Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ako su cekali da uloze u neko pojacanje to moraju podhitno sad. Slazem se da moramo dobiti Megu ali ja sam vise mislio da oni moraju pasti u jednom trenutku. Ja sam iskreno ocekivao pobede protiv Mornara a pogotovo protiv Krke..
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Они ће пасти, али мислим да до крај првог дијела само Будућност Звезда и евентуално ми их можемо добити. Ми морамо добити Звезду или Будућност да би извадили овај пораз.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Novice brate, bar ti znas da se bodovi iz prvih utakmica isto racunaju kao iz zadnjih? Pa pobogu zasto onda svake godine radis ono sto je trebalo u avgustu dva- tri meseca kasnije? Daj bre treba nam svih 12 igraca spremnih od prvog dana, a ne da 4 lagano se zagrejavaju dok se 8 raubuju dok se ne povredi bar pola, pa onda kuku losa sreca, boze sta smo ti skrivili.
Totalno neozbiljno. Ali, sta drugo ocekivati kad ti klub vodi snsovac sa c-liste.?
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Poraz kao poraz uvijek je sranje. Najlakse je doci posrati se i otici, a do juce je sve bilo u fazonu to je to, ovo se cekalo, samo da vidim borbu itd.

Tek je 4 kolo, niko nije ocekivao pobjedu u Zagrebu, kao sto nismo ocekivali ni ovdje poraz tako da dodje to na nulu.

U Novom Mjestu je uvijek bilo tesko, cesto smo gubili i kad smo bili mnogo jaci. Pokazalo se koliko nam znaci Zagorac, i kolika nam je on pokretacka snaga u igri sa njim bi ovo prelomili kad je trebalo i nebi bilo frke. Jedina kritika koju moram da kazem je onaj tajm aut pred kraj prvog djela kad se Canak izderao i lupao tablom. To nam nije donjelo nista dobro.

Idemo dalje moraju se dobiti francuzi u EK!
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Novica vise ne moze da igra kvalitetnu košarku, koliko god ga ja voleo kao igraca. Bez mininum dva dobra pojacanja, mi se necemo plasirari u plejof. Ja znam da smo u velikim dugovima i da stalno imamo presude Bat-a zbog neizmirenih potrazivanja bicsih igraca, ali kad moze Mornar, Igokea i ostali slabiji timovi, pa mozemo valjda i mi nekog dobrog Amerikanca da nadjemo na poziciji 2 ili 4 ako ne dodje taj famozni Jankovic.
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Ljudi ovo je Cankov poraz,recite mi o Pejdzu po meni decko igra odbranu katastrofa...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Možemo da prdimo do sutra, ne dovede li dva beka koji znaju da šutnu trojku i naprave ulaz nema ništa od ovog. Nema bre ko da šutne. Ustvari ima, ali kako...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Sve isto kao prosle sezone red poraz ,red pobeda ...tako cemo opet da se mucimo za play off i da izduvamo.Dva pojacanja ili propade sezona kao i svaka .Fali suter i cetvorka.Sani se raspada,Gegic,Gavrilovic nisu za Partizan.Katastrofa poraz od vrv najslabijeg tima lige.Smor.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.333
Локација
Kej Republika
Jebes ti igru kad nam petica širi na šut za 3 poena a u reketu zive duše nema.
Mali Gegić napravi par lepih poteza, ubaci i trojku, Čanak ga vraća na klupu i ubacuje Sanija koji Moravu klikerom ne može da pogodi.

Kapiram mlada ekipa, gust raspored, al jebena Krka. Daj nemoj da se zajebavamo. Đapa i ekipa. Sagoreh...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.746
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
4 poslednje najnovije vesti na Forumu ja napisao...ajd evo i pete pa kad otvorite Forum da vidite kako ovde vizuelno ,,kompletiram,, novosti u boji mog avatara...
Šta reći?
Euforija, trofeji, dobar put i svetla budućnost...to je bio utisak na Forumu pre nekoliko dana...
Sad poneki porazi i više ništa ne valja...
Šta ga znam, biće bolje kad se Zagor vrati, ali koliko sam ja čitao u GTR knjizi intervju sa Novicom, njegova kolena nisu baš u stanju koje je najidealnije za bavljenje sportom...ne znam koliko će čovek uopšte moći da igra ove sezone...
Ne znam ni kako ćemo sezonu završiti...ali podrške Partizanu MORA da bude!
Ako ni za šta drugo a ono ZA INAT!!!

