i iz aviona se to vidi. Najbitnije je da smo dobili Radnicki.

Bice bolje iz utakmice u utakmicu. Vraticemo se mi. Samo podrska ovim momcima i Duletu do kraja. I kako god bude i sta bude do kraja sezone KK Partizan ne sme nikad izgubiti nasu podrsku.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top