Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Meni je fascinantan podatak da smo 24 puta promašili šut za tri poena. U proseku 6 promašaja po četvrtini.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Odlican poraz. Ovaj poraz nas vodi na F4 ako smo pametni. Jebes nebitan trofej iako je svaki manje vise bitan ako nam otvori oci. Fali play ali bez zajebancije. Jaramaz nije ne prosao pored ozbiljnog pleja a ne da igra. Kad ne igra Aleksa mi se raspadamo. U napadu smo no limit ekipa. Dacemo svakom 100 ali ce i skoro svako nama da ubaci 100.
Treba nam 5 neki Lazme iz mladjih dana pod kosem. Defamzivan skok ne postoji.
Jedan od najvecih izazova u Zeljkovoj karijeri je da od kaminskog napravi malo ozbiljnijeg defanzivca. Pricam i za zelju, i za kontakt i za rotacije. Jebiga da ima to sa onakvom rukom i znanjem zvao bi se Obrva. Mnogo posla za Zeljka BAs mnogo Ali mislim da ce sve biti ok.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Овде се лепо видело колико нам је Егзум значио прошле сезоне са оним својим продорима и сигурним поенима у кључним тренуцима.

Baš super, pošto prošle godine u ovo vreme Egzum nije bio plej sa svojim prodorima i sigurnim poenima, već guzati debeli koji ne može da potrči.
Kao što je u ovo vreme 2021. kapiten bio ciglar i siledžija, a prošle godine igrač za male utakmice koji nikako ne može biti kapiten Partizana.

Da ne pričamo tek o tom Madaru, Aleksi i Smajliju koliko su se o njima menjala mišljenja u prethodne 2 godine.
Šteta pa nije igrao i Ponitka da malo opljunete i po njemu, a ne treba štedeti ni malog Drezgića.

Ako prošla sezona nije bila dovoljni pokazatelj da neki ovde veze sa vezom nemaju o čemu pričaju, onda se makar malo suzdržite zbog nas ostalih da ne slušamo svakakva lupetanja.
 

Slavoljub

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
304
Reaction score
638
e zato sam volio i volim duleta osvoji sve sto se moze osvojiti umjesto da 50 zvanicni trofej slavimo ,koji se racuna u licnu kartu kluba ,boli zoca za to ,prvenstvo ne igra i volio bih da grijesim za 2,3 godine ce nas preteci u trofejima,
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.627
Reaction score
5.404
e zato sam volio i volim duleta osvoji sve sto se moze osvojiti umjesto da 50 zvanicni trofej slavimo ,koji se racuna u licnu kartu kluba ,boli zoca za to ,prvenstvo ne igra i volio bih da grijesim za 2,3 godine ce nas preteci u trofejima,
E bas mi je krivo sto ne mozes da slavis 50 trofej bas sada zbog Zoca.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Vec sam se zabrinuo da cemo da budemo sampioni pripremnog perioda kad ono prc 0-10 u zadnje 2 minute.
Bilo bi lepo da smo uzeli ovo ali ko zna mozda je i bolje da se ovo dogodilo sada.
Iritantno je bilo to sto smo prosuli dobijenu utkamicu ali jos iritantnije je bilo gledati debelog basketasa kapustu koji igra sa 4 faula celu zadnju cetvrtinu.
Jer se samo meni ucnilo da su ovi banameni napravili cisti faul nad Nanelija jos pre da se izvede lopta sa strane u onaj nas zadnji napad.

Bice ovo ok polako polako slozice se kockice
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.947
Локација
Žrnov

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.976
Локација
Beograd
Kaminski je i u NBA igrao manje - više bez kontakta i to je po meni najveći izazov.

Možda grešim, ali mnogo, mnogo problema ćemo imati na samom preuzimanju i ono što je ponoviću za sada minus je odbrana na preuzimanju, Lesor je to radio fantastično, deluje da Kaminski nije u mogućnosti. SC Derbi je 5 poena na kraju dao baš preko Kaminskog na taj fazon.

Meni deluje kada zavrte pik da je to u 9/10 slučajeva lagano poentiranje na obruču.
Kažem tako deluje za sada.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Овде се лепо видело колико нам је Егзум значио прошле сезоне са оним својим продорима и сигурним поенима у кључним тренуцима.
Da ali onaj sa kraja sezone a ne onaj debeli sa pocetka. Pojedini ovde imaju kratko pamcenje.

