Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.657
Derbi kola u kome je domaćin uglavnom bio običan fikus. Imao sam utisak veći deo utakmice da se pitamo jedino mi i sudije.

Bravo crno-beli, za ABA smo "mirni" neko vreme, sad fokus na produžetak agonije zvane EL. :clap
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Пушите га варвари!!!

Убијају нас ове глупо изгубљене лопте и почетни Жељкови састави у 4/4 али дигли смо се и идемо даље.
Коначно и шут прорадио, уз допринос већине битних играча.

Узећемо ово у три утакмице, запамтите :navijac
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.911
Reaction score
7.818
Bravo za nosioce tria Panter, Zek i Naneli!
Konacno da i mi dobijemo jednu bitnu utakmicu ove sezone, ako nista drugo, blizu smo finala Aba lige ovom pobedom.
Cestitke igracima i strucnom stabu.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
296
Reaction score
2.652
Локација
Beograd
Konačnoooo bitna pobjeda u gostima. Baš lijepa utakmica, raspucani i mi i oni. Jedino Trifa, Smajli i Avramović mora mnogo bolje.
Zek hvala, kralj ove igre. Kevin kapiten, Naneli živ, Dozier živ, Kaminski mnogo jači u odbrani!
Idemo dalje
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
176
Reaction score
981
U dobrom dijelu prve tri četvrtine, Partizan Basketball, napokon! Završnica po običaju, blokada, ne znamo završiti utakmicu. Nadam se da će nas ovo malo dići.
Moram ostaviti komentar za kapitena. U ovoj ekipi, zaista, jedino on može biti kapiten. Dosta griješi ove sezone, ali borbenost, volja, govor tijela, to je na nivou svaku utakmicu.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
428
Reaction score
2.788
Локација
Beograd
Željko viče ne šutirajte trojku u onom prvom posle tajmauta...i mi probasmo na ulaz Panter i dajemo dvojku pod košem... konacno da su ga slušali celu tekmu.
Ali ludi Zek i ona trojka... ahahahahaha kakva glava... bas nam nešto fali, nešto malo..ubilački instinkt, šta li je... ne znam l, da probamo da dobijemo Albu, pa da čekamo sledeći dan da nam se vrati za sve ove sezone...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.665
Reaction score
2.841
Локација
Humska ulica
Prva krstena pobeda na strani jos od Valensije (19.12.)
Zek hvala do neba ziv bio sto godina :respect
Zeljka volim kao oca ali ciganijakos ide njemu na dusu jer je Zek i iz aviona bio 5x korisniji od ostalih centara. Da je igrao Zek verujem da se ne bi zavrsilo kako se zavrsilo.
 
Top