Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Da hoće Vučića da smene, pa da nam svane. Ovako, ostaje nada da će sile kosmosa napraviti od Čanka Duleta metafizičara, a od ovih propalica na terenu crno-bele ratnike. Uprkos Šilobadu i Todoriću i drugim gmazovima.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
568
Reaction score
2.178
Dobro je ovo za naciju , sad ce Muta moci da se posveti smisljanju skeceva... I dalje se pamte njegove ludorije na olimpijadi, bas je bilo smesno... Malo mu je KKP pokvario planove, pa je bilo i onih kojima je smetalo zasto nije u klubu preko leta, vec putuje sa reprezentacijom.
Nadam se bar da dolazi trener koji ce znati imena svih igraca i neko kog nece gledati kao ludaka.
Todoric vesto izbegao jos jednu secu knezova.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Treneri kao na traci...
Daj nek neko zaustavi ovaj brod koji tone ili nek ga potopi skroz u pm vise.

Muti sve najbolje u daljoj karijeri, u nacionalom timu. Nek malo njima zateze odbranu. Nas je dovoljno jebao.
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Imao je dovoljno vremena da pokaže šta zna. Nije on nepismen trener ali njegova filozofija igre je za neki manji klub gde ležernost može da prođe. Dule je etalon partizanštine i to je ono o čemu Muta nema pojma. "Šta je ovo, odbrana, skok u napadu, borba bre!"
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ljudi, šta vam je? Pa ovo je sve normalno!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.000
Локација
ante portas
Canak bez iskustva,sa velikim ocekivanjima navijaca i sa olupinom od tima.
Iskreno ne bih mu bio u kozi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Za pislednje tri i kusur godine, jedino kad smo ličili na Partizan je ono kratko kad nas je Čanak vodio.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
U Pioniru se ne zvizdi... taman da je na klupi covicvesnajbskobesna!!!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Canak sa drugim timom skoro dobio cigane u finalu kupa, a nama je tada i prvi tim bio los, a cigani su bili pristojni EL.

Nadam se da preuzima ekipu on, zeleo sam ga od pocetka.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Zasto Canak ljetos nije postavljen, pa da radi citavo ljeto, da prodje komplet pripreme? Ko je budala koja je postavila Mutu?
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Puna podrska Canku do kraja sezone, koga smo prizivali taj nam je i dosao
Vratimo se u halu i podrzimo coveka, preuzeo je na svoju grbinu more problema za koje nije ni najmanje odgovoran
 
Последња измена:

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Mislim da je Čanak solidan trener, lepo nas je vodio u onim utakmicama. U svakom slučaju bolji je od Mute sigurno.

Puna podrška!!!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Daj boze da krenu pobjede jer je izgubljen mentalitet ratnika i pobjednika..sto je stvarano decenijama otislo je za godinu i po-dvije...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Otislo je kad su otisli ratnici i pobjednici.....
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
I sad ispade Muta kriv za sve, kao on je otisao i sad ce sve biti super, gluposti. Najvise mrzim kada govnari iz uprave naprave zrtvenog jarca od nekog trenera, na stranu to sto nisam neki ljubitelj Mutine kosarke, ne verujem iskreno da bi bilo koji trener sa ovim timom nesto vise uradio. Mislim da u zivotu nismo imali ocajniju centarsku liniju nego sad! Ovo je tuzno! Smatram da ni jedan normalan trener ne bi svojevoljno trazio ovakve centre, verovatno je bilo daj sta das. Partizan bre mora ima dominaciju pod kosem! Mora!
To je Partizan! Jaki centri, ratnicka kosarka!
Mi trenutno igramo pilicarski da pilicarskije ne moze.
Daj bre uleti, uskoci, baci se u aut kao nekada moj miljenik Veselin Petrovic, pokazi zube bre, kakve su ovo mlakonje katastrofa! Od cele ove ekipe mozda bih zadrzao 5 igraca, sve ostalo u kantu bre!
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Od novog trenera ne tražim rezultat, samo ideju i disciplinu. Videćemo za Čanka. Mislim da je glupo sada izvoditi bilo kakve zaključke o njemu na osnovu tri-četiri utakmice. Meni deluje malo anemično, ali ima moju punu podršku i luft za neke greške u trenerskom 'odrastanju'.

Mister, pa ko je kriv za pilićarsku igru kako je nazivaš, ako me trener?! Ok, nema dobar tim, ali na njemu je da iz tima koji ima izvuče maksimum, što on nije činio. A borbenost nema veze sa kvalitetom.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top