Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.354
Reaction score
37.606

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.446
Reaction score
40.972
Локација
Žrnov
Ma ovo je patka neka 100%.. pisalo negde J.Ogi, a neko pijan nije dobro video :buhaha

Jbg, kom je muka tom i pošalica... očigledno imamo problem, ni Žalimir nije siguran da li je ovo rešenje, otud i ugovor na 2 meseca..
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
228
Reaction score
1.161
Ko je uopste pomenuo da Jogi dolazi iz kosarkaskih pobuda?
Mozda je rec o "reunionu" Stranke Yogi letača, a to je vec za temu Izbori 2023 :)
 

KomandoS

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
67
Reaction score
159
Локација
Српска
Kazu na onoj pbg instagram stranici da nema nista od Dragica. Nama treba još neki igrač u rotaciji, prošle godine nas je sam Bog pogledao da nije bilo više povreda. Ove godine moramo imati još nekoga. Po meni ako potpiše na 2 mjeseca nije loš potez, ako ne bude ok nakon 2 mjeseca trazi dalje, valjda ce se neko pojaviti...
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Ovo je vrh. Mene izbace zbog defetizma i sto sam rekao da nam treba plej i 4-5. Prvo su doveli Kabokla, pa sad traximo pleja. I upravo se desavaju povrede, koje su nezaobilazni deo sporta, a roster od 12 igraca svakako ne moze da polrije 80 utakmica.
A sto se tice defetizma, pa ovde nekima ne valja igrac koji je igtao skoro 300 utakmica u NBA. Jel Farel idealan? Nije. Jel mozemo da nadjemo boljeg? E pa sad ne mozemo. I ne zanosite se sa Dragicem. Covek nece da dodje, i ja bih pre sedeo u Majamiju sa porodicom i krckao milione koje sam zaradio nego sto bih dolazio ovamo za kikiriki.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
284
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Ovo je vrh. Mene izbace zbog defetizma i sto sam rekao da nam treba plej i 4-5. Prvo su doveli Kabokla, pa sad traximo pleja. I upravo se desavaju povrede, koje su nezaobilazni deo sporta, a roster od 12 igraca svakako ne moze da polrije 80 utakmica.
A sto se tice defetizma, pa ovde nekima ne valja igrac koji je igtao skoro 300 utakmica u NBA. Jel Farel idealan? Nije. Jel mozemo da nadjemo boljeg? E pa sad ne mozemo. I ne zanosite se sa Dragicem. Covek nece da dodje, i ja bih pre sedeo u Majamiju sa porodicom i krckao milione koje sam zaradio nego sto bih dolazio ovamo za kikiriki.
Gde si ti Zeko kad pobedismo Fenera? Cigane?
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.994
Reaction score
26.022
Локација
ante portas
Ovo je vrh. Mene izbace zbog defetizma i sto sam rekao da nam treba plej i 4-5. Prvo su doveli Kabokla, pa sad traximo pleja. I upravo se desavaju povrede, koje su nezaobilazni deo sporta, a roster od 12 igraca svakako ne moze da polrije 80 utakmica.
A sto se tice defetizma, pa ovde nekima ne valja igrac koji je igtao skoro 300 utakmica u NBA. Jel Farel idealan? Nije. Jel mozemo da nadjemo boljeg? E pa sad ne mozemo. I ne zanosite se sa Dragicem. Covek nece da dodje, i ja bih pre sedeo u Majamiju sa porodicom i krckao milione koje sam zaradio nego sto bih dolazio ovamo za kikiriki.
Moze i u Bg i u Slo da krcka te milione.
Sto bi reko Raka ,nije Baranda(u ovom slučaju Beograd) najgore mesto na svetu.
Mnogo se kenja o toj Americi kao da tamo cvetaju ruže.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.994
Reaction score
26.022
Локација
ante portas
Još malo i ponoć u Šangaju. :D
Valjda sutra neke stvari budu jasnije.
 

Прилози

  • Screenshot_20231125_161438_Chrome.jpg
    Screenshot_20231125_161438_Chrome.jpg
    33,7 KB · Прегледа: 195

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Srki Radojevic je u podkastu juce najavio Ferela kao prakticno gotovu stvar, po nekim njegovim informacijama i kolegama koji uglavnom imaju prave informacije. Tako da verujem da bi i to trebalo biti zavrseno za par dana, po nekoj mojoj proceni
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top