Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Teranjem najboljeg i najhrabrijeg iz istog tog Partizana.Da, oterali su ga ljudi iz nasih redova, oni su se prodali pizdoustom. Bez njih ne bi mogao da prismrdi klubu.Nakon toga nemamo vise prava da se pozivamo na karmu i srecu.

Sam si odgovorio pominjući Duleta.

Ovo je tačno, slažem se! Međutim, surovo mi o Partizanu tako da razmišljam jer onda mi stvarno Partizan više i nemamo.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Ako je Trifunovic, najmladji igrac tima sa malom minutazom, najveci problem Partizana onda smo u mnogo dobroj poziciji i problem se da lako resiti.
Trifunovic jos nije ni dobio pravu priliku da se dokaze. Mlad igrac se mora istrpeti a ne terati na prvu loptu. Trpeli smo kod Duleta i mnogo gore od njega, na primer Djekica.
Po meni od Trifunovica moze biti odlican igrac.
 
Последња измена:

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
Pa i Zagorca trpimo koliko već, i čekamo...ali u njegovom čekanju će biti: Ko čeka taj popizdi!
Nekada je bila velika čast i morao si baš biti dobar košarkaš da bi uopšte i bio član reprezentacije,a kamoli da igraš,a naš Rade je povrh svega još i reprezentativac...
Šta osta od one Zemlje košarke?
Kurčina,eto šta :banghead:.
Čitavu sedmicu sam jedva isčekivao da se nastavi ABA liga i da nakon dve sedmice jakih priprema konačno zablistamo i zaigramo pravu košarku.Čak sam uspeo i obaveze u firmi da "uskladim" i da namestim da budem kod kuće na meču sa Mornarom i opet se iznerviram do mere da bi sam sebi jebo mater u po pičke!
Do kakvog ludila su me doveli prevashodno taj isti Zagorac i Gordić svojom kurcoboljom.Rade konstantno kamenjari prilikom tog šuta da je to već izuzetno iritantno gledati.Pa majku mu jebem,ima li neko da ga resetuje na fabrička podešavanja i da ga iz početka uči tehniku šuta kao i samo kretanje po terenu.Kad ispreplete one bangave noge pri šutuGorda standardno,jedan korak napred-nazad dva.Ispade da je CMM uz Pejdža jedina napadačka opcija u trenutnom sastavu.Jareta još ne računam,preduga je pauza bila da bih mu juče bilo šta zamerio.
Nikako da me prođe bes i nekakava ljutnja,sjebaše mi danas ceo dan.

 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.400
Publika, to je jedino sto fali ove sezone za razliku od prosle. I prosle sezone se dosta meceva na jednu loptu pobedjivalo upravo na publiku. Grobari bi bili i u laktasima i u Baru sinoc protiv Buducnosti i fmp-a...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sa sporim nogama za odbranu i sporim izbacajem kod suta ne moze biti igrac za nas. Plus nema mentalitet i nije sampionskog kova.
Mislim da je od Trifunovića mogao biti dobar seniorski igrač u baš nekim specifičnim uslovima.
Da se igra recimo EL da mu je trener recimo DV i da ga tera na silu da igra pleja, da trči kroz blokove za bržim igračima, i da se tek onda spusti na krilo.
Na neki način sličan je tip Bjelici kod cigana kad se pojavio kod Pešića, jedino što kod njega vidim dobro je to da hoće i ume da napadne koš,al za ono što mislim da bi trebalo da igra je prespor a za ono što će ga gurati da igra nema snage i fizičkih predispozicija.
Uz nekog ekstra trenera i ekstra rad ima tu za šta da se uhvati ali baš teško.
E sad realno je da 80 posto nekih mladih igrača bi bilo otpisano da nije imao ko da radi ozbiljno s njima na nekom top nivou, Novica recimo nije imao nikakve top kvalitete kad se pojavio dogurao je do Reala, ali minutaža, rad i pobede prave igrače i tu su onda neke finese u glavi...
Al mislim da niko ne vidi više dalje od jedne sezone, da tera igrača da iskoči iz zone komfora da Novica prevodi loptu preko celog terena, da Tripko igra pleja, da Leo dobija akcije za šut, da Bogdan igra keca makar i prinudno itd.
Jer jebiga što bi neko ulagao u igrača kad nije siguran da će za 2,3 sezone on biti trener tom igraču, ili će trener otići ili igrač.
 
Последња измена:

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Sa sporim nogama za odbranu i sporim izbacajem kod suta ne moze biti igrac za nas. Plus nema mentalitet i nije sampionskog kova.

