Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
gledao limara kod Tegija ko 45 minuta, rekao je "ja" oko 124 puta, nisam mogao vise

Inace Tegiju svaka cast, rekao mu je sve sto bih u ja rekao
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Sećam se komentara na ovom forumu gde se Tegi najstrašnije ispljuvao. Da ne ulazim u to zbog koga!

Ne brini Gazda, ima nas na ovom forumu koji dobro pamtimo sve, i dobro i lose, za razliku od onih kojima secanje ide samo prema onome sto im odgovara. :wink:

Elem, nisam gledao, bilo je kasno, deca spavaju, zao mi bilo da ih probudim, jer znajuci sebe, odgovore ovog savremenog kvinslinga ne bi podneo u smirenom stanju. Iz ovoga sto se pise, da se naslutiti, da je postavljeni izdajnik pokazao zavidan stepen inteligencije, ali ga je trema sputala da pokaze sav svoj raskosni potencijal.
Ako medju nasima ovde na forumu ima neko ko ima razumevanja za ovo sto on prica i radi, treba ga banovati na Mars! Bez razmisljanja!
Dule ovo, Dule ono...Pa sta su radili Danilovic, Silobad, nejaki tosa? Smirivali ga kad podivlja? Izdajnice, navijaci Partizana vole i postuju Generala Vujosevica! Navijaci Partizana nisu zvanicni jug, mentolu...Na tvoju zalost, i jos po nekog...
 
Последња измена:

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Za svako pominjanje Duleta, da je pravde, ova spodoba bi dobila po jednu samarcinu.

Dule je Partizan, dok su oni svi redom vuciceve sluge i slika cina izdaje kluba. Takodje su i slika totalnog posrnuca Srbije. Psihopata koji je u sprezi sa svim vecim kriminalnim grupama, pored mnogo manijackih osobina koje ima, jedna od izrazenijih mu je mrznja prema Partizanu. Cigansko govno, vucic. Njega oni sluze, dok navodno vole Partizan.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Mozda je totalni off, ali ja ne mogu da verujem da je lik '79 godiste?????I to sve sa presadjenom kosom/perikom. Izgleda 10-15 godina starije.

Izdrzao sam prvih 5 minuta i to je to.....
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Dajte neki link da bar odgledamo mi koji nemamo SOS
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.010
Велики је Партизан. Огроман. Велики је и Дуле који је створио Партизан 21. века. И неке ствари на које не гледају сви Гробари и Партизановци благонаклоно, никада али НИКАДА неће моћи да превагну његову љубав према Партизану и тренерско умеће. Што је уосталом за нас и најбитније.

И увек ће ККП бити велики, чак и сада када је фикус, чак иако буде на самом дну. Јер Партизан није само богата историја од које се не живи, већ и садашњост. Бар нека паралелна у којој наше славно име и име великог тренера одјекује у колевци кошарке.

Bogdan upoznao Amere sa "davljenjem": Odnos oca i sina u Srbiji

https://www.youtube.com/watch?v=-2eemzkh4Yk
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Crno nam se piše. To je ono što mogu reći posle odgledane emisije.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Sunovrat Partizana je krenuo onog sekunda kad su domaće izdajice ,na čelu sa Todorićem, odlučile da se prodaju za bedne plate i lične benificije i smene Dulete.

On je bio naša najveća snaga i pretnja svakom režimu koji se drznuo da krene na nas.

Plašili su nas ovde na forumu ,razne kuvarice ,Bombarderi ...da je moralo tako, da nas ne bi bilo ,da ne bi započeli ligu....da nije Dule smenjen.

Da vas pitam sad sve ,kako vam izgleda to iz današnjeg ugla ?
Mislite da bi tadašnji premijer dozvolio da ga i deo najobičnijih navijača Partizana zamrzi zbog toga što je uništio KLUB ?
Ako ništa drugo , ne bi sigurno imali slabije finansije ,nego što smo ih imali sa zlatiborskim predsednikom .

Da ne balavim po stoti put o istoj temi , ionako sam se povukao iz ovih košarkaških rasprava ,ali mi je krivo ,kad vidim ovde neke drage ljude da se nešto iznenadjuju i nerviraju .

Shvatite više, da nam nema spasa ,dokle god je vučić na vlasti i to je to !
Izigravaćemo ikebanu i tako nam je kako nam je.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Da je Dule ostao, sad bi sigurno mogli da prodamo Vanju za dobru svotu..

Ovako trenutno imamo samo Gosa, stim ako zelimo da ga sacuvamo i za sledecu sezonu, od para necemo videti nista..
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
posle odgledane emisije, mislim isto sto i pre odgledane....crno bez ic beloga
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.275
Reaction score
18.345
Локација
Kej Republika
Ovo mora da je odluka Sekretarijata za sportska pitanja pri KK Partizan. Naravno u dogovoru sa Omladinom sns-a i Odborom za hitna pitanja i odgovore KK Spartak Subotica.

Naravno verifikovano i izgletovano od strane Limenog nam predsednika kluba.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Veoma tesko podnosim ovo sto se desava sa nasim KK
Ali, najiskrenije, siguran samd a nam nema boljitka sve dok je ova budala na vlasti. A plasim se da ce jos dugo vladati...

Ovaj limar iz Cacka je postavljen sa zadatkom...pred "odlucujucu"utakmicu u Laktasima se prodaje igrac a zamene nigde nije bilo...
Siguran sam da ce uskoro prodati i Gossa...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Mozda si i u pravu...slicno i ja razmisljam i nesto mi deluje da ce Goss mozda vec posle kupa ili eventualno na kraju ABA otici...mada daj boze da gresimo obojica...
 

tatalko

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2007
Порука
42
Reaction score
48
Локација
Nis
Neko moje misljenje je da je Goss doveden i potpisan na 2 god da bi se na kraju ove sezone uzeo neki dinar za njega. Siguran sam da nece otici pre kraja sezone,koja je po meni na zalost za nas vec zavrsena.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Kakva završena sezona, a kup, a Super Liga?

Šta, kao nadali smo se da ćemo da osvojimo ABA ligu i uđemo u Evroligu, pa smo sad razočarani... ako smo ikebana klub, i ako će tako da bude dok je psiho na vlasti, daj bar da se pošibamo sa ciganima kako treba u ova dva preostala takmičenja!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nervira me kad neko kaze pa nema veze eto i da smo osvojili ABA sta onda opet nebi igrali evroligu. Kao da je sva poenta u evroligi. Poenta je osvojiti trofej i ucini nas klub jos trofejniji. Da ne pricam koliko je bitno sjebati cigansku kurvetinu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top