Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
2019-05-10 17:00 Pendik ,Novi Pazar,prenosi arena
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Неко нешто да напише везано за утакмицу, или нас све држи фудбалска еуфорија?
Teško je stići na dva mesta i na dve euforije u isto vreme, (ako već nisi kvantna čestica), međutim - ako može neko da da link celog rasporeda te domaće košarkaške lige, bilo bi i lepo i korisno, pa da znamo unapred kad i gde košarkaši igraju, jerbo se o fudbalerima nekoliko dana unapred informišemo na Partizan.rs...
Ja recimo nisam ni znao da su i košarkaši odigrali tu svoju poslednju utakmicu dok nisam došao kući sa fudbala i počeo da čitam komentare na Forumu...
Koja (ili koje) TV uopšte prenosi (prenose) tu državnu ligu? Samo Arene ili na primer i taj nacionalni RTS kome plaćamo pretplatu da ne prenosi ništa što bi nas interesovalo iz oblasti nacionalnih sportskih takmičenja!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
IMG_20190507_015509.JPG

Тачно време јаве неколико дана раније.
Углавном преноси Арена али десило се нпр против Тамиша да није било преноса а онда једино преостаје да се гледа на сајту КЛС, што захтева уплату чланарине од 7-8 евра.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.400
Локација
Novi Beograd
Sledeća, protiv Pazara, se igra u gostima, u petak, mislim u 17h.

Deleon liga, sve okrenuto naglavačke.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
"Pravo čudo je kako jedan poziv menja sve..."

U početku nisam vjerovao, ali sad mi djeluje itekako moguće da smo prodali utakmicu.
Fikusi Beograd!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
SumLJivo...

A mi se kao čudimo? Dok je ova vlast ništa me neće iznenaditi ali baš ništa.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Da bar nisam čitao istoriju Austrougarske, konkretno o mađarskoj pobuni i nesrećnicima sa juga koji nisu znali na koju će stranu.
Umesto da se držimo po strani i čekamo priliku da iskoristimo ovo i razjebemo postojeću strukturu, da se bunimo protiv statusa ikebane, ovo liči na pokušaj diskreditacije Budućnosti povodom njihove aplikacije za Wild card. Samo što je ta priča sa EL realna koliko i ova da ćemo "naći ligu" koja nam odgovara.

Kao i u ovom slučaju za Beč i Budimpeštu, bogati i silni će naći zajednički jezik (kao da se već nismo opekli), a mi ćemo najebati za primer. Od Evrolige, Fibe, KSSa, koga već. Čim sam pročitao "interes srpske košarke", smučilo mi se. Veći katolici od pape, veći Srbi od velikosrba.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Ne znam, nisam pametan, da smo otisli rascerecili bi nas ciganski mediji... aj da kao stajemo na stranu nekog normalnog ali milogorci... vreme ce pokazati, dok je andrea u klubu ima nade...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kakvi seratori na sve strane.
Naravno da treba biti protiv cigana, ali ne treba biti ni sa njihovim cg blizancem.
Ja da vodim klub isto bih uradio.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
I meni nije jasno zasto se po stranicama osula paljba zbog ovakvog saopstenja.
Pre toga kada sam ga procitao bilo mi je sasvim na mjestu svakom recenicom. Necemo da stajemo ni na ciju stranu, rijesite probleme ili da se u miru razilazimo. Svi znamo da su najveci problemi rezimski klubovi, od kojih rezim ocekuje rezultate.
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Da je Cedevita u pitanju stao bi iza ljudi i podržao ih...ali dps ekipa i sns ekipa su isti i zato podržavam neutralnost...a i pudla nije slučajno podržala nas za vajld kard EL.. iskreno nadam se EL.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kakva kurčeva neutralnost u saopštenju?
Pa odabrali su ćokijevu stranu.

I to su odabrali da bi sledeće godine opet mogli da igramo polufinale na "jednu loptu", a ne da budemo 6-7 na tabeli. I da možemo na kraju te sezone reći "biće bolje sledeće, ide nabolje".

Kakva jebena evroliga, u kom univerzumu vi živite? Ako hoćete da se probudite, pročitajte temu o FK Partizanu, VK Partizanu, RK Partizanu, HK Partizanu.

"Odmetnuti" deo sns-a hoće da vrati KK Partizan na staze stare slave, dok nas satraše u svim sportovima? Al' eto, ipak malo fali, evo ulažem pare da će i narednih godina da malo fali, al' biće sledeće sezone bolje.

I ovo je za temu o usranoj upravi, nabijem ih takve borbene za Partizanovo bolje sutra.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Prvo, odvratno je, ali odvratno nazivati Crnogorce Milogorcima i Šiptarima. To su mi ciganski nadimci sa pokušajem šaljivosti.

Drugo, lijepo je pročitati ovakvu diplomatsku izjavu uprave, ali bih uvijek išao protiv Gebelsove pudlice iz Železnika i da je u "ratu" sa Hitlerom. Ne bih ništa više dodao.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Kakva kurčeva neutralnost u saopštenju?
Pa odabrali su ćokijevu stranu.

I to su odabrali da bi sledeće godine opet mogli da igramo polufinale na "jednu loptu", a ne da budemo 6-7 na tabeli. I da možemo na kraju te sezone reći "biće bolje sledeće, ide nabolje".

Kakva jebena evroliga, u kom univerzumu vi živite? Ako hoćete da se probudite, pročitajte temu o FK Partizanu, VK Partizanu, RK Partizanu, HK Partizanu.

"Odmetnuti" deo sns-a hoće da vrati KK Partizan na staze stare slave, dok nas satraše u svim sportovima? Al' eto, ipak malo fali, evo ulažem pare da će i narednih godina da malo fali, al' biće sledeće sezone bolje.

I ovo je za temu o usranoj upravi, nabijem ih takve borbene za Partizanovo bolje sutra.


Džaba objašnjavaš, ne vrijedi, dobar je ostoja idemo u evroligu, sve ce bit super, samo sportska prica.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Meni saopstenje nije neutralno,pominje indirektno i pudlicu i kokana .da smo nacisto mrzim sns i sve sto ima veze sa njima ali nisam doziveo ovo saopstenje kao izbor bilo cije strane.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top