Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Gde možemo da vidimo Vanjinu facu kad Renfro lupa bananu? :D
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Bravo breee,samo gazi... :napred-partizan:
posle ovog veceras gace im se tresu 100%
Fantasticna je stvar sto nismo igrali dobro ,a dobili smo ih...ima prostora za gazenje sl utkamicu.
Pejdz razvalio kad je skupio muda,Dzok pokidao skokovima pred kraj,Novica sa povredom :respect,Vanja konacno uzima stvar u svoje ruke :clap
Pudla na aparatima.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.306
Reaction score
10.858
Локација
Beograd
Ja sam u halu ušla u 5, bez glasa ostala u 6 i nešto, s pritiskom na 300 izašla, i nije mi bilo dovoljno nego sam odgledala utakmicu unazad čim sam ušla u kuću. Vanja nas je, konačno, vodio do pobede, Aleksej odigrao na visini, taman da pomogne Vanji, Aleks prilično solidan ali, izuzev banane nacističkom govedu, nije to dovoljno za njegov renome, Jankovići, jbm li ga, ništa ni od jednog ni drugog, Lendejl kao da ga samlela i sputala važnost, atmosfera, o onome što nema za patike neću ni da pričam... NOVICA!!! Onakva muda nisu skoro zabeležena! Trinkijeri im, takođe, objasnio neke stvari... E, sad, sledeće što je bitno - izolacija (u smislu, ne poleteti nebu pod oblake) i Ostoja. Da vidimo, da li ti je važniji pičkousti ili ima ljudskosti, ponosa, borbe, volje i inata u tebi, da ne dozvoliš onakve spinove i pripremu terena van terena... Kakogod, ja i dalje treperim od emocija...
P.S. Ti što su napušavali Novicu, mogu samo sami sebi da se sagnu, ako mogu da dohvate, ako ne, mogu drugu sa tribine, nebitno koje... Mrtvu im...
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.949
Bravo bre momci, svaka cast svima. Mnogo sam srecan. Kako Vanja kida, ovo moze da mu bude prekretnica u karijeri. Nadam se da ce i sledece utakmice da pokida. Novica kapitenski. Sada se okrecemo odlucujucem mecu, posteno sudjenje je zadatak za upravu.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Čestitke za pobedu, znam da sam pristrasan ali očekivao sam pobedu i očekujem je i u trećoj utakmici.
Osvrnuo bih se na komentatore, zanimljivo je da komentatori koji se deklarišu (verovatno to i jesu) kao navijači Partizana, uglavnom utakmicu prenose kao da su nam najveći neprijatelji. Šaranović (znamo da je naš), Radulović (snimljen sinoć na tribini) imaju nekih problema dok prenose, da li imaju neki pritisak ili hoće da budu objektivni, tek njihovo komentarisanje strašno iritira. Dok cigani vrište kao nenormalni ovi "naši" se suzdržavaju. Gospodo pustite glas, ponosno je biti Partizanovac, tako da zajebite sve oko sebe. Dajte meni samo jednu utakmicu da komentarišem, da Vam pokažem kako se to radi.
Već rečeno na forumi ali da ponovim, ništa gore od "realnih" Grobara
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Uzimamo loptu, Zagorac na ziceru promašuje! Primamo poene! Oni okreću... Pejdž nas vadi, onda ono kad je Vanja loptu dao nikome... Auh!
Hvala Vam ljudi, hvala Vam momci, niste nas izneverili! ALI!!!
POLAKO!
Ne smemo visoko da letimo!
Još uvek smo taj promašeni zicer Zagorca!
Ajde! Još jedna samo! Ajde!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nije tako ni lose sto je pauza 7 dana. Emocionalno praznjenje je jos vece u ovakvim utakmicama koje pored vaznosti rezultata imaju i taj rivalitet kao sto je nas sa ciganima. Toliko se prizeljkivala ta pobjeda i sad kad je tu lako je steci utisak, eto to je to od nas, uspijeli smo, a najvaznije utakmica tek predstoji. Tako da ce ovih 7 dana dobro doci, da napunimo baterije. Ocekujem vec sutra da covic pocne sa propagandom na nekoj od naprednih televizija, al ko ga jebe neka laje do mile volje. Ostoja to treba da iskulira, nama treba mir, nema potrebe da lozimo cigane da pune halu kad ih vec boli kurac. Ok razumijem i slazem da pudlicu treba napusiti kad god je moguce, ovaj treba biti pametniji. Osim ako covicne ne zakaci direktno naseg trenera i igrace nekom izjavom, to nesmije da se presuti. Ako predsjednik ne reaguje izjavom na takve stvari stvarno bi se osjetio sjebano kao navijac. Jos bi samo dodao i to da ako je ikako moguce da se utice da nam nam ne sudi neko od domacih sudija, pogotovo ne ciganska konkubina bjelosevic.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.009
Reaction score
26.074
Локација
ante portas
Капитен