:šal :napred-partizan: :šal :napred-partizan: :šal
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.905
Reaction score
7.802
Ovo je bar jedan nivo niza dimenzija od onog na sta nas je Partizan razgalio u proslosti da gledamo. Radnicki, Hemofarm u srecnija vremena su delovali jace od ovo sto mi sada igramo.
Dok ne dodjemo do nivo da se zna prvi tim nema o cemu da pricamo.
 

Pop

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2007
Порука
38
Reaction score
42
Euforija, trofeji, dobar put i svetla budućnost...to je bio utisak na Forumu pre nekoliko dana...
Sad poneki porazi i više ništa ne valja...
Nije problem izgubiti ali ovo je bezmudos kakvu dres Partizan davno ne pamti.

Kritika nije bilo za poraze u evropi, jer hajde da uzmemo da su tamo ozbilnije ekipe, ali poraz protiv Mornara i danas protiv verovatno najslabije ekipe lige pokazije da postoji opadnost ćemo ponovo biti ikebana nekih novih drzavnih projekata.
Najavljuje se sezona povratka u evroligu, kako ide biće uspeh povratak u aba4.

Nedostaju nam min bek, još mesa u reketu i organizator koji menja Nikolića.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

"Ekipa je kao posada podmornice. Jedan pogresi, svi su mrtvi."
Dusko Vujosevic

U ovom slucaju, jedan igrac fali i ceo tim igra lose.. Doduse nama fale 2 igraca, a veoma moguce i 3 igraca. Uz to imamo Novicu i Sija koji su daleko odd svoje forme. Nisam dzaba pisao da ce ova ekipa pokazati svoj sjaj tek posle par meseci zajednicke igre, tamo negde oko NG..
Ima osnove, ima znanja, ima borbe.. treba nam samo strpljenje!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
^^
Žašto zabijamo glavu u pesak? Pa ko ima strpljena ako mi nemamo? Ali te priče treba imati strpljena ne piju vodu više. Niko nema pravo da se igra s Partizanom, njegovom veličinom. Da ne bude zablude ja sam za Čanka( bar još uvek), ali da su mi neke, ili dobar deo njegovih odluka loše, jesu. Kad je bilo priče da Đorđević preuzme Partizan, ja sam kao navijač bio protiv toga. Jer smatram da Čanku treba dati šansu, ali njegove katastrofalne greške ne želim da aboliram!
I sad sam ja manji Partizanovac, ako pitam koji kurac mali Sani radi na terenu celu utakmicu?
Ja ću Partizan bodriti i u trećoj ligi, jer drugu ljubav NEMAM, ali molim vas manite me tih floskula, treba imati strpljena.
NE, IMAO SI TIM OD POČETKA, IMAO SI DOBRE PRIPREME, SAD JE SVE NA TEBI.
Ne može trener da dozvoli da mu ekipa oscilira toliko u 10 dana, tu nešto nije u redu.
Možda sam ja manji Partizanovac, ako postavljam ovakva pitanja?
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Canak je i sam izjavio poslije utakmice da je on odgovoran za poraz i da te oscilacije treber ne smije dozvoliti. To je jedino sto raduje.
Covjek je ocigledno potpuno ispravan, ostaje da vidimo da li je trenerski dorastao da vodi Partizan. Ima on stofa, nije dunster, to se jasno vidi, ali...

ABA liga je kratka, ove godine dosta ujednacena i samo 4 ekipe idu plej of, nema tu puno prostora za cekanje, sazrijevanje i ispravljanje brljotina.
Naredne dvije se moraju dobiti, inace nam se ne pise dobro.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
NE, IMAO SI TIM OD POČETKA, IMAO SI DOBRE PRIPREME, SAD JE SVE NA TEBI.
Ne može trener da dozvoli da mu ekipa oscilira toliko u 10 dana, tu nešto nije u redu.

Kazes da imas strpljenja, a evo vec posle 4 kola pocinjamo da sumnjamo u tim, isti taj tim u koji smo se do pre dva kola svi kleli i kako smo pricali da je to ono sto nam je falilo sve ove godine. Strpljenje koje je trajalo dve nedelje..

Na koji nacin neko se igra sa ugledom kluba?!?! Pa Dule je u Sloveniji gubio od Zlatoroga iste one sezone kada je otisao na F4 Evrolige, pa tada niko nije pitao da li se neko igra sa ugledom kluba?!?

Možda sam ja manji Partizanovac, ako postavljam ovakva pitanja?

nisi ti manji Partizanovac zato sto sumnjas u ovaj tim, lepo je cuti kritiku kada nesto ne valja, da ne bude zabune, juce nam je igra bila sranje, meni skroz negledljiva kosarka, ali je sve to ok. Manji si Partizanovac samo zato sto postavljas to pitanje, nista vise...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top