Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Verovatno Amerikanci prate PJ-a i Kaminskog ali ovo veceras je zaista dobilo neverovatan odjek. Imam utisak da i ko nije, od veceras zna za nas, mozda ne znaju na karti da pokazu gde se nalazi Srbija ali znaju za Partizan.
Jedan brend kao adiddas nas komentarise sa divljenjem :respect

www.instagram.com/reel/CxJTWy8vwr4/?igshid=MzRlODBiNWFlZA%3D%3D
 
Последња измена:

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Kakva reklama, neverovatan odjek, gledam po mrezama, ljudi objasnjavaju da nije Amerika vise samo kosarka. Imalo je masu mesta ladno je moglo 3 4 hiljade jos da se proda karata. Samo je falila grupa Jna da zasvira to bi tek bilo..
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
^ masa mesta, hm, baš i ne bih rekla, ali WTF, mi opet objasnili neke stvari... Može nam se. Malo mi išao na živce ovaj što menja Čarlija, bezuspešno doduše, al' ne može da mi pokvari emociju. Što se tiče Grupe JNA, ne smem ni da pokušam a kamoli zamislim euforiju a, bogami, ni šutku :D bilo bi po naslovima "opet tuča među Grobarima" Za vas ne znam, meni bilo super...
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Čarobno i nezaboravno veče, uhvatio sam Kaminskog kako za vreme tajmauta ne skida pogled sa Juga na kom su u tom trenutku "prskalice".
Nego, da li su on i PJ prepoznali pesmu " O Suzana"?
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
403
Reaction score
722
Magicna noc, snimci su obisli ceo svet, upravo gledam na instagramu neka americka stranica od skoro 500 hiljada pratilaca podelila snimke i citam komentare Amera koji su u cudu a tu je i brat Naneli sa komentarom: „They really like that."
INSTITUCIJA!
i Kinzi koji je odusevljen ali biva popljuvan u komentarima :)
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
346
Reaction score
2.434
Локација
Vukovar
Sve pohvale za marketing KK Partizana.
Neka ovakvi događaji postanu tradicija da se uvek uoči početka nove sezone organizuje predstavljanje novog tima na Tašmajdanu.

Kakvi god da su ovi Ostojini , marketing kluba je neuporedivo bolji u odnosu na neki prošli period.

Nisam gledao juče utakmicu i događaj ali sam pogledao izveštaje,fotografije, snimke , ovaj prilog na BC Partizan i sve izgleda zaista lepo, jedno lepo letnje košarkaško veče na otvorenom.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Top