Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Utakmica je pukla pocetkom trece, kada smo za 4' igre dali velicanstvenih 2poena.


Daj bicu ja predsednik u 3pm, dovescu sponzora bar za isto ovoliko koliko imamo sada, stim da necu cutati i veceratis a pudlicom.

Ne mogu da se ne nerviram na ovakvo stanje...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Није проблем изгубити него како изгубити. Нисмо се борили играли потпуно без жеље и жара. Али оно што је проблем што нас ј..у на свим пољима и нико А да каже.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Trebaju nam tri igraca...dva pod kosem i jedan vani. Nemamo mi sta da trazimo ovako jer smo fizicki inferiorni protiv skoro svake ekipe u ABA a to znaci dokle ide trojka dobro a kad stane trojka krece panika i gluposti. Centar + krilni centar pa da se nadamo.

Nema vremena za jadikovanje. Moramo pobjediti Cedevitu kako znamo i umijemo.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Fali nam krsten centar ( koga u evropi nema za male novce, znaci bez 300 000 za sezonu ne mozes naci nista pristojno ), i po meni fali nam jedno konkretno krilo.

Ali realno veceras sa bilo kakvim timom da smo bili i ovakvim stavom mi bi izgubili.
Ja Dzileta krivim sto nas tim nema jednu sigurnu akciju koju moze napravti, kretnja bez lopte je misaona imenica.

I zao mi je sto ovo moram reci, ali Andric bolje da je nakon oporavka neki gril otvorio nego sto je ponovo poceo trenirati:banghead
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.410
Reaction score
4.464
Da li je neko realno ocekivao da cemo mi ovo da dobijemo?!
Oni na svakoj poziciji jaci od nas, igraju zajedno 2-3 godine a jos i jesen kada tradicionalno uvek gubimo od njih. Jos jedna duga i mucna sezona, videcemo tek na prolece gde smo...
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.258
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Tesko je reci, ali posle ovakve nase igre, ovaj poraz je ravan pobedi. U obrnutom odnosu snaga, koji je trajao godinama, mi smo njih u ovim situacijama razbijali sa 30+. Ipak su i dalje preplaseni samog naseg grba.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ne znam sta da mislim. Znao sam da imaju skuplje igrace, da su uigraniji od nas, na kraju i kvalitetniji, ali sam se nadao pobedi, i ocekivao bih pobedu i sutra da igramo opet.
Imamo previse crnih rupa u sastavu. Crnih rupa koje proizvode uzas i unistenje u odbrani i u napadu. Posle svega, ne mogu da shvatim Džileta kada drzi te ljude u petorci, dok nas ubrzano ali sigurno vode u katastrofu.

Mislim da je nasa greska sto kroz Dzikica vidimo Duleta. Džile je mnogo daleko od njega, a mnogo blizi Muti Nikolicu nazalost.
Kako objasniti drzanje Andrica u igri onoliko?
Kako objasniti nedostatak reakcije dok sudije pisaju po nama?
Kako objasniti zaboravljanje Velickovica na klupi drugo poluvreme?
Bircevic najvece razocarenje. Bane Đekić, sa slabijim sutem.
Koprivica odigrao najbolju utakmicu za Partizan, i takav je tragican za ozbiljnu ekipu.
Majstor ima ozbiljne rupe u glavi, ali moze proci kao ispomoc na petici.
Robinson dobija 10,000 mesecno,(tako rece crni), zajebo nas je za tri plate, sad moze da ide.
Andrica i Koprivicu izgrliti i izljubiti, trude se zele, ali to je njihov maksimum.

Dovesti tri igraca za prvu petorku umesto njih, beka, krilo i centra. Za nekih 400,000 nadograditi ovu ekipu, i razjebati mrtve cigane koji su zreli za pad ove godine.

Pekovicu, javi se, prozbori da ne brinemo, a onda na posao, ako smes.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.511
Reaction score
23.401
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Imamo tim kakav treba da imamo za status koji su nam namenili, ikebana. Ne zanosite se centrima, krilnim centrima i ostalim pozicijama, da to imamo, mogli bi ih ugroziti sa Dziletom na klupi. Ali nismo mi tu da njih pobedjujemo, igramo EL i osvajamo titule, vec da sluzimo za lecenje njihovih kompleksa.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Možda nisam neki vrhunski poznavalac košarke, ali mi Birčević djeluje jako košarkaški neinteligentno.

Bircevic jeste malo divlji igrac, ali za to sto on (ne)igra je iskljucivi krivac Dzikic. Jednostavno, mora da mu pronadje mesto i ulogu i da mu objasni sta moze, a sta ne. Ovako, kako Dzikic zamislja filozofiju - da ce igraci sami da se ispozicioniraju, da ce sami da se dozovu pameti bez timeout-a iako protivnik ima 0:9 seriju koja traje i sl. to su za nas, dugogodisnje navijace KK Partizan potpune novine. Ima covek pravo da vodi tim kako hoce, ali neke stvari su neverovatne.