Ono sto mi se svidja kod njega je dobar sut i, cini mi se, osecaj za skok. Mislim i da ima dobro telo za te godine.
Inace nikada u Partizanu nije igrala ekipa savrsenih igraca tako da mislim da je sveukupno gledajuci dobar materijal.
Nisam ekspert za kosarku tako da ne mogu da primetim detalje koje si naveo i verujem da ima te nedostatke. Ne znam u kojoj meri su ti problemi izrazeni i koji su mu dometi jer rad nogu se ne popravlja znacajno u tim godinama. Takodje ne znam ni da li dobre strane mogu da kompenzuju te mane.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Barem je kidao odbranu dok trifa ni to ne radi a u napadu sutira cim primi loptu.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Veliki greh Scepe je teranje Birce i vracanje SJ, za pojacanja ocigledno para nemamo, podrska Filipovskom bar sa jednim da vezemo dve sezone, za aba f4 ove sezone tesko, nisu nas nikada f4 kostali porazi od direktnih konkurenata vec od ekipa tima borac,igokea i mornar.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ne verujem da je Ščepa tu imao neku ulogu osim što je pristao da ĆUTI i proguta da bi se zvao prvim trenerom. On bolje da je zapalio sa Trinkijerijem i da je ostao njegov pomoćnik u Bayernu. Ali jbg zinulo dupe, velika ambicija i sujeta. Žabar je oteran da bi ĆORAVI mogao da nam pravi roster uz klimanje glavom "trenera" i Stojkovu borbu kroz institucije koja je neizostavni deo folklora!

Filipovski po meni ne može da zadovolji apetite pravih nerealnih pristalica Partizana. One realne teram odmah u mesto rođenja jer više nemam živaca za tu vrstu pristalica.

Publika, to je jedino sto fali ove sezone za razliku od prosle. I prosle sezone se dosta meceva na jednu loptu pobedjivalo upravo na publiku. Grobari bi bili i u laktasima i u Baru sinoc protiv Buducnosti i fmp-a...

Tačno je da publika Partizanu donosi prevagu al nije to JEDINO što fali. Fali ko hleb Andrea Trinkijeri!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Prošle sezone, kad je bio trener sadašnji trener Euroligasa, mi smo sve ove utakmice koje su na klackalici dobijali. Ove sezone-sve gubimo, i ABA L. I u Evropi.Niednu nismo dobili. Postaje frustrirajuce. Kako stvari stoje, borićemo se za 4 mesto u ABA L. Scepanovic je bio težak promašaj, Filipovski je trener za razliku od Scepanovic, ali smo mi očigledno skroz u qrcu. Kako god, i 4 mesto nam je OK na kraju, taman da pregazio fmp. Ako Bog da. Ali ima još dosta vremena, korak po korak.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Veliki greh Scepe je teranje Birce i vracanje SJ, za pojacanja ocigledno para nemamo, podrska Filipovskom bar sa jednim da vezemo dve sezone, za aba f4 ove sezone tesko, nisu nas nikada f4 kostali porazi od direktnih konkurenata vec od ekipa tima borac,igokea i mornar.
Da ne grešimo dušu, SJ se vratio jer je pod ugovorom a Birči isticao ugovor.
Na stranu seljački proces raskida ugovora sa njim.
A igrački Birča je baš onaj igrač koji zavisi od trenera, klasičan streč, i za 10 min se manje više zna šta može da se ocekuje nekad uleti u svoje brainfartove i ima 0 od 7 i 5 izgubljenih nekad skupi 20 poena, i spreman je da igra tu ulogu od 10 min i da se ne buni i svakako je bolji saigrač od SJ.
SJ bi da bude protagonista da se u svakom napadu vidi, da zadribla, da šutne preko ruke, da zakuca itd. Ima i bolje fizikalije i znanje, ali nema koristi od toga, samo je još veći kancer.
Ali objektivno nije to stvar koja pravi razliku, imamo ozbiljan problem na 1, a pod košem nam svakako fali igrač, nevezano i za SJ i za Birču.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
ima li neki genije da ga castim pivo za matematicki proracun imamo li sanse za play off ili nemamo?

vidim fmpkurva 8-1, buducnost 6-0, mega 7-2, mornar 7-1, olimpija 5-1, igokea 5-2

kakve su nam sanse, objektivno?

docekujemo kuci: megu igokeu i mornar
gostujemo: kurvi, buducnosti, olimpiji i megi
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Dajte ljudi što ste toliko popaljeni za kikiriki ABA ligu?

U EC idemo preko WC-a ili preko samog EC-a.

U EL nećemo dokle god je loša vremenska prilika, možda i duže.

Što se ABA tiče, ona se pretvara u KLS i ne služi ničemu. Tako će da bude sve dok se ne oporave svi velikani košarke na EX-YU prostoru.

U 8 sezona imali smo svega 2 osvajača ABA. Dok mačke spavaju miševi kolo vode! Pre svih Partizan, Cibona, Split, Bosna i Zadar treba da se vrate na EL nivo pa da se onda podigne tonus celog takmičenja, da se malo digne frka i na političkom nivou. Treba malo da se oživi i zatalasa pa možda da se ABA pocepa na VELIKANE i isprdke skorojevićke košarke. Svi "razvojni" klubovi da se teraju u PM a veliki da se probude i zaista takmiče za titulu. Onda će ta i takva ABA da vrati mesto u EL.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top