Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.744
Reaction score
29.587
Локација
Beograd
Bravo momci! I drugi korak učinjen kako treba! :clap

Ali, ostao nam je i onaj treći...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Последња измена:

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
I ja mislim da ce Jaramaz biti veoma koristan.
Mnogo je brz i ima dobru preglednost igre. Za sada jedina mana mu je nesto slabiji sut i problem je taj sto nasi centri nisu dovoljno brzi da ga isprate. Kad napravi prodor i kada povuce dvojicu na sebe 4-ka i 5-ica treba da ga dovoljno brzo prate. U zadnja dva njegova prodora ga nisu lijepo ispratili zato je primio blokadu.

U svakom slucaju Trinijeri ga je odlicno izabrao, kao i Renfroa. Koliko ti znaci dobar trenar i strucni stab.
Najvece pojacanje nasem KK-u od Duleta Vujosevica je definitivno Trinkijeri.

Ps...ne mogu nidje da nadjem statistiku za ovaj kup ali mislim da je Jaramaz imao 4-5 asistencija.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Kada se kudi svaki put kada zasluzi red je i da se pohvali, Vanja odlican u oba pravca, ponovi je sutra majstore nabi samopouzdanje. Kao sto ste vec rekli za Jaramaza, vidi se da ima nesto, bas je brz iako na prvi pogled ne deluje tako. Novica krenuo da dobija vise minuta da li je to samo za sada ili na duze staze, daj Boze da se vrati na neku staru formu i da pomogne.

Sutra da prsti na sve strane, da odigramo musku utakmicu.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Zakopace nas organizaovani navijaci. Svako peva za sebe. Sutra smo ,,mrtvi” ako ovako nastave. Pritisak na protivnika 0.
Sem toga dobra igra, taman kolko treba za pobedu.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Kako sam se molio u Duletovoj eri tokom svakog prelaznog roka samo on da ostane, a od igrackog kadra ce on napraviti rezultat, tako sada isto i za debelog ´talijana. Bez straha gledam utakmice, a ne tako davno sam i na +20 5’ pre kraja drhtao.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Da ne trčimo pred rudu, ali kako je sve ovo izgledalo ne tako davno, ovo sad deluje kao san...
Nadam se da Trinki ovde započinje novu renesansu. Imperija uzvraća udarac.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Moma Jakovljević je prvi doktor u istoriji koji je rekao da je kod Stefana Jankovića sve čisto u glavi.

Drži se, care, pa da te gledamo u finalu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.369
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mislim da sam video danas i juče šta hoće Trinkijeri od Jaramaza. Sve sve ali donosi energiju, odbranu, tranziciju će moći, malo mu fali samopouzdanja, rutine u odnosu na partije iz Mege, ali može da donese.
Žao mi je samo Gegića, ima tu nešto kod njega mislim da će raditi ko sumanut ako mu se da prilika.
Sad sutra šta bude bude, ima hemije u ekipi, zavisi sve to od milion stvari da bi se olako prognozirati, maksimalno kontrolisati skok, reket to je prvo.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Bravo crno-beli! Sutra maksimalno skoncetrisano od pocetka do kraja pa sta bude, a vjerujem da mozemo.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.336
Локација
Nickname
Sutra pametno i onako kako znamo najbolje. A verujem to bi bilo dovoljno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top