Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
kao sto sam vec reako, treba zaboraviti evropu i koncentrisati se na aba-ligu....nerazumijem sto dule nije izvadio kapitena i bogdana zadnji pet minuta, posto je poraz bio ocigledan...nemoze se protiv bojkotasa racuna, srbciganije,povreda ali nicija ne gori do zore...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
barselona je za dve klase bolja ekipa od nas i ja sam ocekivao njihov lagani trijumf, ali mi smo veceras odigrali SRAMOTNU ODBRANU.
nije tu bilo uobicajene borbe i pozrtvovanosti.
nemamo krstenog pleja i centra, a samim tim nismo konkurentni u el.
onom odbranom u prvom poluvremenu gagic protiv dorsija je pokazao da je najneinteligentniji nas igrac.
pod hitno moramo da dovodimo pleja, jer smo u napadu potpuno bezidejni i zao mi je da gledam bogdana kako se muci i gine 40 minuta.
trenutno smo u totalnom haosu i sa ovakvom igrom sigurno gubimo u kragujevcu, a kamoli protiv nantera.
da ne bude da samo kritikujem, ovi momci su od mene uvek imali podrsku, a tako ce biti i u buduce.
izmena samo da dodam da dalo, andric, bezbradica i aranitivic ne bi mogli ni u metalcu da prodju
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ne može se pobediti Barselona sa ekipom u kojoj imaš tri dvojke (Kinsi, Bogdan, Dragan), jednu četvorku (Lovernj) i gomilu statista. Plej kad dođe biće bolje. Večeras nije bilo energije. Do kraja moramo dobiti dve utakmice za prolaz. U Francuskoj možemo sve direktno da rešimo, ali iako izgubimo, imamo šanse.
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Nemoze se vise ovako. Igraci su nam previse umorni bili, sto je bilo ocekivano posle one utakmice u ponedeljak. Sjajno smo poceli u prvoj cetvrtini, ali je onda Barsa pocela da igra a nasim igracima falila snaga da se suprostave.
Trebaju nam jos dva-tri igraca, jer nemamo klupu, nemamo igrace koji mogu da donesu novu energiju kad udju u mec.
Momci glavu gore, sanse su jos tu. Protiv francuza na pobedu!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Momcima svaka cast na borbenosti. Imam osjecaj da Dule cijedi suvu drenovinu iz njih.
Mnogo toga nam je sada potrebno, ali djeluje da prosto nemamo odakle...

...mada, i ranije smo prkosili svim zakonima logike :)
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
U situaciji kada imam milion problema kuci sa zdravljem ukucana ja uzimam tabletu za smirenje prvi put veceras za vrijeme utakmice da se ne raspadnem od nervoze. Pa mi kao da smo na boga drvlje bacali , sve se urotilo protiv nas ... postali smo klasicno topovsko meso ... centarsku liniju nemamo , Bogdan ,Kinsi,Zo i Dragan umiru na terenu... Dalo... drago moje dijete dobar si ti djeckonja ne sumnjam, ali za KKP i ozbiljniju ulogu u njemu nisi. Ostali, moram na kraju priznati da je ove godine uprkos svemu Dule imao nekoliko debelih promasaja :(

A katalonci , svaka im cast , ubacili nam 10 trojki ... domacini nema sta . mamu im skobljavu.
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Sve cestitke momcima, jos jedna utakmica gde samo ocekujem ko ce sledeci da se povredi :(

Ovako cemo tesko Novu godinu da docekamo. Sada protiv radnickog pustiti klupu da igra, jebem ti poraz u ABA.

Kakvo postovanje Paskvala, strasno :clap

A za ono na tribini, zalosno i jadno. Sto rece jedan clan Ekspedicije, ovo nije Jug, ovo je beda :(

Samo napred momci, nasi ste i najbolji ste!
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Nama su neophodna ne 1,nego 3 igraca,momcima svaka cast borili su se,njih 4.5 koje imamo i koji igraju svaku utakmicu po 35 min,ovi sa klupe poznatiji kao mahaci peskira su totalni useless,sto je najgore vec u nedelju gostujemo Muti,gde ce opet po obicaju Zo i ekipa odigrati po 35 min,pa zatim gostovanje Nanteru,gde cemo se u drugom poluvremenu vuci po terenu,jbg to nam je sreca ove sezone,a ima malo i neceg drugog o cemu ne bih sada,to bi bilo to...
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Само чекам да нам се повриједе још Гаги и Богдан па да уђемо у Гинисову књигу рекорда. Не могу да вјерујем који смо баксузи.

