Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
167
Reaction score
996
Локација
JNA
Poslednji put juzna tribina na utakmici u ABA ligi bas protiv buducnosti u ligaskom delu, i to je bilo bas pred izbore, neko ce da pomisli namerno... Inace pored derbija jedina ABA koju su "odradili"... Da ne ulazim u dublju pricu zasto i kako, ali zbog ovog Partizana i te tribine sam se toliko govana najeo u zivotu... I za Partizan mi nije zao, jescu jos, ali ovih drugih govana....
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.138
Reaction score
14.778
Локација
Kipar
Najveci ikada. Samo recenica da on ima u svakom trenutku pet ponuda ali da ih uopste ne razmatra nego bira Partizan i srBski mulj sa zvalom I cokijem dovoljno govori o njegovoj ljubavi prema klubu. Da li postoji jos jedan takav Grobar, cak I medju nama navijacima?
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
443
Reaction score
1.606
Iskreno da vam kazem, meni ovo lici na pripremu terena da nema pritiska na Buducnost, da nas lakse prikolju na spavanju... 2-0 i jebite se a onda krece spin po novinama, Zeljko neznalica, sve pogubio, ispao od slabije Buducnosti, izgubio kup Koraca...

Imamo srece da nas i Bog sami cuva pa ovi sutirase 23-5 za 3 poena i opet dodjose na kraju bukvalno na jednu loptu... Sta bi bilo da su imali iole pristojniji sut za 3 poena? Mi smo veceras bili pripremljeni za giljotinu ali Bog je veliki... Tako je ovo meni sve izgledalo...
Sta bi bilo da nama izaslo iz obruce 4 trojke uz more promasenih otvorenih suteva ?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.279
Локација
Žrnov
Preterujete sa pricim o losoj poseti. Ja sam jos i manje ljudi ocekivala. Poceli praznici, grad od pocetka nedelje poluprazan. Evo mi nismo dosli jer imamo goste, spremamo slavu …
Bitno da smo dobili. Moglo je i bez tog opustanja i davanja prilike da nas ugroze i buducnost i sudije. Ali dobro, izasli kao pobednici.

Jedva cekam da Aleksa ode. Jos ako i neke pare uzmemo za njega, win-win
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
525
Reaction score
3.310
Локација
Nis
Preterujete sa pricim o losoj poseti. Ja sam jos i manje ljudi ocekivala. Poceli praznici, grad od pocetka nedelje poluprazan. Evo mi nismo dosli jer imamo goste, spremamo slavu …
Bitno da smo dobili. Moglo je i bez tog opustanja i davanja prilike da nas ugroze i buducnost i sudije. Ali dobro, izasli kao pobednici.

Jedva cekam da Aleksa ode. Jos ako i neke pare uzmemo za njega, win-win
Meni poseta ok,10 000 za jucerasnji dan je super

Vise je atmosfera problem bila,kao u pozoristu.Bas nekako jezivo.Zajebano je i igrati kad je onako
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
346
Reaction score
863
Локација
Kraljevo
ja sam neke stvari cak poceo "tiho" da mislim, a ni ne pokusavam da ih negde javno istaknem.. zbog cega ? jer me je predjasnje iskustvo naucilo da kada nekom bas onako fino pozelim da vidim ledja obicno posle njega dodje neko jos gori. Tako da iskrena zahvalnost za sve, ali mi "nece" biti previse zao ako smatra da ce mu na nekom drugom mestu biti bolje.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.941
Reaction score
7.933
Hristos Vaskrese braco Grobari, sve najbolje vam zelim!

A, nasim "prijateljima" iz Buducnost da porucim, da cemo vam jebati mater u utorak, jebo vas covic koji vam pise saopstenja kako se Ledej "trudio" 26 minuta faul da napravi!
I da, napravice ga, al u finalu, polomice nekome kosti, gmazu ciganskom!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.298
Reaction score
16.157
Локација
Beograd

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.298
Reaction score
16.157
Локација
Beograd
Pokušaj spuštanja lopte, ko ga jebe...što se ne žali na suđenje protiv cigana. Sutra rešavano, pa neks piše saopštenja koja mu diktira ćoravi, ionako su u njegovom maniru.
 
Top