Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Počinjemo utakmicu dobro, vidim neku energiju. Onda dolaze na red sledeće situacije:
1. Vildoza pravi faul na Avramoviću, sudije ne sviraju faul pri šutu iako su mogli
2. Mitrović pravi faul nad Lesorom, sudije sviraju da je bio na zemlji, mada se realno mnogo puta tako nešto svira kao 2+1.
3. Vildoza na pola terena iznuđuje faul Avramovića koji ovi retardi karakterišu kao pokušaj šuta.
4. Drukari sviraju 2+1 umesto faula na zemlji.

Znači umesto nama bacanja, dali su njima. Ajde bar da su dali i jednima i drugima, ali neee...Ovo je bilo toliko očigledno da je to strašno. Posle toga sam znao da nas samo čudo može spasiti.
I još na sve to mi naravno moramo odigrati najgori meč ikad, napraviti 101 grešku i bukvalno im dati razlog da kažu da suđenje nije direktno uticalo na meč. Što nije prvi put da se dešava.

Ali i pored svega toga, mi smo veliki favoriti kod kuće. Suđenje svakako neće moći da bude u tolikoj meri njima naklonjeno, a mi ne možemo ovoliko loše ponovo da odigramo. I naravno navijači moraju da grme. ALI NIKAKO NE TREBA UBACIVATI PREDMETE NA PARKET I TOME SLIČNO. Ubeđen sam da će za najmanju sitnicu tražiti da se isprazni hala.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Od Partizana nema predaha, prijatelju, kakav god da je, kad kida i razbija, adrenalin te drma maksimalno, kad nije dobro, depresija roka još jače... Do Panterovog promašaja, još sam se i nadala preokretu al' tad me nada napustila, i volela bih da sam optimista kao vi... Kako god bude na kraju, i iz ovoga ćemo izaći jači...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ma otjerati Žoca i pola tima. Ovo bi Filipovski (uz dužno poštovanje) lagano dobio. Nikad bolje uslove nismo imali.
Ja opet kažem stvarno nema potrebe za ovim.
Prvi sam cele sezone u podršci rasta tima koji je došao jako visoko ali nemamo ništa od visoko ako se to ne konkretizuje.
Taj Filipovski je igrao sa petinom ovog budžeta u najboljem slučaju, ne znam ni kolko je poživeo na klupi ali je prvi derbi izgubio na jednu loptu.
Nije poenta u nipodaštavanju ovog tima nego da ne idemo iz krajnosti u krajnost.
A i nekako je ušao taj neki kalimero duh u sve nas pa iako postoji ozbiljan faktor malog bolesnika mi se predajemo unapred.
Ta peta nam je ogledalo nas i sezone, ako izgubiš dve serije na 2 0, možemo da zajebemo priče i o jabuseleu, sudijama, ljulju i mafijaškoj pudlici. A na igračima je da se zbroje.
Pri tome mislim da se poletelo maksimalno posle 20 što nije realno uzimajući sve u obzir.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.658
Glupo je reći da je Željko kriv nešto u vođenju ekipe, u taktičkom smislu.

Jedina njegova krivica je što je blag u javnosti na sve ovo, na kriminalizaciju koja se dešava prema KKP, od pudlice smećara do čelnih ljudi lige.

Kad već imaš pičku od predsjednika kluba koji se plaši da nešto kaže protiv sve ove boleštine, jer bi time direktno uperio prstom na najvećeg psihičkog bolesnika Srbije i najvećeg ljudskog odrona, aleksandra vučića, onda bi negdje trebao onako kao Vujošević da nazoveš javno stvari pravim imenom, da bi se bar na šupčine od sudija izvršio pritisak da se pošteno sudi, a ne onako kako im pudlica naredi.

