Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Tako je bre... posle dugo, dugo vremena gledam utakmicu i imam onaj osecaj da dobijamo, pa makar oni poveli i 5 razlike na 3 minuta do kraja.

Da je Gagic samo malo sposobniji za jos koji minut u odbrani, da se pobije sa ovim njihovima i da pokusa bar da iznudi neki faul i da ih umori. Lengdejl nam je igrac manje u odbrani jbt, treba mu jaca podrska.

Nikolic i Jaramaz resavaju sledecu, moraju da im zaustave protok i olaksaju Vanji da ih puni.

Neka sude i tri Obrknezevica, samo u meso i da pogadjamo otvorene suteve, nasi su!

P.S. svaba, a podmuklo govno, vidi se na kilometar da je ucio zanat kod coravog. Ono sa podmetanjem noge, trash talk non stop, postavljanje ispod na skoku, lakat, kretanje kod blokova, i pri tom glumatanje naivnog... govno.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Pokazalo se što smo svi znali, iole normalno sudjenje, mi dobijamo. Njima druga petorka igra završnicu, toliko o Tomiću kao treneru, prošlu im se posrećilo, ovu i sledeću neće.
Sad ovi naši iz uprave treba da odigraju utakmicu pre utakmice i da neutrališu sve napade otrovnog nacističkog patuljka, uz objektivno sudjenje očekujem 10 poena u našu korist.
Bravo za Alexa i Vanju, moramo više da koristimo Brku u ofanzivi, bolja smo ekipa, možda oni imaju bolje pojedince ali im je igra kao kurac, mi smo dobili ovo sa šutem iz igre od 35%, sledeću silujemo kurvu u njenom brlogu, Partizane igraj i pobedi!
Utisak večeri, dosta lepih žena u Pioniru:D
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Mi smo ovo dobili sa 33 posto suta za dva poena , jebem ti zivot, pa to se dogadja jednom u 100 godina :D mi (mada moram da pogledam jos jednom na miru) nismo odigrali sa 65 posto ovo, dosta gresaka ,ali smo opet dobili. Vise nego ikada sam ubedjen da ih dobijamo tamo, sada je dosta i na Trinkiju da ih maksimalno rastereti da stvarno im usadi u glavu da nemamo sta da izgubimo samo puno da dobijemo. Sada na cigane raste pritisak, a svi znamo godinama kako se oni ponasaju kada su pod moranjem.

P.S. uradi nakazo corava sada posao i za nas nabi ih tenzijom cele ove nedelje predstojece, unesi im sam nervozu.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Čestitke Trinkiju, momcima....
Borba bre!!!!
Tesko čak i za gledanje,ali sam imao osećaj da dobijamo..
Uz sve pritiske, pobiti se sledeću... Da im se useremo u sezonu i zivote...
Novica... Poslednja spona sa nasim KKP.... Jebi fmp
 

Grobar019

Početnik
Учлањен(а)
20.08.2018
Порука
66
Reaction score
176
Локација
Zaječar
Vrišti čuka 200, ali tako se gine za sveti dres!
Ova bitka je dobijena, a sad da se igrači i Trijkijeri fokusiraju na pripremu sledeće.

PS: Još važnije je da se ne dopusti smrdljivom gmizavcu da iskuka sudije za narednu utakmicu, dakle ako si (Ostoja) predsednik, dokaži zašto imas tu ulogu.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Dobismo ovo na sut za 3 poena i njihova bacanja.
Ocajna igra, nedopustivo lose branjenje skoka u vecem delu utakmice (ali onda na kraju 3 napada zaredom za nas :) )
Isto kao Pejdz, ocajan ceo mec, i onda dade onu trojku :)
Sudjenje, bojim se zbog trece tekme, i predobro.
Vanji je ova serija maturski rad. Nadam se da ce ga u sledecoj utakmici odbraniti.
Drago mi je da je Novica dobro, oni takvog igraca nemaju u ekipi.
Sad se odmoriti 7 dana pa dati sve od sebe, moramo mnogo da popravimo protok u napadu i da ne dozvolimo da nam onako kupe lopte pod nasim kosem.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Treca kako god da se zavrsi...
Nema kako god - samo kako mora. Momci su pokazali muda, Trinkijeri mag! Ostoju smatram najodgovornijim za treću utakmicu. Pitanje je da li pobeđuje Ćoravi ili Ostoja? Ekipa je već pokazala sposobnost da reciklira! Ostoja na tebe je red da pokažeš svoja. Da nas uveriš da ti izjave nisu fingirane reda radi.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Auu kakva završnica, bravoo momci :šal
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Kako je lepo u jednoj reci Andrea rekao ono sto ceo forum objasnjava za Pejdza. Nazvao ga Marcus Godo Pejdz, stvarno sa njim bar do ove utakmice sve vazne utakmice cekamo Godoa :D tek me sada pustio stres pa sam istinski srecan.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
:šal AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! :šal
POOOOOOBBEEEEEEDDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! :respect:respect
:napred-partizan: :ziveli :clap :respect :food-smiley-019: :D :icon-biggrin: :šal :napred-partizan:
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Cestitke momcima na svemu sto cine ove sezone. Pred iduci vikend i trecu utakmicu, situacija je manje vise jasna, novija istorija nas je ucila da bi mi uopste dosli u neku priliku za egal zavrsnicom, sutem ili napadom za finale, neophodno je biti bolji od ciganštura za dobrih 10ak, 15 poena. Nadam se i duboko verujem da cemo za 7 dana prisustvovati "doktorskoj disertaciji" Gospodina Trinkijerija.
Bravo za veceras, napred Partizan!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Sve cestitke za ekipu,borba do krajnih granica od samog pocetka pa sve do kraja. Ovaj put je mozda muceni Pejdz odlucio pobednika,koliko sam ga prozivao red je bio da napokon nesto dobro uradi,mada svaki put srcka oce da me strefi kad ga vidim kako baca one frljoke,pogotovo u zavrsnici. Kapa do poda i Novici koji je uprkos svemu igrao,pokazao i dokazao zasto je kapiten i koliko je privrzen timu. Da nije njega sumnjam da bi bila ovako dobra hemija u ekipi. Sta god da bude u revansu,momci su prevazisli sva moja ocekivanja i da izgubimo 30 razlike ne bih imao sta da im zamerim. Ostaje jedino zal za proslim mecom,mogli smo vecras vec osigurati finale.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top