Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
131
Reaction score
540
Ne znas?! Idi na jedan drugi forum tzv. navijaca Partizana, koji ga kao vole, da ne reklamiram to smece ovde, pa da vidis koliko ih ima. Oni, za razliku od jahaca insajderizma ovde pre dve godine, ne odustaju ni dan danas.

Verovatno mislimo na isti forum, juce sam tamo pokusao jednom takvom degeneriku koji Duleta zove dulo da pojasnim neke stvari , ali nakon sto sam skontao da je u pitanju nazadnjacko botovsko smece koji bi rodjenu majku prodao za mesto upravnika zgrade u Kruscicu, odustao sam, sa takvima se ne vredi raspravljati ...

Inace sezona tece kao sto sam i mislio da ce da tece , jedina greska je sto smo smenili trenera, jer kao sto sam vec rekao ,nebitno je ko je trener , samo cemo istrositi gospodina Nenada Canka bez ikakvog razloga ...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Miler je nakon onog promasaja protiv Limoza pao psihicki, njega bi mogao samo Dule da povrati.


Ne razumem ono njegovo zakucavanje na samom kraju kad moramo da gadjamo trojku. Druze, nije ovo NBA pa da je rezultat u drugom p’anu....


Mnogo jeftin poraz, klupa nam je tanka bas. Nadam se da shvataku koliko su se ogresili o Lukovica. Nije on neki poseban kalibar, ali je bolji od svih sto imamo. Tesko vece, bas mi je tesko pao poraz, pogotovu sto je ovo prva kosarkaska utakmica na koju sam vodio sinove.

Ovo nam se sve vraca zbog toga sto smo cutali ko picke kad su oterali coveka cije ime stoji u znaku jednakosti sa Partizanom.

Poraz ko poraz, nije toliko bitan ako se iz njega nesto nauci, ali se plasim da nasi nisu nista naucili veceras.


Tezak je ovo period za sve nas koji volimo Partizan vise od svega.


Sto bi rekao jedan veliki covek, sve ce ovo jednom biti lane....


E da, svim ciganima sto su dosli da citaju i da se nasladjuju jebem sve zivo i metvo. Jestel naucili pravila kosarke mamu vam jebem?
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
@Lampas,
Bar da smo drugi, mi vise ne mozemo ni u PO...

@Kiza,
Jel ti nas ovde zajebavas?! Evo ti na ovom forumu znacajan broj onih koji sebe smatraju Partizanovcima a koji su se itekako obradovali odlasku Vujosevica! Sta ce ljudi, slabi na kafe kuvarice! S druge strane, svi koji ga brane su zaslepljeni, idolopoklonici i slicne kojestarije! Jos jednom, jel ti nas bre ovde zajebavas?!
To je to buraz...Poenta svega,ispasce na kraju da je DV sam otisao iako su ga vukli za rukav da ostane....
 
Последња измена:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Mene poraz, ko poraz nije boleo.. jasno mi je koji je limit ove ekipe i kakvo je trenutno njihovo samopouzdanje pa me puno ne cudi sve ovo.

Mene je bolela slika pre pocetka utakmice, Subota, lep termin, novi trener, mladi igraci, a u hali jedva 1500 gledaoca. Veceg poraza od tog nema. Ovi momci osecaju sve to, osecaju da nemaju podrsku, sve to se prenelo na njihovu igru. Na pocetku je postojala neka energija, ali nazalost ta energija posle derbija se izgubila.

Trenutno ne vidim kako mozemo nesto da uradimo da se nesto promeni.. slede nam teska vremena.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Od rezultata ove sezone nema nista, energiju jedino mozemo da usmerimo na kup, velika glupost je bila EK igrati a ne mozes da pariras ni jednom timu.
Ova sezona nece propasti jedino ako se na kraju sezone ne ugasimo.
Klub je ostavljen na cedilu, veliki je poraz sto se nasi bivsi asovi ne oglasavaju i ne zele klubu pomoci na bilo koji nacin.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Logicno da nemas podrsku. Zasluzi je. Niko nije dosao da gleda kantanje po 90+ poena u nas kos. Igraj, bori se i pobjedjuj. Apetiti navijaci su sveli na to da ne primimo vise od 70 poena na utakmici. To je tuzno. Sve ja razumijem i mutavog trenera na pocetku, losu situaciju, mladost, neiskustvo itd Ali ne moze ti Mornar kojeg vodi jedan moron za kosarku sa 3 cestita igraca da ujebe 89 poena za tri cetvrtine i okrene tvojih +21.
znaci ne N E M O Z E. Ako mi treba biti nekog zao onda mi je zao sebe sto sam gledao svaku sekundu utakmice.

Dovesti centra, pomoliti se Bogu, Salica limitirati na 5 minuta po utakmici, da nas zaobidju povrede, pobjediti 3-4 utakmice i bit ce 4-5 hiljada ljudi na tribinama.

Moj dolazak na utakmicu ne zavisi od toga u kakvom smo stanju odnosko koliko smo konkurentni, ko je protivnik i koje je takmicenje. Kad mogu da potegnem iz Krajine u BG dodjem. Nas takvih je malo. 80% ce reci "ma nisam lud da idem gledati kako nas rasturaju " jbg. A koliko vidim bogradjani razmisljaju isto pa od 1.5 milion ljudi dodje 1500. Pretpostavimo da su svi iz BG. Eto....
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Od rezultata ove sezone nema nista, energiju jedino mozemo da usmerimo na kup, velika glupost je bila EK igrati a ne mozes da pariras ni jednom timu.i
Ova sezona nece propasti jedino ako se na kraju sezone ne ugasimo.
Klub je ostavljen na cedilu, veliki je poraz sto se nasi bivsi asovi ne oglasavaju i ne zele klubu pomoci na bilo koji nacin.

