Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Kurton vildoza postiže koš, prolazi pored naše kupe derući se, Tristan i Trifunović gledaju ustaje Madar- to su stvari gde se pokazuju karakter i razlika! Posle toga sledi briljantna Madarova partija, bukvalno prelama derbi.

Cigani u usta vas jebem ona žvalava, kurtončine, poltrini i udbaši treba vas karati jako i na suvo, u ponavljanjima!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.229
Reaction score
15.874
Локација
Beograd
Ne znam ko je urednik "Direktno" ali oni su prvi pisali o pretnjama teleće glave Lesoru, još pokušao da se vadi, kaže da nije pozivao na nasilje, eto kakvi su to mentoli.
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
Moj nekadasnji profesor je uvek govorio ‘budala te spusti na svoj nivo, pa te dobije na iskustvo’. Cigani te potope u mulj, pa de udave jer u njemu savrseno plivaju.

Najbitnija utakmica ove sezone! Moramo dobiti do kraja sve utakmice u ABA kako bismo imali prednost domaceg terena, jer ce mnogo teze i vise morati da kradu nego sto je to bio slucaj prethodnih godina kako bi nas zaustavili! I ciganija to zna, zato se i ovoliko uznemirila.

Budite solidarni, reciklirajte!
 

Sale84

Početnik
Учлањен(а)
25.05.2018
Порука
41
Reaction score
120
Локација
Vrsac
Jel ima neko informaciju zašto je Lesor onako odlepio, ili mu je nešto dobacivao petrušev ili je bilo nekih prljavih poteza. Čovek se svaku utakmicu bije sa centrima pa nikad ovoliko nije odlepio na nekoga.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.699
Reaction score
23.132
Локација
Академија
Јутро у Београду је увек необично тихо након што Партизан овери државну мезимицу. Нема циганије, сакрили се негде и плачу.
Невероватно леп осећај.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.117
Локација
Žrnov
S’ obzirom da ga ja odvratni bugarin pljunuo pri postavljanju onog bloka,malo ga je Lesor tukao.
Ima li ovo negde da se vidi na nekom snimku ili imaš neki insajd info? Jel' to ona situacija kad su sudije gledale snimak, kad je Matijas prvi put hteo da ga pegla, dok je trajala još utakmica?
Bilo mi sumnjivo to sudijsko "solomonsko" rešenje, kao nikom ništa i lopta za čergu... realno Matijas je trebalo nesportsku da dobije, ako je iz čista mira odlepio. A sumnjivo je da je iz čista mira...
 

The Wolf of Humska

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
65
Reaction score
278
Локација
Beograd
Jutro posle mnogo prijatan prvi čas u srednjoj. Cigosi u učionici se trude da me izbegnu, ali džaba im to, došlo je 5 minuta za nas Grobare.
Bratu Lesoru i Madaru doživorni ugovor, a sad treba se odmah fokusirati na meč sa Efesom, koji može mnogo toga nam prelomi kasnije.

PARTIZAAAAN I SAMO PARTIZAN! :šal:šal:šal
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ima li ovo negde da se vidi na nekom snimku ili imaš neki insajd info? Jel' to ona situacija kad su sudije gledale snimak, kad je Matijas prvi put hteo da ga pegla, dok je trajala još utakmica?
Bilo mi sumnjivo to sudijsko "solomonsko" rešenje, kao nikom ništa i lopta za čergu... realno Matijas je trebalo nesportsku da dobije, ako je iz čista mira odlepio. A sumnjivo je da je iz čista mira...
Iskreno meni je rekao ortak koji je bio u prvim redovima u areni,da u toj situaciji da ga je Petrusev pljunuo.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.532
Reaction score
29.393
Локација
Novi Sad
Dobro jutro Grobarijo.
Lep seks bio sinoć, malo po mulju pa direkt u bulju!

Samo da vam prenesem da je jedan od urednika posetio našu svlačionicu na poluvremenu, sve posle toga je poezija i istorija.... ♻️
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top