Taj kilavi Andric, taj Robinson, oni mogu da igraju ledjima protiv bilo kog svog cuvara koga cigani postave. Prvi moze na skok sut, drugi moze na fintu i ulaz. Da imaju 50% uspeha, svaka druga lopta moze spolja i eto ti nove opcije. Ovako besomucno silovanje za tri poena ce nam doneti jednu do jaja pobedu (u Kupu!) a sa ostalim mozemo da se pozdravimo.

Ovo sto igra u nasem timu nisu igraci nego picketine obicne bez muda...ovako Partizan nikada nije izgledao...pobeda nas uopste nije zanimala...sramota

Vrlo bezobrazno sa tvoje strane. Trebao si biti na utakmici da vidis pritisak i cigansko ludilo, pa bi ti bilo malo jasnije kako je igrati u situaciji kada vecina igraca igra ovu utakmicu po prvi put. Ovakve utakmice igraju igraci poput Novice, pa cak i Pavlovica. Ne moras ti da budes ni bolji, ni visi, ni brzi da bi pobedio. Moras da igras srcem i beskompromisno. Kad igras alibi ili standardno u skladu sa kvalitetom, otkriju se sve mane. Nije do igraca...

Mislim da Dzikic mora da promeni mnogo toga, a prvenstveno sebe u utakmicama protiv njih. Ovo nije hebena Krka vs. Olimpija. Ovo nije utakmica protiv MZT-a ili Cedevite. Ovo mora da se vodi sa ludackom strascu, da se igraci drze na ivici ludila jer sutra nepostoji. Mozda on misli da mi treba da se naviknemo na ovako nesto, ali ja mislim da mozemo puno bolje.

Dobicemo ih u Kupu. Mark my words.
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.005
Reaction score
2.086
Локација
BGD
Ko god se veceras vadi na njihova bacanja taj je lud... Ljudi to je rezultat nase fizicke inferiornosti u odnosu na njih. Po meni nije bilo vise 2 upitna faula za njih, sve realno.
Jednostavno nemamo masu i muda i to je to. Ovaj tim je izuzetno limitiran, u svakom pogledu i to se vidi kada igramo sa iole ozbiljnijim protivnikom.

Zgadija po meni slabija nego proslih sezona, a sto je najgore i mi smo.

Koliko para toliko muzike. Dok god covicu bude dozvoljeno da vedri i oblaci u sprskoj kosarci i vlasti ili dok ne dobijemo nekoga sa mudima u upravi, mi cemo ga pusiti i kraj price , nemojte da se zaludjujete i mastate o titulama i evroligama.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ništa se večeras nije dogodilo mimo onoga što je bilo oečekivano, od njihove dominacije, do ovakvog suđenja.
Da li će neko iz kluba da se oglasi povodom suđenja, ili je i dalje bitnije da se prima platica?
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
@ Pekarski
Niko se neće oglasiti. Mi ćemo ovako tavoriti dok ne dođu neka lepša vremena. A da li će doći, pitanje je. Ko ih bre jebe. Mi smo košarkaška institucija koju je ceo svet priznao. A oni su gola govna koja su političkom voljom postala to što jesu.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Losi smo I fala.

Uprava je uzas, ali moram da pomenem da je I Dzile odradio katastrofalan skauting, ako je to uopste bio njegov skauting. Nikad vise indijanaca, na nekim igracima se izdrkava a druge pusta da se ispucavaju... Haos. Ekipa mu izgleda haoticno.

Ne znam da li su mi dovedeni igraci koje je htio, ili je ovaj tim plod nesposobnosti uprave da mu dovede momke koje on htio. U svakom slucaju, ovo je jezivo lose.
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Ne boli toliko poraz koji je bio ocekivan u ovim okolnostima.

Boli ova kolaboracionisticka uprava na celu sa Pekovcem,koja ce sve uraditi da se vozdigne smrdljiva ciganija,zbog svojih benificija oko parcela na Zlatiboru i penzija i staza nasih bivsih igraca ,sada u strucnom stabu.

Ovaj odnos u sl bacanjima samo pokazuje cigansku dominaciju, jel imamo limitiran tim,a ne sudijski kriterijum.

Resenje se zna,ali nije pozeljno reci u ovom momentu zbog mogucih posledica.
:pickaciganska
 