Нисам хтио да пишем ништа прије утакмице да не баксузирам али сам очекивао тачно овакав резултат и игру. Једноставно играммо без плејмејкера и практично са два ипо играча у нападу тако да тешко да би вечерас добили Зеленгору а не Барселону. Још увијек се чудим како смо се онако држали против ефемпеа и за то играчима наклон до пода.

По свему судећи, од наредне утакмице нам зависи пролаз даље и уопште нисам оптимиста по том питању, па све да нам дође плеј колко је сјутра. Појачања су нам НЕОПХОДНА што прије, ради читаве сезоне, не само Евролиге јер ако наставимо овако, сезону ћемо завршити са Андрићем и Аранитовићем на терену а остали ће бити на инфузији.

Све у свему,

ЉУБАВ ПРЕМА КЛУБУ
НЕ МОЖЕ ДА ПРЕСТАНЕ
ДОК ЖИВИМ КЛИЦАЋУ ЊЕМУ
ВОЛИМ ТЕ ПАРТИЗАНЕ!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
moram na kraju priznati da je ove godine uprkos svemu Dule imao nekoliko debelih promasaja :(

Ovakve izjave maksimalno ignorisati...nalupavanje gluposti

KK Partizan je ove sezone jako lepo selektiran sobzirom na okolnosti. Zreliji za godinu, pojacani u skladu sa mogucnostima pa sta hoce pojedinci? Ima igraca koji kostaju 400-500k ali mi para za to nemamo. Promasaji? Partizan mora da rizikuje sa jednim Dalo-om, jednostavno mora ako momak moze da proigra i da se za par sezona na njemu uzme obestecenje. Da ne sirim pricu o tome ali cinjenica je i da su nas povrede bas sasekle.Nama trenutno 2igraca fale(Vesterman,Bertrans) a 3 nam izlaze iz povreda(Kinzi,Musli pa i Milutinov)

Sto se vecerasnjeg meca tice nije bilo realno da dobijemo. Svu znagu usmeriti na sledeci mec pa sta bude. Sve ce biti jasnije za 7dana ali zapamtite da ma sta da bude kukanja,plakanja i sl. stvari ostavite pa ispoljite negde drugde.Ne u temi o KK Partizan
 

Laky

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.157
Reaction score
166
Локација
..
Шта ћемо, са овако ограниченим тимом не може се против јаке Барсе. Остаје нам да пробамо Нантер да добијемо слједећу седмицу па шта нам Бог да. И још нешто. Нијесам ни ја богзна како задовољан навијањем али треба се суздржати у коментарисњу, бар ми који смо ово ноћас гледали преко ТВ-а. Навијање нек коментаришу Гробари која су били у Пиониру.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ma mi smo odigrali odlično, s obzirom na protivnika i umor, povrede...Ako se izgubi u Francuskoj još uvek ostaju šanse. Francuzi ne mogu nikoga više da dobiju, imaće 3-7...Mi mozemo da dobijemo Budilnik, i tražimo iznaniđenje ili protiv CSKA ili protiv Fenera...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.069
Reaction score
26.340
Локација
ante portas
Нажалост ушли смо у прејаку серију утакмица, лош ритам, исцрпљени смо до граница максимума,израбљени до максималне границе.

Убили су нас на чисту физику. Трчање,контре. Нисмо имали одговор,једноставно нисмо могли . Просто екипа не може. Дају се наши кошаркаши максимално .

Играла је Барса одбрану са лакоћом, одатле је вукла страховито брзе контре, трчали су врхунски,све под конац. Из тих контри су лагано решавали продорима ка кошу или повратним пасовима ка шутерима.
Просто није постојао промил шансе да ово добијемо .

Сем исцпрљености носећих играча наши центри су посебна прича.
Поготово Гагић и Мусли.
Људи ништа не доприносе. Апсолутно ништа.
Немам речи .

Имамо много играча уопште који ничему не доприносе.
Безбрадица,Андрић,Дало,Аранитовић,поменути центарски тандем Гагић-Мусли . То је 6 играча који не доприносе ништа,њихов допринос је занемарљив у тренутку када су на терену .
Кинзи нема замену уопште и Жофри исто.
И онда улазимо у проблем.

