Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
^^ "Veštiji protivnici mogu da ga izbace driblingom, a povremeno zna da se postavi previše zaštitnički prema reketu, pa dođe u pomoć, a onda šuter ostane sam spolja i tim primi trojku".
Pa on će se savršeno uklopiti :D
Šalu na stranu ovako izgleda kad mlad igrač i njegovo okruženje normalno razmišljaju i žele da kroz rad sa najboljim trenerom jevrope i u najvećem klubu razviju sebe do maksimuma.
Sa druge strane imamo menadzerske picopevce koji pomisle da su neko veliko mudo i zalete se za maglom. Onda se hipotetički vrate u neki nižerazredni kolektor i prisustvuju sporom i bolnom gašenju svoje karijere.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nemanja Dangubić 28 god.
Kevin Panter 28 god.
Zek Ledej 27 god.
Dalas Mur 27 god.
Aleksa Avramović 27
Rade Zagorac 26 god.
Matijas Lesor 26 god.
Dušan Miletić 23
Rodions Kuruc 23
Alen Smailagić 21
Yam Madar 21
Gregor Glas 21
Balša Koprivica 21
Tristan Vukčević 18

Prosek godina 26

Nadam se da nekome nisam dodao ili oduzeo +-1 godinu :D /matematika mi nije jača strana/

Ovo je sada konačnih 14 veličanstvenih, najjača podrška sa tribina za najmlađi seniorski tim i najtalentovaniji tim na svetu, vođen od strane ubedljivo najboljeg trenera Evrope svih vremena! :partizan-fan:

Da se lepo dokopamo EL, podvučemo crtu na kraju sezone, pojačamo se sa jednim ili dva igrača za to učešće u EL, da nam niko ne ode SLEDEĆE GODINE u NBA pa da osvojimo tu Žocovu 10 titulu!

P.S. Šteta za tog jednog pleja pride što nismo doveli ali mislim da smo TOP! Ajmo sad deco da se pokrljamo za sve novce!
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.107
Reaction score
5.113
Локација
vezenemam
Druže Spaldinže, ne da ti matematika nije jača strana, nego kao da radiš u (sns) statističkom zavodu:D
(imaš sedam igrača po 27, i sedam po 21, i ti dobiješ 26 prosek...plate zaista nikad veće, inflacija zanemarljiva...na stranu +/- tekuća kalendarska godina, rođendani i starosti u dan/mesec)
Sa suštinom se naravno slažem, privilegija je pratiti oblikovanje ovakvog tima od strane jednog od najvećih trenerskih maestara ikada:ziveli
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
430
Reaction score
2.792
Локација
Beograd
Nemanja Dangubić 28 god.
Kevin Panter 28 god.
Zek Ledej 27 god.
Dalas Mur 27 god.
Aleksa Avramović 27
Rade Zagorac 26 god.
Matijas Lesor 26 god.
Dušan Miletić 23
Rodions Kuruc 23
Alen Smailagić 21
Yam Madar 21
Gregor Glas 21
Balša Koprivica 21
Tristan Vukčević 18

Prosek godina 26

Nadam se da nekome nisam dodao ili oduzeo +-1 godinu :D /matematika mi nije jača strana/

Ovo je sada konačnih 14 veličanstvenih, najjača podrška sa tribina za najmlađi seniorski tim i najtalentovaniji tim na svetu, vođen od strane ubedljivo najboljeg trenera Evrope svih vremena! :partizan-fan:

Da se lepo dokopamo EL, podvučemo crtu na kraju sezone, pojačamo se sa jednim ili dva igrača za to učešće u EL, da nam niko ne ode SLEDEĆE GODINE u NBA pa da osvojimo tu Žocovu 10 titulu!

P.S. Šteta za tog jednog pleja pride što nismo doveli ali mislim da smo TOP! Ajmo sad deco da se pokrljamo za sve novce!
Valjda 24, al ajd. :D
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Nemanja Dangubić 28 god.
Kevin Panter 28 god.
Zek Ledej 27 god.
Dalas Mur 27 god.
Aleksa Avramović 27
Rade Zagorac 26 god.
Matijas Lesor 26 god.
Dušan Miletić 23
Rodions Kuruc 23
Alen Smailagić 21
Yam Madar 21
Gregor Glas 21
Balša Koprivica 21
Tristan Vukčević 18

Prosek godina 26

Nadam se da nekome nisam dodao ili oduzeo +-1 godinu :D /matematika mi nije jača strana/

Ovo je sada konačnih 14 veličanstvenih, najjača podrška sa tribina za najmlađi seniorski tim i najtalentovaniji tim na svetu, vođen od strane ubedljivo najboljeg trenera Evrope svih vremena! :partizan-fan:

Da se lepo dokopamo EL, podvučemo crtu na kraju sezone, pojačamo se sa jednim ili dva igrača za to učešće u EL, da nam niko ne ode SLEDEĆE GODINE u NBA pa da osvojimo tu Žocovu 10 titulu!

P.S. Šteta za tog jednog pleja pride što nismo doveli ali mislim da smo TOP! Ajmo sad deco da se pokrljamo za sve novce!

A zaboravio si Uroša Trifunović!
Pa je prosek još manji na njih 15.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.925
Reaction score
7.856
Igramo sve ocajnije, ovde ne postoji nikakav pomak od pocetka sezone, neozbiljno je pricati o bilo kakvom trofeju.
Nisam kompetentan da pricam sta je i gde je problem, ali da postoji siguran sam, mucno je bilo gledati ovo veceras.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Žešći cripple fight. Pakao. Ne nadam se ničemu više ove sezone... Svi su u konstantnom padu forme iz utakmice u utakmicu, bez izuzetka, užasni procenti šuta, i ništa se ne menja... Negledljivo je šta mi igramo...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
28 minuta Lessor, 31 minut Leday.
Zašto?
Osim ako zlatni sponzor nije hteo da sacuva nekoliko miliona danas. Drugo razumno objasnjenje ne vidim...
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
365
Reaction score
973
Локација
Banja Luka
Jadno!
Očajan šut iz čega proizilazi sva dalja petljancija!!!
Igra ružna!!!

Mislim da je potpuno besmisleno i nekorisno da mi članovi foruma dijelimo kritike na neke elemente u igri. Žoc to zna mnogo bolje.
Pomislim kad vidim tog čovjeka koliko se predao da nešto od tima napravi, da ne odustane od svega, djeluju sve gore...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.406
Reaction score
4.452
zocov izraz lica sve govori ali idemo dalje... mart je presudan za sezonu
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.821
Локација
Храм фудбала
Надам се само да ових дана и поред бројних утакмица тренирамо много и јако, и да је то главни узрок катастрофалног шута, игре и енергије.
Све друго не би ваљало.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Nema teže utakmice za igranje od ovakve koja dođe posle one gde si išao na sve i usmerio svu energiju na pobedu i nisi je dobio. Pražnjenje bez zadovoljstva. Jeste mi bilo mučno gledati ali ovoliko pesimizma mislim da nije potrebno. Ni ja ne razumem munutaže ali jedno objašnjenje mi je da Željko želi reaktivirati te igrače koji su u padu.
Ajmo ljudi samo da verujemo u ove momke. Kao na početku sezone. Ogramna količina pozitivne energije u vazduhu i biće sve to bolje. Procvetuće, ja verujem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top