Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Dozer nego Kaminski. Kaminski ima veštine koje donose mnogo opcija u napadu, pre svega pas sa udvajanja, radi to odlično, ali stoji da ima dosta problema od odbrane do zagrađivanja koša mada mislim da je to dosta vezano za manjak komplementarnog igrača skakača.
Ali ajd da kažemo da će se on uigrati.
Problem je što trenutno drugi potencijalni starter nema poverenje trenera ni protiv Mege. Protiv Olimpijakosa umesto njega je igrao Anđušić protiv Mege Jaramaz. Oba granična el ek igrača.
Veoma je nekonkretan, za Exuma su ljudi govorili da nije plej, Exum kad drži loptu tebi se otvara 10 opcija, svi ga pamtimo po desnom ulazu, ali on je igrao u leđima, i poludistanca i rani napad, bio je "kamenjar" sa selekcijom šuta koja mu je donela 40 posto u el.
Od Dozera vidimo ponekad napade na koš koji budu dobri ali kao da ga neko tera, bolji je dodavač ali i dosta greši, on je trenutno rezerva Aleksi, koji takođe treba da bude uokviren jer nema koncetracije za 30 plus minuta, to sve povlači jedno drugo.

Njegova uloga je skroz nedefinisana. Pratim ga na utakmicama, cesto se izgubi, da li zaboravi kretnje pa dok se seti sta i kako treba, ne znam ali deluje pogubljeno. To se jos vise primecuje u napadu, kao da mu nije jasno koja mu je uloga kad napadamo i gde da se krece i sta mu je zadatak. Stice se utisak i da se krije malo, mozda bas jer mu nije skroz jasno sta se ocekuje od njega.
Tako da, slazem se sa tvojom konstatacijom da on trenutno jeste veci problem.

Jaramaz ima kvalitet da isporuci ono za sta je doveden ali mislim da ima psihicku blokadu, jer je evidentno da ima kocnicu u glavi usled koje mu je samopouzdanje minus beskonacno. On kad vodi loptu ne moze da je obuzda i redovno mu beze, ispadaju... to sto promasi trojku je najmanji problem, uci ce u formu i pogadjace, isto kao i Panter.

Za ono sinoc nikako nema opravdanja. Ne sme se desiti da te dobija ekipa sastavljena od golobradih klinaca. Morao se ovaj kiks cuvati za eventualno Podgoricu, Cedevitu, Sc Derbi koji nam nikako ne lezi... a ne da se ispuca usred Beograda, pred dosta nasih navijaca, protiv klinaca od 18-20 god.
Takodje, najebali smo ako nam je opravdanje duplo kolo EL, jer cemo do nove godine jos 3x igrati dupla kola...
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
576
Reaction score
3.084
Dobro me podseti za onaj natpis mali veliki klub ili kako vec .. povracalo mi se kad sam procitao
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.459
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Mozda nam je bitnije da pobedimo u ponedeljak nego u četvrtak(svakako se svi nadamo duploj pobedi) . Eventualni kiks u EL moze da se nadoknadi itekako, dok bi poraz u ponedeljak značio sigurno drugo mesto pred PO, a svi znamo sta bi nas tamo sačekalo.
Zbog te cinjenice nikako nismo smeli da izgubimo juce...
Pojacanja ako nismo doveli do kraja oktobra, ne verujem ni da cemo dovoditi. Eventualno nekoga da popuni roster.
Zbog priče kako imamo za 30% skuplji tim, ostoja da mi se napusi kurca.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
Meni je još jedan od utisaka utakmice termin NBA igrač. Koja je u sustini razlika izmedju ozbiljnih NBA igrača koji bi davali u proseku 25 poena bez muke i ovog sto mi dovodimo. Smajli je isto NBA igrač, Kaminski , PJ. Nemoguce je da su za neke stvari toliko neobučeni da ne kažem neinteligentni. I sad dok im to sve Željko ispravi dodje NG jebote.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.731
Sad čitam podatak koji mi je potpuno promakao. Kapiten ima 1/21 za 3 u oba takmičenja. :eek:

Mislim, jeste bio ispod onoga na šta nas je navikao, ali me prosto zaprepastila činjenica. E sad, najebao je onaj protiv koga proradi, mi da se nadamo da će to biti već u četvrtak. Vreme je.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Mislim da ove godine domaći teren neće biti tolika prednost kao predhodnih godina, jer će se sve utakmice igrati u Areni.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.459
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Kakve veze ima gde se igra? Pa i pre 2 godine su oba tima igrala u pioniru.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.703
Reaction score
23.147
Локација
Академија
Интернет куртонима који по разним друштвеним мрежама пишу о наводном хаосу у ККП, сукобу Жоца и Савића, имам да поручим исто што и њиховом налогодавцу, спин доктору Човићу, да ми се напуше гробарског курца!
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
576
Reaction score
3.084
Ima to za prelazni oko akcije i svega oko karata zbog toga su ljudi vise besni cini mi se .. bar iz mog ugla
 
Top