Богдану свака част на партији ,био је на висини задатка,Милосављевићу исто, и Кинзију и Жофрију .

Нама не треба један већ сигурно 2,3 играча да би били права и озбиљна екипа.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Ko je ovde ocekivao nesto vise taj nema dodirnih tacaka sa realnoscu. Ekipa je iscrpljena i sa skracenom rotacijom se ne moze igrati u visokom intenzitetu i kontinuitetu, pogotovo ne u EL. Cini se da je ovo neka matrica po kojoj ce se odvijati neke utakmice, drzacemo se prvo poluvreme, a kasnije jednostavno izgubiti dah. Bila je gomila propusta u odbrani, a to je iskljucivo posledica umora i nedostatka snage i koncentracije.
Steta sto nismo dobili limenke pa da mec sa Radnickim mozemo da zrtvujemo, ovako nam ne preostaje nista nego da i u KGu iskidamo do maksimuma.

Vidna je i bezidejnost u napadu, narocito u drugom poluvremenu, sto je, verujem, takodje delom posledica umora. Ali je tu tek osetan nedostatak pleja jer je ocigledno da Dallo u ovom momentu ne moze da ispuni visoke zahteve. Ne mogu Bogdan i Milosav da prenose loptu i sami kreiraju citav mec. Jednostavno, i jednom i drugom je mnogo lakse da kroz blokove uzmu loptu i dalje izgrade poziciju. U ovom momentu smo zaista mnogo daleko, nisu u pitanju nijanse, ovo je vec ozbiljan zaostatak, pre svega igracke, a onda i u borbi za TOP16.

Idemo dalje...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Bez Muslija i Milutinova jednostavno nismo imali šanse... Što je najgore nije nas zatrpao Navaro, već Abrines, Dorsi i "naš nesuđeni" Pulen!

Jbg, nije da nismo očekivali ovo... Sad Dule da propiše slobodan dan jer ova deca više nemaju snage ni da stoje.

U Kragujevcu, kako bude... Jbg, iz ove perspektive Pariz je mnogo bitniji.

Treba nam taj plej hitno... I to moramo da pogodimo kao nikad do sad!

P.S. Abrines '93 vs. Bezbradica '93, Andrić '94... Otišla ta Španija mnogo :(
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Убише нас...

Сем прве четвртине, све што је могло да пође наопако - пошло је.

Невероватно је колико нас поједоше у рекету, па нас развуку и развале за 3 поена.
Једноставно, немамо довољно квалитета да се супроставимо јаким екипама.

Колики смо баксузи, ево 2 примера:
- Томић маши закуцавање, лопта се одбија играчима Барсе, ови дају тројку.
- после слободних бацања Дорсија када лопте скакућу по обручу - ми примамо укупно 3 поена.


Једва чекам новог плеја, јер овај темпо је неодржив за тим.

Момцима свака част за борбеност, то стварно није ни долазило у питање.


Богдан. :respect:respect:respect
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Jbg, posle ovakvog mraka ( mislim na zlu srecu sa povredama), mora svanuti neka jako zajebana zora.
Cekamo pleja, idemo dalje.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Sledeće nedelje poraz u Francuskoj i kraj sna o Evroligi za ovu sezonu.
Sa ovakvom ekipom se nije moglo više, šta da se radi...

Prioritet svih prioriteta je sjebati čovića monstruma i njegov projekat! Pokušati u Evrokupu, pucati i na završnicu tog takmičenja.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
svi smo se potajno nadali da mozemo do pobede i ako smo znali koliko je to nerealno...

realno pukli bi i da je igrao leo ne moze se ovako oni cim zapnu mi se izgubimo, nama fali mnogo vise od jednog pleja a tu pre svega mislim na jednu klasicnu peticu po meni to nam je neophodno ali avaj para nema pa nema...

veoma tesko ce biti protiv francuza u sledecem kolu, oni su u naletu imaju pobedu vise i sigurno ce biti dodatno motivisani zbog onog debakla koji smo im naneli...

realno izgubili bi i protiv slabije ekipe od barse iz reketa moramo da dajemo mnogo vise poena a sut za tri mora tj neophodno je da bude bolji...
navijanje ocajno...
momcima svaka cast crpe poslednje atome snage...
NAPRED PARTIZAN:pfc:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top