Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Ima li neko neki inside info kad ce karte za kup da budu u prodaji?
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Navijam da mali Dijego Vukcevic prodje razvojni put Jana Veselog, kad bi ga Zoc na trojku uklopio u ukalupio, gde bi nam kraj bio.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.928
Reaction score
7.858
Gledam raspored u Aba, pa mi smo ga najebali ako ne dobijemo limene i u Podgoricu futuru.
Futura od teze utakmice do kraja, igra kod kuce protiv nas i limenke, dok mi sem precek limenih i gostovanje u Titogradu, idemo jos u Ljubljanu, predstojeci vikend Zeleznik i poslednje kolo Mega na strani.
Tesko da cemo sve ovo dobiti, tako da 3 pozicija najizglednija i baraz protiv 6, a onda ponovo protiv Buducnost u 1/2 i to uz eventualnu majstoricu u Moracu, neka nam je bog u pomoc, katastrofe protiv Cedevite i Mege su nas kostala mozda i prve pozicije, ovako pored gustog rasporeda mi cemo se jebavati u baraz za polufinale:banghead:
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.776
Локација
Панчево
Gledam raspored u Aba, pa mi smo ga najebali ako ne dobijemo limene i u Podgoricu futuru.
Futura od teze utakmice do kraja, igra kod kuce protiv nas i limenke, dok mi sem precek limenih i gostovanje u Titogradu, idemo jos u Ljubljanu, predstojeci vikend Zeleznik i poslednje kolo Mega na strani.
Tesko da cemo sve ovo dobiti, tako da 3 pozicija najizglednija i baraz protiv 6, a onda ponovo protiv Buducnost u 1/2 i to uz eventualnu majstoricu u Moracu, neka nam je bog u pomoc, katastrofe protiv Cedevite i Mege su nas kostala mozda i prve pozicije, ovako pored gustog rasporeda mi cemo se jebavati u baraz za polufinale
Tvoj optimizam prosto pleni. Izvini, ali ja toliko mračenje ne mogu da pravdam nekakvim tobožnjim sujeverjem, ili tvojim specifičnim ritualom ili nečim trećim. Što je mnogo, mnogo je.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Onda da budzimo za 4.mesto. :cool:

Zajebavam se malo,ali po svakoj logici nam bolje 4. nego 3. mestoali Zoc naravno da nece namerno da gubi i budzi,jer karma je zajebana stvar.

A i mnogo ce vode proteci do tad
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Gledam raspored u Aba, pa mi smo ga najebali ako ne dobijemo limene i u Podgoricu futuru.
Futura od teze utakmice do kraja, igra kod kuce protiv nas i limenke, dok mi sem precek limenih i gostovanje u Titogradu, idemo jos u Ljubljanu, predstojeci vikend Zeleznik i poslednje kolo Mega na strani.
Tesko da cemo sve ovo dobiti, tako da 3 pozicija najizglednija i baraz protiv 6, a onda ponovo protiv Buducnost u 1/2 i to uz eventualnu majstoricu u Moracu, neka nam je bog u pomoc, katastrofe protiv Cedevite i Mege su nas kostala mozda i prve pozicije, ovako pored gustog rasporeda mi cemo se jebavati u baraz za polufinale:banghead:
Znaci, osvajamo sve! :icon-smile: :ziveli
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Pustene karte u prodaju.
Sajt ocajan, imajte strpljenja
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Морам нешто рећи па таман ме сви осиђивали овде. Толико ми је пун нос купа да заправо ништа против не бих имао чак и када би остали без истог ове године. Једино мање вредно такмичење у кошарци је Лига Србије.... Жао ми само што Кораћево име узеше за такву спрдачину од такмичења.

Боље би било да се куп такмичење игра у оквиру АБА региона. Ни тада не знам чему би служило осим да се играчи додатно исцрпљују, повређују и слично. У професионалном спорту играти такмичења која су без већег значаја од самог престижа је веома неодговорно према спортистима. Треба покренути некакву иницијативу да ЕЦ добије назив "Радивој Кораћ" па да се заправо врати на европску сцену где му је и место....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top