Злаја

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
712
Reaction score
11
ne pisem cesto, ali iznerviran sam, ne toliko sto smo izgubili, to sam ocekivao, jer sam realan, nazalost je tako, ali razocaran sam generalno igrom i borbom, to uopste nije bilo na nivou, sramota je gubiti na taj nacin, nebitno dal je 50 ili 10 razlike, gomila ishitrenih suteva, previse suta za 3, ok moze se zaliti na sudije, al ko je nas terao da palijamo samo trojke bez ulaza, bice opasne borbe za 4 mesto, protiv cedevite mozda jedna od bitnijih utakmica sezone, problem nam je i sto u drugom delu idemo u goste ciboni i cedeviti, bice jako teska gostovanja, ok dobili smo ovih prvih 6 utakmica ali i tu je bilo 2-3 utakmice na jednu loptu, a realno te ekipe su losijeg kvaliteta, mozemo mi kukati na drzavu i premijera, ali sta mi radimo da dignemo klub, 2 sezone ista prica, dovedu se neki igraci, onda na kraju sezone ode karikiram 10 igraca pa dolaze novi, mlade igrace nemamo kvalitetne sa velikim potencijalom, tako da ne vidim kako mi mozemo da se vratimo na stare dane slave u naredne minimum 3 sezone... imamo gomilu nekompletnih igraca, ili nema sut, ili ne igra odbranu, ili nije atleta, Andric, Marinkovic su morali mnogo vise da napreduju i da pokazu, sto se tice Vrapca nije mi jasno sta taj decko trazi vise u Partizanu i ko ga je uopste doveo, covek je tipican pokazatelj kako danas moze menadzer da te progura iako nisi nikakav igrac... eto mozda sam neka govna sad ovde izasrao, al rekoh da podelim nesto sa vama, lakse mi je ovako...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.930
Odigrali smo taman kolko za veceru, da ne kvarimo ukus defetisticke corbe koju smo izgleda morali da posolimo sami.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Jeste...sad je bitna vecera, a ista ta vecera nije bila bitna kad smo se krljali sa njima u kupu ili prosle god u finalu lige, pa Guduruc ubaci trojku jer Pekovic nije htro da plati skampe u fransu ili da bi dobio jks neku parcelu na Zlatiboru. Ne zajebavajte..

Kakva je ovo ekipa Dzikicu...to bih ja pitao? Kakav je koncept ove ekipe, zasto je ovako sastavljena? Necemo ih pobediti ni jednom ove sezone sa ovakvom ekipom to garantujem. Ko je ovo sastavljao. Kakve vise lazi sa Robinaonom, cekanjem,izlascima iz povrede...ko je doveo Majstorpvica, Lukovica, Bircevica,gde je neki igrac izvvucen iz naftalina koji moze da donese nesto. Nemoj da se lazemo...
Kakve au to kombinacijesa Robinsonom...nama jetajjedan igrac zlata vredan, to mesto stranca, da imamojos jednog igraca koji ce da ubaci neki poen, rastereti Hecera, Novicu... zasto se tera inat?

Zasto nisu oterqne beznalice poput Vrapca, Andrica, kad je svima jasno da sa njima nema napretka. Ne trazim ja ne znam kakve igrace, niti mozemo da dovedemo ne znam ni ja kakvog talenta, alikad vec ovi ne znaju nista, kad vec varaju kosarku za ozbiljan novac kakav nezasluzuju, onda treba pokusati sa nekim novim a u kls ligi ima bar 5 boljih igraca od ove dve neznalice i to mladih igraca.

Ko ce da odgovara za to jer imamo slabiji tim negoprosle godien, ko je selktirao ovu ekipu i to je evidentno od prvog kola nego se zavaravmo nekim slucajnim pobedama protiv Mornara, Olimpije, Karposa, Cibone....Sve smo trebali da izgubimo, kako smo igrali, samo pukom srecom nismo. I steta sto nismo, jer se ne bi terao inat sa ra,nim Robinsonima nego bi se zamenili igraci, doveo jos neko i mozda bi se nakalemila ozbiljnija ekipa sa kojom mozemo necem da se nadamo. Ovako cekajuci da se Robinson oporavi od ko zna kojih barijera ima da nas i Cibona prejebe, a i kao da je bitno kad mi ovakvi ne mozemo da konkurisemo ni za sta.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
@nikola70 potpisujem...objasnio covek.
To i jeste najtuznije od svega.krijemo se iza 6-0(sada iza 6-2) ,a vidi se iz aviona da igra ni na sta ne lici.Tim od prosle godine koji smo imali je za klasu jaci od ovog tima i to i corav vidi.Neko treba da snosi odgovornost za ovaj hrkljus sto se igra,ovo u vezi Robinsona glupo je vise i pricati,Dzile se sprda s nama ako misli i veruje da od onoga moze da napravi kosarkasa.Za njega je Marvin O'konor,Mica Beric do slovce.Vrabac,Andric treba da placaju sto igraju u Partizanu i treba ih odstraniti.Majstorovic bi i igrao nesto kada bi ga vratili na 4.tamo gde mu i odgovara ,ako uopste bude i igrao vise posle ove povrede.Bircevic copy-paste Andric,samo daj da se drkne trojka iako je procenat istih 15%,nit igre ledjima,nit skok nit ista drugo.U ovoj ekipi kosarkasi su Hecer i Novica i donekle Bane Ratkovica...ovo ostalo da naguras u Crnokosu ne bi izvukli 3 pobede u KLS.Nesto mora da se menja i neka Pekovic nadje nacin ili neka se cisti jer ne sme svako da nosi dres Partizana.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.886
Reaction score
8.003
chek chek sad ne valja ni dzile??
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top