Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Nekako jedino realno mi je bilo ako ode od nas da je to NBA. Ipak je čovek bio peti pik na draftu i ako to nije opravdao, prvi, drugi put, ovo mu je što se kaže "poslednji voz" da uradi nešto veliko.

Ako je neko pošteno odradio ovu godinu, vala on je! Hvala mu što je igrao iznad granica napora, povređen, za sve krugove pakla, za svaki koš, asistenciju, sve...

Srećno dobri čoveče.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.658
Zaista šteta, ali sasvim relan izbor jer mu je i želja bila da se opet oproba u NBA.

Problem je što su nam dva odlična igrača iz kostura tima otišla, s tim da mislim da je za Lesora i moguće naći adekvatnu zamjenu, dok teško da ćemo naći i približno nešto dobro kao što je Egzum.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Meni nekako cudan izbor kluba.
Dante koji je i dosao kod nas jer je trazio loptu u rukama i poziciju 1 ide u tim kod Dončica i Irvinga koji loptu vole vise nego leba da jedu.
Dante hvala na svemu i siguran sam da te opet gledamo u najlepšem dresu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Хвала Данте за све што си нам дао на терену и за онај поглед код "експлозивности" Кампаца :D
Како се каже ко ... циганку има среће у животу, тако да ћеш покидати и у том НБА.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Meni nekako cudan izbor kluba.
Dante koji je i dosao kod nas jer je trazio loptu u rukama i poziciju 1 ide u tim kod Dončica i Irvinga koji loptu vole vise nego leba da jedu.
Dante hvala na svemu i siguran sam da te opet gledamo u najlepšem dresu.
Pa verovatno nije da je vas mogao birati u koji ce NBA tim, ovo mu se otvorilo kao opcija, pa resio covek da prihvati. Trazice neke svoje sanse kad bar jedan od dva okupatora lopte odmara, pa ako se pokaze kao pristojan back up, mozda ga uzme neki drugi klub, ili mozda dobije malo vecu ukogu u Dalasu (mada ovo drugo samo ako trejduju Kajrija, realno)
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Meni nekako cudan izbor kluba.
Dante koji je i dosao kod nas jer je trazio loptu u rukama i poziciju 1 ide u tim kod Dončica i Irvinga koji loptu vole vise nego leba da jedu.
Dante hvala na svemu i siguran sam da te opet gledamo u najlepšem dresu.
I meni je to zapalo za oko, mada realno naracno da ce se razlikovati njegova uloga u Partizanu i u NBA.

Mada voleo bih da neko ko malo vise prati NBA (da se ne pozivam uvek na Stojanceta :) ) da komentar sta bi trebalo ocekivati od njega i od Dalasa u narednoj sezoni.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Da je otisao negde druge u Evropi bilo bi mi krivo, ovako mi nije ni najmanje, ovo je ipak korak napred u karijeri. Danteu zelim da se izbori za svoje mesto tamo, da nas tamo predstavi u sto boljem svetlu i da mu otac bude u publici za prvu utakmicu sezone.

Jako me zanima sta ce Zeljko smisliti kada je u pitanju zamena za Egzuma, posto u Evropi verovatno ne postoji plej koji je tako dominantan atletski i koji tako dobro napada kos (jedino ime koje mi pada na pamet da je bar blizu je Darijus Tompson, ali nesto ne verujem da cemo platiti obestecenje + dati njemu vecu platu od svih ostalih ekipa koje ga jure). Opcije su da se dovede drugaciji plej od Egzuma ili da se pojuri neko iz NBA. Obe opcije imaju argumente za i protiv, i siguran sam da ce Zeljko napraviti pravi izbor, ali ne mogu da docekam da vidim za koga ce se opredeliti, jer ce nam to dosta reci i o tome sta se planira sa ostatkom tima.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Ne treba mnogo plakati za Egzumom. Vise nego ocekivano. Covek je dosao u Evropu da bi mogao da se vrati u NBA. Mislim da je i ovo sto je odigrao godinu dana kod nas iskljucivo posledica toga sto nije imao prostor u Barseloni. U svakom slucaju, zelim mu sve najbolje, dosta je uradio i za ovih godinu dana.
Kazem ne treba plakati. Njega nismo mogli da zadrzimo, Lesora nismo trebali, jer je postao preskup za ono sto moze da pruzi. Sad me ne bi iznenadilo da se ozvanici Jaramaz, a verujem i Slukas.
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Mozda posle svega treba samo da budemo ponosni, gledali smo legitimnog nba igraca u nasem Partizanu godinu dana, nazalost po nas ide… njemu zelimo sve najbolje, u najboljim je godinama, poslednja sansa da ostavi ozbiljniji trag u nba… samo brate pa gde u taj dalas, tamo ces lopte videti samo u nekom cosku u 23oj sekundi napada. Sa srecom Dante
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.320
Локација
Banja Luka
Srecno Dante, prije svega da ti se ćale oporavi.
Drugo, ako je vec morao da ide, neka je NBA, da nije neki konkurent u EL.
Iznenadila me ponuda, jer cijenim da je mogao da zabode i vise, no sto strucnije kolege kazu, vjerovatno je samo u NBA htio.