Da nisu igrali EC bilo bi žestoko pljuvanje.

Ovo za bivše asove je takodje netacno

http://sport.blic.rs/kosarka/domaca...gao-bih-partizanu-ali-me-niko-ne-zove/v12d0sf

Kao i generalno u državi, u KK Partizan fokus nije na oporavku, već na ličnoj ambiciji i sitnim interesima. Partizanu su trenutno ostali jedino Grobari i samo puna dvorana sa pravim navijanjem i slanjem poruke svim lešinarima ima nade.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.468
Reaction score
2.247
Sta da se jave bivse asove kada predsednik kluba postavlja onaj ko dodje na vlast, umesto da sportom upravljaju sportisti. Izgubili smo tri godine cele tri godine prazan hod jos koliko ce trebati da se vratimo na tron?
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ne, nego ce ozbiljni ljudi da se nameću i nešto otimaju i dokazuju. Kapiram ogorčenost, ali pojedinci kao da nemaju veze sa stvarnim životom. Naravno da neko treba negdje da te pozove, kako drugačije?

Ako te vodje neke firme ili kluba ne zovu, znaci da misle da mogu sami. Ako ne uspeju, na navijačima je da ih oteraju. A sa 1000 ljudi u Pioniru, oni mogu sto godina ovako...
 
Последња измена:

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Canak objasnio izjavom poslije meca. Jako je bitan nacin na koji razmislja. Bar ce Pecarski odahnuti.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.411
Reaction score
4.469
Ovo veceras bio cist mazohizam, svako ko je gledao zna o cemu pisem...
Jos sad kad nam dodje Gagara, au brate... ko zadnji izadje neka ugasi svetlo
 

Betelgez

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
85
Reaction score
59
Potpuno ocekivano, nisam ni imao snage da gledam.
Ono sto smo mi nekada radili protivnicima, sada oni rade nama.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Vrlo je jednostavna situacija. Ovi koji su izgubili dobijenu utakmicu protiv Mornara, trebali su da prop*saju krv vec isto vece i sutra ujutro na treningu, pa kad bi izgubili 50 razlike kao veceras, makar bi mogli da kazu da nisu mogli da stoje na nogama.

Posto se to nije desilo (otkaz Canku), onda za ovo nema nikavih opravdanja. Svi do jednog, treba da dobiju nogu u du...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.593
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Do veceras sam imao strpljenja i branio igrace i trenera posle svakog poraza..od veceras nemam..razumem jacinu protivnika..razumem i razliku u kvalitetu...razumem i da igramo sa juniorima skoro..ali ne mogu i necu da razumem da nema borbe..ideje..zelje..volje..ovo vec nije do uprave ma koliko mi se ne svidjala i koliko mrzeo sto su tu..ove igrace nema ko da motivise..da trgne..prodrma..Canak drekni jbm mu mater..proderi se..vici..skaci kraj klupe..uradi nesto..ne posmatraj ko gledalac mec...
 

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
86
Reaction score
598
Rezultat sam po sebi nije tragican... Tragican je amaterski pristup i bol u kurcu kod 92% ekipe. Ja sam igrao basket u nizim ligama. Igrao ga i rovit, i mamuran, gubio 30+ razlike, ali uvek, apsolutno uvek borbenoscu i pozrtvovanjem odgovarao na eventualnu igracku nemoc pred protivnikom. A vi momci igrate u Partizanu... Jeza mi prodje niz ledja kad samo pomislim kako bih palio parket kolenima kidisuci za loptom da mi se ikada ukazala cast koju vi imate. I ne moze impotentan muskarac da igra za nas, jednostavno ne moze. Nobelovac je ocit primer za to... Selekcija po tom pitanju nam je u zescem kurcu, a nekada nam je bila zesci adut... Malodusnst i odsustvo borbe su nedopustivi. Narocito ako gubis 40 razlike! Sto bi samo po sebi trebalo biti nezamislivo. Budi Bog s nama, trebace nam...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.042
@GDG
Mora da kuvaju mnoooooogooooo dooooobruuuu kafu. Verovatno takvih nema nigde vise na planeti.
Bravo ostoja, ko te tu postavio uziva da gleda ovaj Partizan. A nije navijac Partizana.
Sta vise, ovaj Partizan sa uzivanjem gledaju kalasture, nasladjuju se. Ovaj Partizan gleda sve manje Partizanovaca, a do kraja sezone, verovatno ih nece biti vise od 10-20. Clanovi porodice i prijatelji igraca, sto znaci da ce tada ovaj Partizan gledati vise cigana nego Partizanovaca, cak i uzivo.
Svaka cast ostoja, ovo je do skora bilo nezamislivo!
Rekao bi sad i koju rec o todoricu, ali oce neki ovde da mi zamere kako nemam postovanja.
I tako...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.468
Reaction score
2.247
Vi koji ste danas izasli i tako reci igrali kosarku u Krasnodaru od 18 do 19 i 45 sati u Loko basket arenu ste velika bruka i stramota za klub kakav sto je nekad bio KK Partizan, isto vazi i za tako zvani strucni stab na celu sa novim trenerom. Ocigledno da kosarkaski klub jos nije dotakao dno nego tone sve dublje i dublje dokle ce videcemo. Legende i velike asove kluba sada je vreme da se javite i pomognete klubu, makar i sa vasim komentarima u javnim glasilama. Ovo vise je nepodnosljivo.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Puna podrska kosarkasima u bojkotu naprednjackih govana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top