Таквих људи мало има
зато се и пише рима
о великом капитену
што гинуо је на терену
јер је песму заслужио
својом игром одужио
све од себе увек даво
ишо главом ишо право.
несамолив стена права
поглед попут гордог лава
понос,љубав силом зрачи
од свакога дупло јачи
много даје он екипи
кад је лоше кад зашкрипи
храбри друге морал диже
сваки трофеј, с' њим је ближе
....
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Gledam sad reprizu potez Renfra odlucio utakmicu. I on i Lendejl mogu mnogo bolje. Kod Lendejla sam primetio da malo losije pravi blokove bilo je par situacija gde se postavlja iza igraca i da lose rotiramo na njihovu pik igru Lendejl ostaje na trojci a Cirbes u nekoliko navrata pod kosem ga cuva Vanja, Pejdz Renfro. To su sitnice koje mozemo i moramo ispraviti. Pejdz nadam se ono sto sam napisao u petak pred drugu utakmicu, da ce se probuditi ipak je amer a njih rade ovakve utakmkce da igraju napaljeno i da vole da su junaci. U 3. cetvrtini Novica ide na ulaz i promasuje zatim Gagic hvata loptu i biva fauliran nista se ne svira i potom Cirbes udara rukom u lice Novicu, zatim Cirbes odguruje Jankovica onako bezobrazno posle Jankovicevog faula nad Stratosom. Hocu reci mnogo podao i prljav igrac koji ispod zita dosta udara. Ne znam za vas al ja sam sinoc bio gola voda, kasnije kao da me temperatura udarila :D.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Po završetku prvog meča u seriji, pita mene žena:

Žena: Kad igramo sledeću?

JA: Sledeće subote, al to nije važna tekma!

Žena: Jesi ti lud? Kako nije važna, koji je tebi kurac?

JA: Lepo, nije važna! Ako izgubimo sezona je gotova i nije bitno ni kako smo igrali ni koji je rezultat bio. Nema nas i to je to dok ne počne sledeća sezona. Ako pobedimo, NIJE GOTOVO - tek treba da se pobedi opet. Nema više "serije". Jedna tekma pa ko dobije piše istoriju (novu), ko izgubi, kao da nije ni igrao.

Naravno, sve izgovoreno treba uzeti i u kontekstu stresa i bolesti posle prve tekme. Međutim, ako posmatramo DUELE zbirno: U 4 tekme (ako dobro sabiram) oni imaju +2 ili drugim rečima, EGAL SMO. To dalje znači da će poslednja utakmica serije biti jebeno neizvesna do zadnje desetinke ili ih mi oduvamo sa 10+ razlike.

Evo nekoliko stvari po stavkama kratko (moje mišljenje):

NAŠE PREDNOSTI:

1. Oni sigurno neće imati šutersko veče - Ćoravom i njegovom junioru kao i Tomiću zavise karijere od ove tekme (prevelik pritisak), brži smo od njih i pokrivamo šuteve dosta dobro - lupaju sa 8+ metara, preko ruke, uz puno borbe za poziciju da se šutne itd...
2. Zbog pritiska naše spoljne linije (brži smo i mlađi), neće biti puno asistiranih poena pod košem;
3. Nemaju kolektivnu igru (uopšte) za razliku od nas
4. Njima ostaje jedini način: Prodor pod koš - jer su individualno bolji. Međutim, to zahteva mnogo snage i ne može se cela tekma na to svesti. Ako se do kraja navučemo na čuvanje prodora, ostavljamo prostor za povratnu i šut spolja ali ajde, ako ih ne krene i upuste u gaće ni to neće biti problem;
5. Svi mogu mnogo bolje - Osim Vanje (on samo neka ponovi istu stvar još barem jednom)

NAŠE MANE - NJIHOVE PREDNOSTI:

