Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
573
Reaction score
2.219
Ne znam zasto, ali osecam da ce biti ok na kraju.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ispalo je tako, ko zna sto je to dobro. Nek se spreme mordorovci za trapcinu u plej ofu.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Zasto se Vanja zabijas, stani i sutni bre za pobedu, znas da govna sudijska nece da sviraju
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Jako glup poraz.
Boli me taj loš ulazak igrača u drugo poluvrijeme. Tad smo ih trebali dotući, a mi smo kilavili dobrih 5min.

Rade nije smio ovoliko igrati, utisak je da više šteti nego doprinosi ekipi.

4ti faul Lendejlu i saplitanje Renfroa je dokaz "domaćinskog" suđenja.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Zasto uvek taj faul u zadnjem napadu? Po meni je to totalna glupost, ako nemas bas debeo razlog.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Ne mogah da gledam... bolje sto smo sad izgubili...

Ali meni je nejasno jebem mu mater da nemamo nikad nekoliko razigranih igraca... nama odbrana igra vrhunski ali totalno smo impotentni u napadu...
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Cigani su se usrali, kao da su podsvesno hteli da nas izbegnu u 1/2 finale. Steta sto ovo nismo dobili, ali nemam sta zameriti momcima.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nema veze, lakse cemo da ih gadjamo u polufinalu. Mi igramo timski, oni su lakrdijasi.
 

Papaya

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
40
Reaction score
24
Da jebem ja majku bradatom kapetanu ciganske kurve, najboljem srBskom igracu odbrane. Kakve su oni vrece govana. Klizeci ovog konja na par minuta do kraja i naravno nista. Kapa dole za preuzimanje odgovornosti. Ovi pederi pod uticajem utakmice iz finala kupa bi nam svirale faul na par sekundi do kraja sigurno. Rade mnogo lose, ali bice bolje. Ipak izlazi iz povrede. Falili nam Ali i Jankovic danas,. P.s. Jebace vam Andrea majku smrdljivu, spremite dupeta! I ti isprdku kazi mami da se plakne!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.943
Reaction score
21.784
Jebem malo mater mesaru lazicu i sudijskom kriterijumu. Bijemo ih u polufinalu
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Moglo je na obe strane. Oni su u velikom padu. Imamo šanse i na 3 dobijene.
Jedino što meni bode oci je nepostovanje trenerovih odluka od strane pojedinih igrača. U kupu dzok pogađa drugo bacanje, sada vanja ide na produžetke iako je jasno svima da trinkjeri to ne želi. Ne znam dali su toliko bez mozga? Ili su bezobrazni.
Zagorac... Bolje da ćutim.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Sudjenje tendeciozno tokom cijele utakmice. Odzu nista ne sviraju, jedno je pet puta bio vise od tri sekunde u reketu, faulovi prilikom gradjenja pozicije (koristi hook svaki put), guranja prilikom pravljenja blokova, faulovi na Lendejlu na postu.

Sa ovakvim sudjenjem I nismo mogli vise jer su nam totalno poremetili balans spoljne i unutrasnje ogre. Napunili faulovima unutrasnje igrace I samim tim onemogucili njihovu agresivnost. To dodatno utice I na sutersko sampouzdanje spoljnih igraca jer pri autu znaju da visoki igraci nece ici na skok...

Renfroe bas los danas, a Zagorac uzasan vec jedno tri mjeseca. Vise mi nije cudno sto se onako kratko zadrzao u NBA. Jaramaz odlican, bice nam od velike koristi u nastavku sezone. Ako odemo u polufinale na njih mislim da imamo odlicne sanse da ih dobijamo. Totalno su tanki.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.554
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
Odlicna utakmica Jaramaza !

Vanja pa zasto ulaz a ne sut ?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Utisak večeri
1 . Odžo koji je imao tretman kao da je Kazins lično.
Sramno kako je tretiran Lendl ,a jedan od najboljih centara lige.
2. Rukomet Branka Lazića i postavljanje noge Renfru na ulazu.
Definitivno ogavniji lik i od onog iz ciganske fudbalske sekcije , s tim što je onaj sinoć makar dobio svoje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top