Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ali ova prica mi je najjaca "mozemo svakome da damo 85 poena". Pa ne zavisi broj poena samo od kvaliteta napada, mnogo vise zavisi od broja napada - ako ti je odbrana losa primas brze koseve i imas vise napada pa samim tim dajes vise poena. Gubis meceve zbog lose odbrane a pricas "e nema veze bar dajemo 85-90 poena" - kompletni idioti.
Tačno samo što važi i obrnuto ali to niko ne uzima u obzir kada se broje primljeni poeni.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
^ Statistika kaže da nije broj poena posledica velikog broja naših napada (najmanji broj upućenih ukupnih šuteva (za 2 i 3) od svih timova u Evroligi, 11. po broju izgubljenih lopti, doduše 2. po broju izvedenih slobodnih bacanja). Pre se statistikom može objasniti veliki broj poena koji primamo, a to je da smo poslednji po broju ofanzivnih skokova, a s druge strane dozvoljavamo previše ofanzivnih skokova protivniku. To bi značilo da protivnici uvek daleko više vremena provode napadajući u odnosu na Partizan, samim tim imaju više šansi da izgrade akciju i postignu poene, a naši igrači previše vremena provode igrajući odbranu i veća je šansa da padaju u odbrani.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Jogi Farel u prajmu, svakako.
Jogi Farel koji u Kini daje 15 poena po utakmici, veliki znak pitanja.

U kineskoj ligi je pokojni Raduljica imao preko 20 poena u proseku, nesretni Akojon čak 35.

Bolje Dragić na dve godine, nego Farel na dva meseca.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.629
Reaction score
5.409
Bolje Dragic ali nije to realno brate. Mada kaze predsednik da mi i limare imamo vece budzete od reala panata barselone :D... Jogi ima poene u rukama. Ferel, Pannter,Nanoo,Zek ,Bruno,PJ,Frank the tank, Smajli, Avram s maskom... nek se spremi Cus Mateo nece se znati odakle ga sipamo. A pre toga picka mirotic.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Pa dobro, zato ga i potlisujemo na dva meseca, možda se pokaže dobrim, ko zna, sačekajmo.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Jbg to su timovi u kojima je fudbalski klub glavni i preko njega ide veliki dio finansiranja, pogotovo Real, Barsa... Sta je Realu da pljune 30 milki za basket ako kosarkaski klub moze da obezbijedi 10-15 milki sam... To su ozbiljni budzeti.
 

Vidic13

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
83
Reaction score
495
Локација
RS
Yogi vs Dragic? Yogi vs Dixon? Yogi vs Bo... Yogi vs Yago.. Yogi vs YuGiOh ... Može li jedna analiza za brata, Yogi vs StefanPotOh?
Realno Ferrell sasvim korektno pojačanje. Ako mislite da jedan igrač može riješiti sve probleme Partizana, imam loše vijeti...
Nek dođe više i taj plej i zatvarajte vrata. Hajmo uigravati taj novi tango
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.343
Reaction score
37.575
Real, Barselona... jebao ih Franko u dupe. Ove prve što ih je favorizovao, ove druge što ih nije ugasio komplet.

Naš FK da mu je dozvoljeno da ga vode provereni Grobari i da posluje "normalno" u nenormalnoj zemlji mogao bi da istrpi budžet ne samo KK nego i celog SD.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Ako ovaj yogi glavni lik iz crtanog filma dodje ne znam kako cu da ga volim.Nevjerovatno koliko sam zelio da ga neko nabode kad je provocirao grobare poslje pobjede Cedevite.Mislim da je bio kraj 2021
Jeste. Bilo osrednje popunjeno u Areni. Bio sam bas blizu parketa sa mestom sedenja. Razbili nas drive and kick kosarkom.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.907
Reaction score
7.805
Da nam je Yogi dosao pre 5 sezona ili nesto vise, sutirali bi se u dupe i saznali bi svi ukucani.

Jbg, dosao Zeljko, Evroliga, bravar lozi masu i naravno da i mi ocekujemo uvek vise, mada mislim i sa pravom.

Super bi bilo ovo sa ugovorom na 2 meseca, pa ako zasluzi do kraja sezone super, ako ne, mozda se otvori nesto bolje na trzistu.
 

Alejandroo

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
39
Reaction score
129
Локација
Novi Sad
Upravo to, meni je ovaj potpis dobar jer je na DVA MESECA.
Taman da vidimo da li ce se uklopiti . Ako se uklopi super, ako se ne uklopi, cao da se ne ljubimo!
To su čari dvomesečnih ugovora.
I ne mislim da ćemo u medjuvremenu proćerdati ta dva meseca jer verovatno boljeg rešenja na tržištu nema
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Meni ovo dovodjenje liči , logično kao i svima , na prinudno .
Podseća kao na transfer Kaminskog , u kom smislu? U smisli da je npr Žoc “bežao” od njega onda kada je bilo prpa (izjebaogovnomirotic) daj ga šta da se radi. Tako i ovo jbg , verovatno na tržištu na sada mnogo opcija .
Veseli Žoc kao što i sam reče bori se sa strahotama . Eto nek mu je Bog u pomoć da sve uklopi .
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
347
Reaction score
2.446
Локација
Vukovar
Статус
Затворена за писање одговора.
Top