Aleksa prevrće očima dok mu Zeljko objašnjava gdje je pogriješio. Polako dečko...
Dobro je da nisam jedini koji je ovo primetio. Cudan mi je Aleksa skroz. Mora mu neko lupiti u figurativnom smislu samar i objasniti da je opet tamo odakle je krenuo u "svetske" pohode.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Mislim da je najgori moguci potez koji mozemo da povucemo to da lupamo Aleksi neke figurativne samare. On je igrac koji zivi od samopouzdanja i treba ga pustiti da na talasu odlicno odigranog svetskog prvenstva doceka sezonu jer ce nam se to vratiti u vidu njegovih boljih igara.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.401
Локација
Novi Beograd
Meni najviše smeta to što su nam pripreme veoma kratke. Većina večerašnjih grešaka se da ispraviti, samo je potrebno vreme i trening, trening, trening.

I sere mi se od ovih seljačkih ekipa, koje ovakve procente imaju dva puta godišnje i to po pravilu protiv nas.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.564
Локација
Beograd
Pa, ako je ovo jedini izgubljeni trofej od svih koje je moguće osvojiti ove sezone, onda taj gubitak i nije tako veliki problem...uostalom, iz poraza se uvek više nauči nego iz pobede...
Recimo, Kaminski i Pi Džej znaju da u NBA igraju najbolji svetski košarkaši, ali sigurno nisu znali da na prostoru bivše YU, u ama baš svakom svakom gradu (za koga oni nikad pre nisu ni čuli), svaki tim (za koga takođe apsolutno nikad nisu čuli), može da nas pobedi, ako nismo na svom maksimumu...
I sigurno su već osetili da je ovde svaki ,,regionalni,, basketaš u stanju da im šibne tricu preko ruke.
Poučno je to...

Ovi ostali naši igrači to valjda odavno znaju, početak je sezone, ne volimo da gubimo, ali, šta je tu je...sezona je duga, utakmica je mnogo, biće i mnogo pobeda, ali i poraza (nadajmo se što manje)...
Super stvar kod ovog poraza je da se prestane većina ložiti da ćemo mi protutnjati kroz aba ligu ili lagano doći do final 4.
Panter, Zek, Naneli, na svom nivou...

Mislio sam da će Pi Džej večeras podizanjem svog prvog trofeja u Partizanu da kapitalizuje one svoje košarkaške egzibicije, ali je Kaminski promašio i zicer i trofej...tako da...
Prvi ima mentalitet smirenog dečaka, ali koji jako voli da se igra, pa pogodio ili promašio, šta sad, a drugi je, što bi se ,fudbalski, reklo, tehničar, ali dosta mekan...

Smajli opet rano napravio dosta ličnih...
Aleksa je trebao da bude na odmoru bar još neki dan...mislim da je na SP dao maksimum maksimuma i stvarno je teško očekivati da može da nastavi u istom ritmu od septembra do maja...pad forme je neminovan...
Jare pod Trinkijem umalo nije uzeo sve trofeje (jebena Korona - sezona!), tako da je nemoguće da ne zna ništa...koliko znam imao je neku povredu, možda se čovek tek vraća...
Anđuša je na prethodnim tekmama bio vrlo dobar šuter...biće to i u nekim narednim...

Trifa...na prethodnim utakmicama bolji...
Tristan...ne prethodnim utakmicama pokazao da mu je stalo...
Balša...videćemo tokom sezone...
Ponjitka...više mi liči na ABA nego na EL igrača, ali...verovatno je prerano za ozbiljne procene...

Drezgić...je još dete...

Teraj dalje.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Bio je dobar meč. Htjeli smo da pokažemo u kom smo stanju trenutno. Ovo što se vidjelo sa odbranom, preuzimanjima i slično, je samo trenutno stanje. Ne bih ništa zaključivao jer iz ovakvih utakmica se uči gdje i šta treba da se doradi.
Zato polako, djeluje mi da će početak sezone biti sličan prošloj jer je potrebno da se kompletan tim konsoliduje sa ŽOCovim sistemom.
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
Pitanje je samo da li se ambicije u klubu poklapaju sa nasim ambicijama, a to je napad na Euroligu. Ruku na srce to sa ovim timom nije moguce, uz ne znam kakav napredak i magiju Zoca. Jednostavno druge ekipe u EL su se pojacale, a mi u najboljem slucaju sa ovim rosterom mozemo biti na slicnom nivou kao prosle.
Tako da mislim da cemo u narednom periodu iz kluba dobiti odgovor na to pitanje dovodjenjem ili nedovodjenjem pojacanja...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Ja sam opet neprijatno iznenadjen Trifom.
Skoro nisam video trojku sa toliko drvenom rukom. Mozda Jan dok je bio kod nas. Ali suludo je porediti njega i Jana.
Sve ok I borba I odbrana I zelja ali brate smanji teretanu. Da ne ulazim sad u diskusiju oko njegove tehnike suta. Da li je moguce da malo manje kamenjari.
 
Top