Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Bravo Partizane! Od svih belosvetskih "i na mesecu da igras" dogodovstina, najvise nekako gotivim ovaj Kup u Nisu. Bez sve sale, skoro da ga iscekujem po godinu dana. Cigani na tribini nikad blizi, na ovoj nasoj naravno anarhija, ali i to je dovoljno da se uradi sociometrika jednog tipicnog navijaca Partizana i bilo koga od ovih preko puta.

Pocevsi od predsednika laznog kluba, ukradenog imena, pa do onog ogavnog pacova na klupi, to je jedan nizi oblik postojanja i to odgovorno kazem kao neko ko je zaljubljen u ideju covecanstva. Mi smo za njih gospoda, bez obzira na sav kukolj i ostalo.

Proslava ovakvih trofeja, sa Novicom u glavnoj ulozi, sa Vanjom, Zagorcem i Banjom, za to se zivi. Bas onako divno grobarsko vece. Cestitke i svima u Klubu. Imati ovakvog trenera i ovakvog Kapitena, pa to je cista poezija zivota.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
E sada da napisem i ja nesto posto me prosla euforija od pobjede.

Prvo o ciganima, sve vam zivo jebem govna jedna odvratna. Ne dolazite na prvu i drugu utakmicu i sad u finalu ste tu!?!? Jeste li to dosli zbog nas oca vam jebem??? Hocete li velikosrbi bojkotovati i sledecu utakmicu posto bojkotujete ABA ligu? Ili cete ovu utakmicu pauzirati sa bojkotom eto samo zbog nas? Govna ste bili govna ste ostali. Zapitajte se zasto vas cijela JU tifo scena zove ciganima!!!

Vi imate kurac od ekipe, kurac od trenera..nemate igru, nemate sistem, nemate nista!!!
JEDINO sto vas odrzava u zivotu je sut Berona i individualni kvalitet Perperoglua.
I time cete da osvojite neku titulu? Hocete kurac! Ne damo vam nista!

Zadnjih 6-7 minuta utakmice veceras vi napad niste imali, svaki vas napad se svodio na sut za tri. Naravno da udje neki sut i zato ste se drzali do kraja. Akciju jednu nemate, nismo vam dozvolili da disete. Cemu se vi govna jedna nadate protiv nas? Nama da se vrati Nikolic i da samo malo proradi Vanja i jebacemo vas lagano bez euforije i nerviranja do kraja.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...

Da se nadovezem jos kratko... Ne znam koliko se videlo u prenosu, ali dva mala detalja sa jakom notom.

Pre bacanja Lendejla, Trinky ga vraca sa linije i ljubi ga u glavu, a onda ovaj ubacuje oba (!?), a zatim prilikom dodele medalja, skida sako i oblaci majicu kao i igraci (!). Na sve to, obzirom da nije bilo dovoljno zlatnih medalja za celu organizaciju, skida svoju koju je dobio medju poslednjima i daje jednom od ljudi iz staba.

Bez obzira na ishod ostatka sezone, vrhunska noc i velika pobeda. I da, brkati se isplatio samo ovim trofejom, tako da sve preko toga je cist bonus.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Sad sam tek na miru pročitao poslednjih 10ak strana... :D

Jebeno dobar osećaj ovo danas sve, hvala momcima i Trinkiju...
Utisak dana atmosfera u ekipi, borba i igra 40 minuta, uz poneku glupost, jbg, ali kako drugačije...

O pojedincima koji su terali Lendejla i još neke igrače ćemo sutra :D
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Rade grobar, kad je poveo ,, ti si jedini od svih” samo je pokazao da je jedan od nas. Grobar do koske koji ce tek karati fmp.
Pa ne znam da li bi i meni pala ta pesma na pamet da pevam sa navijacim.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.320
Локација
Banja Luka
E sada da napisem i ja nesto posto me prosla euforija od pobjede.

Prvo o ciganima, sve vam zivo jebem govna jedna odvratna. Ne dolazite na prvu i drugu utakmicu i sad u finalu ste tu!?!? Jeste li to dosli zbog nas oca vam jebem??? Hocete li velikosrbi bojkotovati i sledecu utakmicu posto bojkotujete ABA ligu? Ili cete ovu utakmicu pauzirati sa bojkotom eto samo zbog nas? Govna ste bili govna ste ostali. Zapitajte se zasto vas cijela JU tifo scena zove ciganima!!!

Vi imate kurac od ekipe, kurac od trenera..nemate igru, nemate sistem, nemate nista!!!
JEDINO sto vas odrzava u zivotu je sut Berona i individualni kvalitet Perperoglua.
I time cete da osvojite neku titulu? Hocete kurac! Ne damo vam nista!

Zadnjih 6-7 minuta utakmice veceras vi napad niste imali, svaki vas napad se svodio na sut za tri. Naravno da udje neki sut i zato ste se drzali do kraja. Akciju jednu nemate, nismo vam dozvolili da disete. Cemu se vi govna jedna nadate protiv nas? Nama da se vrati Nikolic i da samo malo proradi Vanja i jebacemo vas lagano bez euforije i nerviranja do kraja.
Šta se čudiš, sve je to normalno :D
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ne mogu bolje da sročim svoje emocije od gospodina sa klipa! :šal:pfc::šal
Ne obazirati se na govno u ćošku!!! :D

Vraćamo se gde nam je mesto! Samo jako do kraja!

