Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.309
Reaction score
16.208
Локација
Beograd
Čim oni smatraju da su oštećeni sa 20 ili ne znam koliko sudijskih "grešaka", tu poštovanja nema, da ima, ne bi pisali saopštenja svaki put nakon poslednja tri poraza protiv nas.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.457
Reaction score
38.258
Njima osim pritiska ništa drugo ne preostaje. Realno smo kvalitetniji od njih nekih 20 razlike, e sad što brljamo pa to na kraju ponekad deluje gusto nije od juče, naša boljka verzija 2023/24. Samo jako, mirne glave, ne nasedati na provokacije i ovo se završava u dve utakmice.
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
68
Reaction score
186
Nadam se,danas popodne lijepoj utakmici i nasoj pobjedi.Ovamo Buducnost vec poziva navijace da u plavom oboje halu Morača,štp može biti jedna otežavajuća okolnost a posebno što se nismo baš pokazali kao dobri gosti.Mada sa optimizmom polako krećem prema PG da riješimo ovu stvar u ove dvije utakmice.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.415
Reaction score
4.486
Realno po kvalitetu +20 za nas ali obzirom da cele sezone imamo neverovatna pomutnjenja svesti i više nisam siguran više ni u šta.... imamo ozbiljan problem sa gubitničkim mentalitetom i promajom u glavi pojedinaca
 

Залад

Форумски курсаџија
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.230
Reaction score
28.355
Локација
Ljubuški
nije dobro što se barbari okupljaju, naši se pogube ako ima bilo kakvih protivničkih navijača a kamoli organizovanih
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.077
Reaction score
4.317
Локација
Humska 1
Tribina ako se u trecoj ne pojavi, ne zasluzujemo finale. Ako ne napunimo halu, ne zasluzujemo EL.

Ovakvi kakvi smo ne treba brinuti kako cemo brejknuti komsinicu ako uopste i stignemo do finala, nego kako cemo sacuvati domaci teren.

Od svih igraca za prvog kojeg bi potpisao da trazi nov angazman je Aleksa. Ta ljubav je ocigledno prestala i nestala negde prosle leto u Manili.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.957
Reaction score
7.979
Cilj ispunjen, jedni ce da lade jaja, a drugi majstoricu.
I nasi igraci su kumovali porazu.
Sve i da se povredi balombol, teodosicka i gedraitis, mi nemamo sanse za brejk protiv fmpa.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.303
Reaction score
34.441
Локација
vaginamandibularia

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.118
Reaction score
5.200
Локација
vezenemam
Očekivano, mada smo imali baš baš lepu šansu na kraju (Aleksaaaa,), ali mi ne bismo bili mi da ne idemo težim putem.
Dobra priprema za finale, ko god da nam bude protiv...jbt, šta ja bulaznim:D
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
827
Reaction score
2.860
Dobro ljudi, jesu vruće glave i jeste trebalo da dobijemo, ali prednost domaćeg terena služi upravo da ovakav poraz ne bude katastrofa. Ne očekujem trzavice u trećoj.

I da, ovo što rade Panteru sad već prelazi u prebijanje.

A priželjkivanja da nam se sezona završi u narednoj utakmici su u najmanju ruku neumesna, najblaže rečeno.
 
Top