Srecno Dante!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.099
Локација
Академија
Evo jedan info sa "vrha", ostaje luda glava Ledej!
Хвала за инфо. Али ако се испостави као патка, волео бих да добијеш такву банчину па да први пост напишеш тамо негде у децембру....
Дантеу све најлепше желим у каријери и хвала му за ову сезону.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Žao mi je što ide, ali mogu da razumem. NBA je NBA, ali kad vidim da je potpisao za Dalas onda pomislim da možda i nije to glavni razlog. Cenim da je to najviše uradio jer mu je devojka trudna. Jbg, da se ne lažemo, tamo kad ode nema nikakvog stresa, igraće opušteno i njoj će biti lakše. Ovde u pudličinom blatu nikad ne znaš šta može da se desi, a bogami ni u EL. Koji će im u životu neka budala Jabusele...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Nazalost ocekivano i razumljivo. Pokazao je u Evropi da moze, popravio sut i plejmejkerske sposobnosti, i otisao u Dalas gde ce sa klupe kontrolisati drugu postavu a Irving vec par sezona igra prosecno oko 50 utakmica po sezoni tako da ce biti prilike da igra i prvu postavu. Prilika je velika i ako se dobro pokaze moze da zabode jos veci ugovor, a primer za to moze da bude nas bivsi igrac Dzok Lendejl, koji je samo zato sto je pristojno odigrao protiv Jokica dobio 32 miliona od Hjustona, sto su ogromne pare za Evropu. Tako da se nadam da ce Dante da odigra odlicnu sezonu i da zabode brutalan ugovor, a ako nista drugo, nama je ovo odlicna reklama, pogotovo kod stranaca koji imaju aspiracije da se probiju i do NBA lige. Takodje ima smisla ako je Madar planiran za prvog pleja sledece godine da mozda trazimo starijeg i iskusnijeg pleja(Slukas) pored koga Madar moze samo dodatno da napreduje i da se razvija.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
bas tako, Doncic je isto trojka koja voli da kreira napad. S druge strane, Dalas ce biti prilicno gadan ove sezone.

Igraca kao Exum nisam vidio u EL. Jednostavno je predominantan za evropsku kosarku i to je pokazao probijanjima do kosa.
Zelim mu svu srecu i zdravlje kao i njegovoj porodici. Hvala mu poene, pristup i sto bio dio tima koji se u jednoj sezoni vratio u vrh kosarke.

Vjerujem u Zeljka i Zorana da ce naci adekvatnu zamjenu. jbt. pa gotovo smo ga svi kritikovali (osim par pojedinaca) tamo nekad oktobar septembar 2022.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Jedan od najkorektnijih profesionalaca kog smo imali. Bez prenaglašenih emocija, glumatanja, uđe, ojebe i doviđenja. Teško zamenjiv igrač, multipraktik od pleja do trojke, fenomenalan ulaz, sjajna odbrana, trojkaš korektan. Uz Pantera prvi igrač ekipe.

Sa srećom.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Srecno Danteu, znalo se da ce ako ne nadje u NBA angazman da ostane. Nazalost po nas a na srecu njega nasao je.
Krivo mi je sto odlazi ali sta je tu je. Secam se da sam posle jednog poraza (od Asvela cini mi se) rekao da necu da gledam Partizan dok je Exum u timu jer je mnogo sebican i zalece se bezpotrebno kao "muva bez glave u reket" ali kasnije sam morao da progutam sopstvene reci i zagotivo ga nenormalno.
Hvala Dante za sve, bog ti dao zdravlja, a posto je jednogodisnji garantovan ugovor bez opcije za produzenje ceka te Panter da pravite opet haos po evropskim terenima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top