Bravo kengure! :partizan-fan::partizan-fan::partizan-fan:
 

Grobar019

Početnik
Учлањен(а)
20.08.2018
Порука
66
Reaction score
176
Локација
Zaječar
Žofri, Bogdan, Hečer, Frank Robinson, NWG, Jamar Willson, Miha Andrić, Uroš Luković, Danilo Anđušić..
Samo su neka od imena koja su čestitala osvajanje KRK.. ⚫⚪⚫
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Svaka cast igracima , treneru a boga mi I predsjedniku. Odlicna taktika Trinkijerija ,naklon do poda. Novica po starom izvrstan kad treba ovog Borisu okreco kao da se igra sa klincima. Neka nam je srecna jos jedna titular!

Ne znam sto se bune za sudjenje ( valjda zato sto su cigani ) Zasto ne spominju svabino dzudo povlacenje Gagica , na kraju poluvremena jedan nas igrac dobija udarac u glavu , udaranje lopte nogom na +9, Gegicev faul odbrane, tatin sin ( valjda je tatin ) pada kao da ga je udario Stragarac a ne covjek od 60 kg.
Zivio KK Partizan
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Ovo veceras je skolski primjer kako trener koji zna unistiava "trenera"

Dovedes kc riversa i pricas kako ti fale igraci, a kako nas drzava gura :D ovi su za posmatranje

konferencija gdje se ne smiju postavljati pitanja, pa to nisam znao da postoji :D
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Predlazem momentalne poene ako jos neko napise da je Novica za penziju,oducio ih je od kosarke na niskom postu...
Podrzavam.......Novica je poslednja spona sa nasim KKP....Da nista ne napravi na terenu,samo nek je tu.....
Cestitke momcima i bucmastom gospodinu treneru koji sporadicno upada na teren i pravi tehnicke.....
Nicija nije do zore,nece ni njima,pa da pravimo niz od trideset godina....trpaj sektu....
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Šta reći... Ona utakmica u kojoj znaš da ćeš pobediti, tačno sam imamo osećaj da 100% dobijamo iako su mi ruke bile led ledeni...

Svaka čast momcima i treneru, oseća se hemija u ekipi u odnosu na žgadiju raspalu, i to je ono što je najvažnije, mnogo počinje da mi se svidja ova ekipa!

Jaramaz me je pozitivno iznenadio, dobar igrač, hoće da udje, brz, eksplozivan, mada mi deluje da mu je šut loš.

Bilo kako bilo, ova pobeda ne treba da nas diže u nebesa i da se sad nešto ložimo jer će ipak i oni biti jači u ABA kad budu kompletni sa KC Riversom I Fajeom, Odza ne raučnam, on je težak balvan. Doduše nama se vraćaju Rade i Aleksej.

Biće jako zanimljivo, verujem u Trinkijerija brata! Napred PARTIZAN!!!
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Situacija za koju pudla tvrdi da Renfro nije preneo loptu za 8 sec.


Pogledajte od 4:10 otprilike i obratite paznju kojom brzinom idensat koji meri napad. Sa 19 na 16 sekundi se spustio za sekund. Sat koji meri vreme utqkmice ide normalno. Na njemu se se vidi da nije proslo vise od 7 sec ni u ludilu.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Osecaj koji me drzi od one prve konferencije Trinkijerija kulminirao je sinoc! To njegovo prvo obracanje je u meni probudilo nesto sto ne moze da se opise i osecaj koji se izgubio sa odlaskom Duleta. Jednostavno je moralo ovako biti. Nadajmo se da ce se nastaviti...

Inace da li u trecoj kad ih je Davidovac vratio u igru ili u cetvrtoj, uglavnom u jednom mnogo cupavom periodu sam i ja procitao onu reklamu sto je Andrea spomenuo posle utakmice, nesto tipa "sve ce biti u redu" i pomislio MORA TAKO BITI, DAJ BOZE! :D

Sto se ovih preko puta tice, ne bih ja tu nista novo naveo sto prosecan zaludjenik Partizana vec ne zna. Pojavljivanje ultra kopa na jucerasnjoj utakmici daje kompletnu sliku njihovog uma, kluba i sveta oko njih. Ko razume shvatice. Nema njima pomoci...

Valja se spremati psihicki za prvi vikend u martu.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Ova naša sezona me neodoljivo podsjeća na prošligodišnju sezonu Budućnosti.

Dobra baza domaćih igrača, koji znaju što je klub, nadopunjena solidnim strancima koji su se u tu atmoaferu savršeno uklopili.

Ispod radara smo, niko nas ne uzima za favorite.

Najbolji trener u ligi, koji nije doveden da odmah prve godine napravi rezultat, nema tu vrstu pritiska.

Igrači pobjedama kroz sezonu sticu samopouzdanje da mogu protiv najboljih.

U polufinalu idemo na Cedevitu u finalu na evroligaša.

Neka se ponovi :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top