Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Nije lako dobiti dva puta za redom.
Raduje činjenica da su u prošlom derbiju samo 3 igrača odigrali ekstra dok su ostali bili poprilično slabi.
Mnogo će zavisti od toga da li će njihov veliki odbrambeni igrač "Faje" moći da brani Novicu.
Nadam se da ćemo imati dobru koncentraciju i motivaciju.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.943
Reaction score
21.782
Večeras očekujem da Nikolić zatvori Reglenda i Berona. Baš nam je falio u Nišu.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.311
Reaction score
10.904
Локација
Beograd
Diskutabilno je da li će igrati uopšte, Zagorac nije igrao mesec i kusur dana, i njegov učinak bi takođe bio diskutabilan, S. Janković takođe... Mene raduje Novica i njegova igra u Nišu, ako i danas bude u pogonu a odigra isto ili makar približno, možda bude dovoljno...
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Najveća je enigma kako će ko da odigra od naših - to je uvek enigma jer svi mogu od sjaja do očaja i nazad! Imamo šansu samo pod pretpostavkom da odigraju sjajno. Voleo bih da Novica ponovi igru iz finala KRK-a. Red je da Zagor odigra nešto... mada vraća se iz povrede. Mora bolje i Pejdž.

Generalno kad pogledam ekipu, u ovoj sezoni je skoro svaki naš igrač pokazao EKSPLOZIJU bar u 2-3 meča. E sad samo treba potrefiti da igra bude konstantna i individualno i ekipno a ne da pred svaku utakmicu vračamo u pasulj kako će ko da odigra. Ove sezone je Si možda najkonstantniji u igru +/- od utakmice do utakmice, ali ima neku svoju liniju. Ostali ne samo da su se menjali +/- iz utakmice u utakmicu već su umeli drastično da variraju i u toku jedne iste utakmice.

Molim boga da bar pola ekipe (ako ne svi) budu na nivou zadatka. U volju, želju i energiju ne sumnjam. Ne znam zašto ali imam osećaj da će Pejdž ili Marinković večeras imati simultanku (čisto da ostane upisano, nemojte posle da vam nisam rekao) :) Svali će da razbije po jedno poluvreme! Mada može da se desi da otkine i samo jedan od njih dvojice.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Danas cemo imati priliku da se stvarno omjerimo, iako nismo jos kompletni, ali sigurno cemo bolje znati mozemo li da se nosimo s njima i kad su u punom sastavu. Vjerujem da mozemo, ali pored angazovanosti i borbenosti, i koncetracija i muda nam moraju biti na visokom nivou.
 
  • Like
Reactions: Pop

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov
Mislim da od svih duela ove sezone, ovaj ima najmanji pritisak i znacaj... pored toga sto naravno treba da ih umlatimo kad god to mozemo, rezultatski ova utakmica ne znaci mnogo...
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Slusajte me ovako.. pa i neka dobio ban.

Pisem ovo na deset sekundi do kraja utakmice. OGNJEN JARAMAZ PRAVI FAUL.

ANDREA TRINKIJERI ALA DULE VUJOSEVIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SAM RESAVAJ!!!
Dozivljaj utakmice, kakvog trenera imamo da li smo mi svesni!? R E S A V A J
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Glave gore, nikako glave dole. Dobijamo ovu raspadnutu odvratnu bandu kada bude bilo potrebno. TRINKI KRALJINO!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Jebem ti lebac kada sut za pobedu uzima Pejdz ko nemoze ni vola u dupe da ubode celu utakmicu :banghead:

Da ne zaboravim sudije Jebem vam mater pokvarenu za sudjenje od 2/4 pa nadalje
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Jebacemo mi njih samo tako. Jaramaz odlican, bez obzira na ono ispadanje lopte. I dalje moraju da nas kradu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top