Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Nego je l’ video jos neko da se Gagic uhvatio za frulu prilikom zakucavanja ili se meni ucinilo?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.796
Reaction score
29.745
Локација
Beograd
...
Međutim, moglo bi to nekako i da prođe da u ličnoj karti Nebojše Čovića i Crvene zvezde ne stoji i sramota iz juna 2014. godine kada je tadašnji kapiten tima Marko Simonović zajedno sa navijačima Crvene zvezde ukrao pehar namjenjen prvaku Srbije i polupao ga na tribinama dvorane, koja se tada još uvijek zvala “Pionir”. Sramota koja je tada nanesena klubu prošla je nekažnjena, umjesto žestokih osuda i drakonski kazni javnost se svojski potrudila da ponašanje Simonovića i navijača opravda, pa su traženi razni motivi za događaje na tribinama “Pionira”. Simonović je navodno pokušao da spasi pehar, ali niko nije ni pokušao da se upita zbog čega nije sišao sa tribina kada ga je već imao u rukama i vratio čelnicima KSS kakobi on bio dodijeljen pobjedniku takmičenja?
...
Nisam sumnjao da naši košarkaši imaju sve što je potrebno da osvoje Kup, a verovao sam i da će Džok Kengur da gađa bacanja onako kako treba...ma šta to značilo... :icon-lol:
Ali samo sam se plašio da kradljivac Simonović odnekud ne iskoči i mazne nam pehar! :icon-eek: :icon-rolleyes: :icon-eek:

:buhaha :buhaha :buhaha
 

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
86
Reaction score
598
Kad je ciganska picka najdlakavija? Kad je ljubi Brka. Zenski deo plebsa ce se, siguran sam, sloziti. :)

Elem, veoma nasmejan dan na poslu danas, iako ponedeljkom obicno ujedam.

Vidim da je Vanja trenutno na tapetu, ali ja nemam sta da mu zamerim, naprotiv. Dao je onu trojku koja nas je odrzala i odbila nalet cigana. Kod bacanja Dobrica je odlicno zagradio svog igraca, cini mi se Berona, iako se u karambolu koji je usledio, istina, nije najbolje snasao. Ja sam igrao kosarku na poluprofesionalnom nivou, tj. posle diplomiranja sam kao propali talenat igrao uz licne materijalne izdatke beton ligu za klub iz rodnog sela, ali mi je to tada bila jedina profesija, kontam da je to skolski primer poluprofesionalca. Elem, tada se podrazumevalo da treci odbrambeni igrac u reketu, logicno na strani gde je odnos 2:1, gradi izvodjaca bacanja. U ovoj situaciji to bi bio Bandza. Cak je Vanja i jedini bio na skoku na tom odbitku. Ali ne zelim, daleko bilo, da krivim ni Sija, on je nakon toga izasao na sut Grka i tu se gradjenje prostora skroz raspalo. Jednostavno se poklopilo mnogo stvari i, uz tenziju koja je kuljala iz Caira, "tilt" je dosao ni malo neocekivano, ali u najgorem mogucem trenutku.

Ipak mi je utisak veceri tajm aut gospodina Trinkijerija nakon toga, gde je u startu, krvavih ociju, dreknuo NE ODUSTAJTE! , a odmah potom uperio kaziprst u Bandzu, u fazonu ti asistiras na obruc iz auta.


Cestitke svima, uzivajmo braco i sestre! Ne smemo poleteti, ali imam osecaj da najsladje tek dolazi i da ce trajati zauvek! :-D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Moram priznati da od cetvrtfinala videvsi stanje nas i njih imao sam optimizam da osvajamo Kup. Sve pohvale su vec recene ali ono sto bih naveo gde jos itekako mozemo napredovati je defanzivan skok. Ja sad ne znam nisam gledao tacnu statistiku koliko su samo imali ofanzivnih skokova i poentirali iz drugog napada a cak se i ako se ne varam posle 2 promasaja desilo da iz 3. pokusaja primimo kos. Vanja je pod lupom zato sto je to bilo pred sam kraj al kao sto Trinki kaze ne gledaju se samo greske pred kraj vec i tokom cele utakmice. U defanzivnom skoku i koncentraciji kad se branimo sigurno mozemo jos napredovati. Trinkijeri bravo bravo, crno beli bravo bravo. Slede mnogo vazne utakmice u kojima moramo potvrditi ovu zelju energiju borbu iz ove utakmice!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.795
Ja tek sad skapirao koliko se govno cigansko ponadalo (premotajte na 9:10):

"Idemo u produžetak..."

U produžetku ti kevu jahali. :angry-smiley-002::picka-ciganska:
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Gledam ludilo posle meča, kakva grobarština izbija iz Novice i Zagora, koliko samo energije prenose na celu ekipu... Dok je njih dvojice ne moramo da brinemo za borbu i srce, a to je suština Partizana!

Što kaže Bandža u mikrofon - VOLIM GA!
BORBA BRE!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.796
Reaction score
29.745
Локација
Beograd
Gledam ludilo posle meča, kakva grobarština izbija iz Novice i Zagora, koliko samo energije prenose na celu ekipu... Dok je njih dvojice ne moramo da brinemo za borbu i srce, a to je suština Partizana!

Što kaže Bandža u mikrofon - VOLIM GA!
BORBA BRE!
Ljudi, stavite ovde neke linkove, ako ima tako nešto na Youtube...ili još koji zanimljiv momenat jučerašnjeg finala...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.781
Reaction score
55.544
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Gledam ludilo posle meča, kakva grobarština izbija iz Novice i Zagora, koliko samo energije prenose na celu ekipu... Dok je njih dvojice ne moramo da brinemo za borbu i srce, a to je suština Partizana!

Što kaže Bandža u mikrofon - VOLIM GA!
BORBA BRE!
Mislim da je Trinkijeri pokazao ono što pišem već godinama, čisto poznavanje košarke je 100ti deo dobrog trenera.
Kosarku zna i Vlada Jovanovic i još dosta nekih trenera koji se nisu ostvarili ( Vladi sve najbolje u lokomotivi).
Ali tu je mnogo faktora, razmišljanje unapred, planiranje, psihologija, timska hemija, individualni pristup itd.
Hemija mi se naizgled čini na onom Duletovom nivou. Može to biti fasada ali ona bacanja na parket ne mogu, to je bolesna želja.
Sećamo se svi onih klipova sa Lazmeom i Veselim koji nisu izgledali kao stranci, opet stranci pogotovo Bandza ne izgleda kao stranac nego kao domaći, a sve je to do trenera.
Ima mana naravno ko i svako, ali shvata gde je i kako ovde mora da se radi.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.944
Reaction score
26.928

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.795
Koja crna nesreća? Pa oni imaju više sreće nego pameti, sve što se njima događa unazad xy godina u svim sportovima je sve samo ne nesreća.

Sama činjenica da još postoje im je premija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top