Zajebite te fore sa gospodstvom u državi koja je među najbolesnijim državama u evropi, kad je u pitanju cjelokupno uređenje društva i javni život.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Zašto bismo išta ubacivali na teren... mi smo bolji od njih, i pobedićemo. Psihički je umorna ova ekipa, ša nam se sve desilo ove sezone, pa to je za roman. Još jedan korak samo, tu smo i vreme je.
Znači da nosimo naše od prvog minuta, da pojedu ove jadnike.
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Meni je bilo jasno u prvih 5 minuta da nam večeras neće biti dozvoljeno da pobedimo. Prvo 3 slobodna bacanja za Vildozu za faul na pola terena van bonus i to bez šuta na koš, a zatim i udarac u glavu Ledeja na skoku gde usled toga lopta odlazi u aut i oni dobijaju drugi napad i, koliko se sećam, daju dva poena. Posle toga priznaju i drukari dva poena i faul na šutu iako je faul bio u polasku. Kasnije su samo nastavili suđenje na tom nivou. Moja zamerka Željku je što posle svih ovih gluposti nije izvršio pritisak na sudije i po cenu tehničke!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Prvo, nismo trebali ni da igramo jer nisu kaznili adekvatno ova govna a to je da se igra bez publike - takvu kaznu su govna jedino zaslužila.

Naša loša utakmica. I pored toga imali smo situacija skroz da priđemo ali... onda kampacov daje onu trojku nakon faula nad Exum-om ali neka... mi glumimo gospodu stalno. Inače, gomila naših gluposti kroz neverovatne izgubljene lopte, par puta smo bacali lopte u aut samo tako.

Peti meč? Ogromno olakšanje što ćemo igrati pred našim ljudima a ne onim SEKTAŠIMA... ogromno. Ali ni to nam ne garantuje pobedu... mora sve bolje ali sve.

Nadam se pobedi. I da će bar nekad dobro da pobedi zlo.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Nadam se da u četvrtak utakmica neće ni početi jer će govna biti linčovana već pri izlasku iz busa. Ako se ipak dokopaju svlačionice nadam se da će se prazan bus vratiti u železnik. Jebe mi se za titulu posle svih ovih sranja. Očekujem samo da im jebemo mater i polomimo svaku koščicu. Govna treba gaziti.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Greske su nas odvele u poraz, pa tek onda sudije. Nisu one krive sto Lesor ne moze 5 puta da uhvati loptu, nisu krive sto Andjusic ili Avramovic bacaju na tribine ili u aut, takodje nisu krive ni sto smo promasili nekoliko otvorenih suteva kada smo mogli da pridjemo na jednu loptu.
Tacno je da je sudjenje bilo tendeciozno i lose po nas, i slozio bih se sa @Marinho u svemu, dodao da Martinu dodeljuju tehnicku ej tehnicku za namerno odgurivanje kolenom a ne nesportsku.
Sta je tu je cekamo ih u Areni samo nemam utisak da ce biti gazenje, mislim da ce biti jebeno i stresno mnogo.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
498
Локација
Ruma
Biće i kod kuće jako teško, igrači od Reala nisu isti. Emotivno ispražnjeni, a i moguće neki već spremili kofere. Samo energija sa tribina može da ih sada trgne, ništa više. Nadam se da će i fokus navijanja prevashodno biti na tome. Oni će svakako i kod nas da biju, to im je najjači adut, dosta fizičkog kontakta i prljave igre, sa nekim individualnim kvalitetom koji će maksimalno da koriste u tom džumbusu. Kada se dodaju sudije, vrlo lako to može biti za njih dovoljno, mada ako naši pokažu energiju i želju, onda nadam se dobijamo. Ali neko čišćenje i famozne planove kako smo ovo želeli treba momentalno da bacimo u vodu, to su smešne priče. Momcima svakako podrška i pored ovog izdanja, jer su tokom sezone to zaslužili, a i nije ni vreme za neke teške zamerke.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Najbolja napadačka ekipa u Evropi da u proseku 14 poena po četvrtini, ni u jednoj ne dobaci do 18

U četvrtak može biti i jedno i drugo. Sudiće iste sudije, možda Javor i Hordov u duetu. To što je domaći teren, ne znam koliko znači. Bio je domaći i protiv Burse i dva puta protiv Reala.

Možda pobedimo i postanemo šampioni, a možda postanemo i prva ekipa koja je dva puta u jednoj sezoni prokockala 2:0. Šanse su 50:50.

Do sada smo za ove dve sezone sve odlučujuće utakmice u raznim takmičenjima odigrali najgore. Nadam se da će se to promeniti u četvrtak.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top