Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
@ H.U.D.

jel mozes samo da me podsetis na koju to moju analizu tima i prelaznog roka mislis ?

samo ovog puta pokusaj molim te na pristojniji nacin da mi se obratis posto sam alergican na nekulturne dripcine
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.562
Локација
vaginamandibularia

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Mislio sam na to da ce se osetiti na rezultat (ne daj Boze da cemo i izgubiti) a nije.
 

jucaantonello31

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
47
Reaction score
153
Локација
Užice
Dobro jutro svima.
Prelepo vece, svi su pokidali. Posebno raduju partije novajlija! Bravo momci, e polako se pali masina!
Studio arenin, muzika za moje usi. Nije im dobro, bukvalno.
Uzivajte Grobari, bice jos lepse. Samo jos veca podrska Zeljku i igracima.
:shal :shal :shal
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Ne znam za ostale ali meni je PJ ozbiljna boNba od igrača. Kompletan, sve radi čovek, defanziva, skok, ulaz, pregled igre, asistencija, malo konstantniji šut i samopouzdanje i biće nam najbolji igrač.
Kakav je Zoc majstor ove igre to nije zdravo… #POFACI
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Bravo Zeljko, bravo momcine na terenu i bravo za tribine, mnogo bolje nego u prethodnoj.
Kako mi je drago sto je ono jagnje malo postavljeno na svoje mesto pa nek prde sad kosarkaski strucnjaci da je trebalo vise da igra i da bi nas dobili u prvoj. Sto neko rece evo dobio je i novu cover sliku za svoje profile :buhaha
Al kako je Frenk proigrao cim je dobio konkurenciju u reketu ovaj Bruno vec ispade pojacanje :D
Slazu se lagano kockice i nazire se koliki potencijal ima ovaj tim. Idemo, svaka sledeca je najvaznija!
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Navijacki je ocekivati da cemo pobediti dva puta cigane u razmaku od 5 dana, ali ja sam odusevljen cinjenicom da se to zaista i dogodilo. Pocetak je sezone, jok uvek smo neugirani, a pritom su nam dva jako vazna igraca povredjena, dok su oni zamenom trenera probali sok terapijom da rese sve probleme. Mozda bi to i uspelo, da protivnik nije bio Zoc.

Prva utakmica je za bila za infarkt, i i najbolje se danas videlo koliko je momcima znacila pobeda. Sa druge strane, juce sam nekako bio uveren da dobijamo govna. Cim ih malo stisnemo, odmah se ukenjaju. I pritisak sa tribina je bi odgovarajuci, i u takvim uslovima, Partizan je jako jeben protivnik.

Idemo dalje.
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Bez Kapiten i Ponitke mi njima nismo dali da se podignu sa parketa nijedne sekunde, bravo momci bravo Partizane moj!!! Sada pravac Španija, ima dole jedna poveća :picka-ciganska: kojoj treba objasniti da bežati može ali se sakriti ne može.

Ali kukanje cigana na suđenje kako sam došao na posao, neprocenjivo :buhaha:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Sada pravac Španija, ima dole jedna poveća :picka-ciganska: kojoj treba objasniti da bežati može ali se sakriti ne može.
U reponjinu odbranu, nije on pobegao zato što je on tako 'teo. :D

Eno i sinoć smo mogli da vidimo kako najmagičniji igrač od svih koji su hodali zemljom savetuje svog pomoć... hoću reći trenera i ukazuje mu na greške. Mlad je, naučiće. ;) ;-)
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Прелеп дан , прелеп. Односно јутро. Размишљам да ли сам постао песимиста са годинама ( а имам их 34 :D), али веровао нисам да можемо у овом тренутку да их добијемо два пута у року од 4 дана.

Још сам био на слави некој и код резултата 4:11 , само сам жени показао руком идемо , никада не гледам у друштву утакмице преко ТВ, незгодан сам.

Камински у нападу милина га је гледати, школован играч биће све бољи и опуштенији.
Анђушића треба похвалити , највише се прошле године срало по њему, ове сезоне друга прича, игра изнад очекивања за ротацију одличан још домаћи играч. Јаре биће још бољи. Нешто гледам јуче, много ми жао што Тристан не успева да добије поверење од Жељка макар по пет минута , у овако скраћеној ротацији (жао ми пре свега због Партизана, мислио сам да ће нам користити).

Зек је дефинитивно најтврђа глава и најлуђа, константан, непресушна енергија, волео бих да остане дуго сезона, такви играчи односно главе су злата вредне.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
@ H.U.D.

samo mi molim te nadji konkretno moje postove na koje se odnosio tvoj prethodni komentar kojima bi potkrepio svoje tvrdnje.


iskreno prvo planiram da te naduvam krastavcem zato sto smatram da si jos jedan od seratora koji sere da bi srao, a cisto sumnjam da cu ti ubuduce posvetiti trunku svoje paznje.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Sinoc sam bas kasno dosao kuci sa utakmice ali evo sad da kazem par rijeci. Definitivno nisu imali nikakvu sansu da se vrate. Iako sam prvi "kritikovao" Kaminskog moram da mu se ovako javno izvinim:shalKako je covjek odigrao utakmicu, koja sigurnost u slobodnim bacanjima, jeste da je jedno promasio ali to ne mijenja utisak, bravo momak!
PJ - sta nas sve ceka od njega ne mogu ni da zamislim, njegov kosarkaski IQ nemam rijeci, tek ce da pokida!

Bravo za sve momke, Zeljka i strucni stab i ljude u hali, sad Baskonija pa da nastavimo uzlaznom putanjom! :napred-partizan:
 
Top