1. Protiv nas uvek neko odigra "simultanku" bez obzira da li igramo sa Zadrom, Mornarom, Cedekitom ili fmp-om. Čak i jebeni Beron koji nije odigrao ništa celu tekmu sinoć, umalo da okrene (sa celih 7 poena), jebeni junior ćoravog postane košarkaš skoro;
2. Kod nas se ipak ne zna kako će ko da odigra ni u različitim periodima iste utakmice a kamo li u dve različite utakmice;
3. Stalni rizik da će sudije uraditi posao iz prve tekme (daleko bilo);

KAKO SMO DOBILI 2. TEKMU:

- Relativno normalno suđenje (u odnosu na ranije);

- Perperoglu je već viđen da nas ukanali sinoć ali je sam napravio veliku glupost: Prvo, u ciganskom maniru je sasuo lakat u lice Zagoru (za kojeg svi znaju da je lomio nos). To je bio "iskusan potez" (pokvaren do srži) sa ciljem da se Zagor "ukoči". Druga nesportska je njegova procena da će "na ime" proći samo kao ocena da je reč o "čvrstom faulu" - I moglo je tako da prođe da je faul napravio "otvorenom šakom" (uz ime i njihov status kod sudija). Međutim, faul je napravio "celom rukom" po dužini (horizontalnom kosti) do lakta. Osim činjenice da imaš bacanja + napad u trenutcima kad se gubi, izbacivanje iz pogona ovog konja 7 minuta pre kraja je bilo presudno. Jer je bio u naletu;

- Zaustavljen Beron, ćoravi junior nije ponovio partiju iz 1. tekme (NITI ĆE IKADA VIŠE)

- Trojka Zagora na kraju 1/4, koš Lendejla na kraju 2/4, odličan Vanja, 2 trojke Nikolića (baš kad mora), NOVICA, TRINKIJERI, Blokada Renfroa, 3+2 Pejdža, 2 ključna ofanzivna skoka Lendejla (ovo su po meni ključni trenutci meča, koji su realno mogli i na jednu i na drugu stranu da odu).

Jedini naš propust, osim onih izgubljenih lopti na kraju (koje nam nisu došle glave na sreću) jeste činjenica da nismo insistirali na izbacivanju Berona - lik je dugo u 4/4 igrao sa 4 lične greške i nije mi jasno da nismo uspeli da napadnemo preko njega i izbacimo ga napolje.

Sve u svemu, ovde je neko i napisao: Mi smo ovo odigrali sa 60% realnih mogućnosti. Moglo bi u trećoj fino da se dobije. Ako uspemo da napravimo stabilnu prednost na startu, njima će da se sruši kula od karata i odosmo na 10-15+ na kraju. Međutim, ako cela tekma bude "egal" ili budemo prinuđeni da "jurimo" rezultat - biće gusto.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Gledam sad ove klipove navijanja iz hale.
Koliko tu potencijala ima da napravimo cak i bolju atmosferu nego sto je bila u srecna vremena kod Duleta.

Partizanovci da prestanu da skandiraju imena pokojnih nasih navijaca. DOSTA JE stvarno da na svakoj jebenoj utakmici se skandira ljudima koje iz cijele hale Paionir nije poznavalo ni 10 ljudi. Dosta je vise sa tim u pm. Lomi se utakmica a oni skadiraju imena.

Na svakoj utakmici imamo i transparente o poginulim gorbarima. Dosta je i toga vise. Napravili ste od tribine umrlicu iz novina.

Kazite mi dje to jos ima, na kojoj tribini se na svakoj utakmici isticu transparenti umrlica? Dosta bre sa tim.

Jeste dosli da navijate za Partizan ili sta koji k?

Posto znam da "kimijevci" citaju ovaj forum, jedno pitanje za njih.. Kada cu konacno da procitam u novinama da ste se nedje pokomatili sa tuznom tribinom? Kada cete ih vise napasti?

Kako mislite da se prekine ovo ludilo na tribinama ako ih ne napadnete? Dokazite nam da ne radite sve ovo u dogovoru sa njima i napadnite ih i zauzmite tribinu ako imate muda!!!

Izvinjavam se na off. Ali morao sam napisati ovo. Vec duze vrijeme se kanim da napisem nesto o ovim temama. Imao bih jos svasta da kazem ali bolje ne.

Sto se tice kosarke. Trecu dobijamo i idemo na pg govna. Ovi iz Cedevite nemaju ono nesto da roknu plava govna.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.605
Reaction score
13.676
Локација
Yaoundé
... гледам и плачем... :icon-lol:

0MMM1314.JPG
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top