Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.948
Reaction score
26.981
Derbi ovog kola mozda? :D
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ne moze biti derbi, jer nema tradiciju. Sa fmp tek treba da se odigra dosta utakmica i od uspjeha tog kluba zavisi da li ce to jednog dana biti derbi. Do tada mnogo mladog luka oni treba da pojedu.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Ne moze biti derbi, jer nema tradiciju. Sa fmp tek treba da se odigra dosta utakmica i od uspjeha tog kluba zavisi da li ce to jednog dana biti derbi. Do tada mnogo mladog luka oni treba da pojedu.
Bolje neka se oni najedu govana, mi ćemo derbi igrati sa Cibonom i Budućnosti. Limene kante samo govnima puniti treba. Samo nam još taj K fali pa da i sa njima jednog dana igramo derbi utakmice... Neka hvala neka ih Ćoravi (đavo) nosi! :partizan-fan:
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Biće jebeno. Nije meni toliko stalo da sledećeg derbija (kako prođe, nek prođe). Čak i da izgubimo na ciganšture idemo u 1/2 a to onda znači da igramo na 2 dobijene - tako ih je lakše izbaciti nego u 3 tekme..


Ali nije lakse da mi izbacimo Buducnost u finalu na tri dobijene.
Plus ako budemo 4-ti necemo imati prednost domaceg terena!!!!

Sledeci derbi je veoma vazan!
Prvi razlog, idemo na Cedevitu ne zato sto se plasimo PG govana nego zato da imamo manji pritisak javnosti..jer ce svakako biti veca paznja na utakmici plavi protiv crvenih cigana.
Drugi razlog je taj da u finalu imamo prednost domaceg terena ukoliko PG govna izbace cigane.


Ps.. Zasto ne napisati ovu divnu pjesmu..

zvezda rival je
a ne fmp
hocemo cigane
a ne pantere
zvezdo vrati se
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Ček, ček... Ako dobijemo frankenštajna igramo sa cedekitom i onda u finalu imamo ptrdnost domaćeg terena? Taj detalj sam ispustio... To bi jebeno bilo dobro + Ovi ima emotivno i fizički da se istroše + realno je njihovo finale, ono tzv finale pre finala. Posle tog meča ekipa ide u racku. Imaćemo i psihološku i svsku drugu prednost.
Ovo posebno što će ekipa biti u uzletu kada dobije cedekitu koja nam je ostala dužnik za neke veoma važne momente.

P.S. Pesma ti je genijalna... al na svu muku ne mogu da im poželim povratak taman to bilo i na njihov račun... Pocrkali i jedni i drugi. Čoravi ih betonirao za sva vermena. Večno će ostati FMP... Jebo im je kevu! :jumping-smiley-027::jumping-smiley-027::jumping-smiley-027:
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.384
Reaction score
37.821
Samo ukoliko Budućnost prođe u finale, u suprotnom FMP ima prednost, ali u toj varijanti ne idemo iz Pionira. Ali to je sve u domenu ŠBBKBB, hajde da mi dobijemo prvu narednu, za play off ćemo lako.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Sa kim god da igra Buducnost rival ce imati prednost,jer u terminima kad se bude igralo polufinale izmedju dve utakmice oni imaju mec u EL i to cini mi se gostovanje,tako da ce biti umorni bar od puta,ako utakmicu u el i otaljaju.
A mi,pa jebacemo ih sve i u polufinalu i finalu,neka se poredjaju kako hoce :)
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
jel se znaju datumi odigravanje utakmica polufinala i finala Aba lige?
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
A u nedelju po ko zna koji put cemo videti onu staru, Principijalan kao bojkot cigana Jadranske Lige. Iskreno zalim sto nema vise Fajlnal 4 Jadranske lige, sve na rulet pa ili Kecmanova trojka ili Nolan Smit. Licno bih voleo da idemo na Cedevitu jer su nam duzni i zato sto ce Reciklirani i Milo te Voli da se pokolju u polufinalu.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ček, ček... Ako dobijemo frankenštajna igramo sa cedekitom i onda u finalu imamo ptrdnost domaćeg terena? Taj detalj sam ispustio...

Imamo prednost domaceg terena samo u jednom slucaju. Da drknemo mutante u polufinalu i nikako drugacije. Ako ih moligorci dobiju u polufinalu oni ce imati prednost domaceg terena ko god bude bio protivnik u finalu (mi ili sokovi) jer uzimaju domacinstvo prvoplasiranog takodje. Cedevita ni u kom slucaju ne moze da ima prednost domaceg terena nikako ukoliko prodje u finale. Malo nerealno kad se pogleda ali tako je. Sreca pa nismo drugi.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Po svakoj logici stvari je bolje ići na mutanta u pollufinalu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top