Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Eh, kako se ja nisam toga setio...

Odlican pristup.

Ako smo u kanalu i ide nam lose, igraci bojkotuju naprednjacku upravu.

Ako osvojimo titulu/duplu krunu kao prosle sezone u fudbalu, skupila se svlacionica da jebe majku ciganima i SNS-u.

win-win situacija.

:respect
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Samo jedna rec-Sramota! Igraci igraju sa onako vec povecom dozom bolekurcije, pojedincima bi podelio ispisnice koliko vec veceras, mozes brate da ne znas i ne umes, ali ne mozes da se ne trudis, da se ne pobijes za svaku loptu, ne mozes!
Kao sto rekoh, nece odlaskom Mute sada sve biti do jaja, nije covek bio glavni problem, daleko od toga, problem je uprava i oni koji kontrolisu istu. Od mrvica hleba se ne hrani vojska, nego golubovi, e zato nemamo sada vojnike i ratnike nego vrapce i golupcice.
Srce mi se slama kada vidim sta su nam uradili, seme im se zatrlo! Nije problem ni u Canku sada, kao sto nije bio ni u Muti, treba dosta toga da se promeni u korenu kluba i vlasti pa onda mozemo da ocekujemo bolje dane,trenutno od toga nema nista. Inace za neku iole ozbiljniju kosarku trebaju nam barem 3 igraca, 2 jake petice, jedna izuzetno defanzivno nastrojena cetvorka, treba nam meso u reketu, treba nam ratnicki duh, kada vec nemamo neki kvalitet makar da se pobijemo sa svima.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
Okupator ce biti u ozbiljnom problemu da shvati sta se desava - igraci bojkotuju naprednjake, a publike nema, pa nema. I dok im ovo drugo daje vetar u ledja, prva stavka im podmece klipove u tockove...:roll:
 
  • Like
Reactions: Oki

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nego jel' neko napravio anketu u svlacionici igra li se njima uopste, mislim da je realno to pitati. Mes' cini ne.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Evo sve se potresli ovi iz SNS uprave sto mi gubimo i primamo u proseku 99 poena. Nocima ne spavaju.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Babe narikace... Grobari ce ocistiti ova govna, samo polako.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Govna iz uprave mars iz svetinje.
Igraci takodje mars iz svetinje,ne znate da cenite grb koji nosite,sram vas bilo_Ok nemas pojma,ali potuci se ,pogini za grb za dres...pa izgubi.Ali ovako ponizavati klub to je sramota,srozali su nas nacisto.Svi napolje
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.521
Локација
Kej Republika
Uprave dolaze i prolaze.
Treneri dolaze i prolaze.
Igrači dolaze i prolaze.

Samo rezultat ostaje večno upisan. U neki almanah zaveden.
Ovaj će biti upisan bojama govneta.
 
  • Like
Reactions: Oki

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Babe narikace... Grobari ce ocistiti ova govna, samo polako.

Гробари ће пушити и даље јер смо говна. То што ће нас пар десетина да се буни, да звижди олошу Гагићу, да лапрда овде по форуму... то је само кап у мору. Тврдим да више не би могла да се скупи половина људи који су правили акције око Станојевића и Ђуриних крађа. Као што је већина нашег ЈСД-а на апаратима, тако је и енергија већине Гробара и Партизановаца на умору...

Што се тиче олоша Гагића, не видим сличност са њим и Ожеговићем. Ожеговић је циган који је своје фрустрације јавно објављивао и пљувао јавно по Партизану. Од кад је дошао, у сваком јавном наступу (колико год деловао дебилно) покушава да се опере, а оно што је битније је да то покушава и на терену. Олош Гагић је био Дулетов ратник који је њему и целом КК-у забио нож у леђа када је било најбитније. Мене много више боли издаја ,,нашег'' него подметања и саботирање неког њиховог.

Ова управа није самоубилачка и хазардерска већ је у питању страни елемент убачен да нам уништи клуб. Све иде ка томе да се задужимо што више. Мени је жао што ће претходних пар година поништити све оно шта је Тодорић дао клубу од када је у њега дошао, али ко му јебе матер. Како сејеш тако ћеш и да жањеш.

Очигледан пример незнања (саботирања) је центарска позиција и крај сарадње са Луковићем, а довођење Обада, полуинвалида Самарда и на крају издајника.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.512
Reaction score
23.434
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Jes da je van teme, ali svugde se piše kako Ono trudom hoće da se opere, ali puca njemu ona stvar da se pravda nekom, pogotovo nama glodarima, trči kao muva bez glave jer misli da će tako ubosti neki ugovor u Čengčungu ili nekom drugom kineskom velikanu, a domet mu je Đukićevo Jedinstvo iz Štitara.

A gagić je pička izdajnička!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ovaj Partizan gleda sve manje Partizanovaca,


@Oplenac nemas pojma koliko si u pravu burazeru,polazim od sebe,pustim juce TV,vidim neke sto igraju basket,nose GRB na dresovima koji ljubim,imaju ime za koje zivim,i samo to_Ostalo burleska.

E sad neko ce napisati ko te jebe srno Partizan se prati i kad je burleska,i to je uredu,ali ja nemogu,JEBO VAS SVE KOJI STE DOZVOLILI OVO ovaj Kunta Kinte sa mog avatara.

Nema vise IDEMO DALJE ZA ISTE PARE.Dalje ovako ne.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.521
Локација
Kej Republika
Igra li sns Partizan danas? Ima li ko sezonsku fmp-a da može da se udje u onu štalu?

P.S. za burazera pitam... :)
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Kakva sramota, kakva skupina pickica. Covicev drugi tim nas rutinira.
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Ovo je sra mo ta .Piso bi ti krv Vanja da je to neki drugi Partizan,otpustio bi ja tebe taman bili prezadnji.
Kakvi ste vi igraci kad trener fmp na 6:19 do kraja na - 5 kaze da se mozete vratiti samo trojkama.Brale uzmite kanapce i kolektivno o prvu banderu.
Todoricu dobro si nas spasio!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.629
Reaction score
8.478
Локација
Македонија
Jadno i tuzno
Malo je ovo bilo pa pokazali nam u krupni kadar celavog todorica i glupog gagica jedan do drugog nezna se ko vise smrdi :puke
 

Milorad

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
53
Reaction score
67
Duo Covic senior i junior se izivljavaju po Partizanu, svako na svoj nacin. Ne znam dal me vise nervira poraz ili me vise nervira to sto sam ga ocekivao. Bacena sezona, crnce otpustiti jer nema vise svrhe drzati ih u timu. Udaljili smo se od cetvrtog mesta. Pustiti klince da igraju, iz lige ispasti necemo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top