Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Mislim da Muta laze da je budzet mali i da nema para.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Svi na fudbal pa na basket da se pruzi podrska sekcijama JSD PARTIZAN !!!
Danas je dan za POBEDU !!!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
300 000 e budzet :prekrsti
Mrtvi matori skapali Rocesti iz Zeleznika je placen godisnje vise nego sto mi imamo budzet.I onda stanje shoka sto gubimo na sve strane.
Ostoja prvim potezima pokazao kakav je lazov.Sve sto je do sada rekao slagao je od A do SH.Gde je izvestaj o dugovanjima???Obecano ,cak ni to nije ispunjeno.Gde su obecana pojacanja?Zasto ne kaze ko je pretio sponzorima?
Gomila lazova u nezdravoj atmosferi i eto rezultata 8 poraza u 9 utakmica.
Neka je Canku sa srecom pored ovakve uprave.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ovi iz FK su izdali ono saopstenje da Ostoja nije nikakav privatnik niti 'ugledni biznismen'...njima doduse vjerujem oni znaju jer ni oni nemaju takvog. Ista govna, poznaju se svi.
Odavde komunizam nikada nije ni otisao jer su predsednici 'ugledni sportski radnici' a svi imaju zajednicku tacku. Prazne dzepove.
Doduse moram da napravim digresiju sada, stara komunisticka garda je makar znala da dovede drzavne firme da budu sponzori i nalijepi to na dres.
Ovo danas su njihova djeca- kopilad..

Sa ovakvim budzetom igramo fantasticno i ja ne razumijem zasto bi Muta lagao. Niko ga nije niti smije demantovati..znaci istina.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.512
Reaction score
23.417
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Nema gospodina Todorića na klupi, možda smišlja novi pakleni plan.

Kad se setim priča kako je on veliki trn u oku cigana, i kako ga kao pljuju :buhaha

Spomenik da mu dignu!
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
uh kako bedno i cudno kad ovako prazna hala..
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Uzas...ovo je postalo negledivo...majku im jebem sta napravise od najveceg kluba na Balkanu.Bruka i sramota.Ovi igraci su iz dana u dan sve losiji.Pada im entuzijazam,zelja...gube u dva minuta svaku utakmicu...Sta je bre ovo vise... :cry: :cry: :cry:
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.467
Reaction score
2.243
Samo pare, dobra selekcija igraca i uprava koja ce biti na strani KK Partizana i boriti se i stititi hjegove interese vratice nam klub tamo gde mu je mesto. Ostale je sve improvizacija, novom treneru Canku(ako on zaista bude), neka mu je bog u pomoc.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Meni je toliko loše bilo sinoć posle fudbala da nisam imala snage da gledam basket.. odmah sam legla da spavam... čitam šta Novica priča i toliko mi je loš da ne mogu da vam opišem...
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
Jasmina, na zalost, bice jos gore. Znas ono kad pacijenta lekari namerno uvedu u vestacku komu, da bi njegov organizam imao vise sansi da se oporavi? E, pa nama je sada tako nesto preko potrebno. Potpuni reset, otklon od fekalija sa vlasti i dug, dug, oporavak. Dug mozda i desetak godina, ali oporavak. Ovo sada je siguran put u smrt. Ni sada nismo daleko od toga, ovo je jedna vrsta klinicke smrti, igramo onoliko koliko nam aparati za odrzavanje zivota omogucavaju.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.592
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Meni je toliko loše bilo sinoć posle fudbala da nisam imala snage da gledam basket.. odmah sam legla da spavam... čitam šta Novica priča i toliko mi je loš da ne mogu da vam opišem...

Isti slucaj za Novicu...nekako mi po ponasanju i formi deluje da bas igra preko one stvari..mozda me utisak vara ali tako mi izgleda..
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
B92 net je objavio da je Muta podneo ili priprema tuzbu protiv kluba na ime zarade do kraja sezone. Bas nije mogao malo da se strpi.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Evo i blicz pisr da muta tuzio Partizan
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.998
Zna da smo puni para, iz prve ruke, pa sto da ceka...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top