Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ako je morao da ode neka je otišao u NBA! Mnogo mi je drago zbog njega samog i da prođe mnogo bolje nego Dorsi prošle sezone na istom mestu.
Naravno ima tu i faktora o kojima mi ne razmišljamo a njemu su preznačajni - tipa rođenje deteta i Sesilovo zdravstveno stanje, za oba je najbolje da su u sistemu kakav je Amerika i NBA.
A ako ne prođe tamo ispoštovaće džentlmenski dogovor da se vrati kod nas! ;)
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
156
Reaction score
937
Локација
Београд
Човек који је правио разлику и подсећао продорима и закуцавањима на Веселог и бар мене вратио мало у то време... Верујем да му је клуб постао драг али сам готово сигуран да је разочаран што га није више заштитио или бурније реаговао на онај потез из Мадрида, а овом приликом још једном јебем матер оној стрвини.
Видећемо како ће Жељко да склопи тимчину, готово сам сигуран да ће опет јурити нешто што у Европи нико нема, тих 8 пеона које не можеш да одбраниш, у ком облику и на којој позицији то само он зна и драго ми је што само он зна.

Данте хвала за постере!
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
Vazan sraf. Iskreno se nadam da su se nasli oko para, jer covek zasluzuje vise od 600 k po sezoni. Skoro svaku je igrao 35 minuta. Zahvalan i kvalitetan igrac.
Nije li rečeno da je igrao za 900k po sezoni?
(jači ugovor jer je došao u EK tim)

U svakom slučaju, odlična vest ako ostaje!
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Nije li rečeno da je igrao za 900k po sezoni?
(jači ugovor jer je došao u EK tim)

U svakom slučaju, odlična vest ako ostaje!
Jes receno, ali tu su pricu prosuli oni iz Zeleznika. On nije imao ponudu za produzenje ugovora sa Armanijem. Na kraju se ispostavilo da je igrao za 600 k, trazio je 1.2, nadam se da su se nasli na cifri koja odgovara i jednoj i drugoj strani. Samo nek on ostane.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Realno, jako teško možemo naći igrača istog kvaliteta, ali šta je tu je.

Žao mi je što je dobio užasno loš ugovor, jer te u NBA cijene onoliko koliko te plate. Micić je uzeo 23 miliona za 3 sezone, Vezenkov 20, tako da me čudi da Dante nije dobio daleko više od minimalca.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Drago mi je zbog Dantea, ipak je NBA njegov zivot, 5 pik na draftu, to je nesto neobjasnjivo evropskim igracima tako da se mora razumjeti. Neka mu je sa srecom.
Jedva cekam da ga gledam mada nisam siguran koliko ce se naigrati pored Luke i Irvinga...
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.828
Hvala Danteu na svemu, pa da se gledamo ponovo za godinu dana, naravno uz Sesila na tribinama!


Sto se tice toga kako se ovo odrazava na tim, samo cu podsetiti na jednu stvar:

Kevin, Matijas, Dante.....Ovo kako su igrali (i kako ce igrati) u Partizanu, to je ono sto je Zeljko napravio od njih. Tesko cemo naci igraca kakav je Dante SADA, ali ne mislim da je nemoguce naci igraca kakav je Dante bio po dolasku.

Sto se mene tice, ne sumnjam u Zeljka, a u medjuvremenu uzivam u cinjenici da smo zahvaljujuci njemu dosli dotle da nismo sigurni da bi Kostas Slukas bio dovoljno kvalitetno pojacanje.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd


"We had a close relationship during the season. Sadly, he returns home. I wanted him to stay here, to be honest. And I've told him so as well. But everyone makes their own decisions," Punter continued.

"He's a great guy and a very good player. He helped Partizan a lot, I will miss him and we will definitely keep in touch. I am happy for him, and I will forgive him"
Rece Panter o Papu
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Dante brate ljudino srecno u NBA, pa da nam se sledece leto ponovo vratis.
Kao sto vecina pisete, bolje sto je izabrao NBA nego li pao, monako, pa da ga gledamo u tudjem dresu.
Dantea donekle moze da zameni samo jedan igrac u Evropi i on se nalazi u blaugrani.
Zek,Zek,Zek, logicno je da i drugi lider ostane, po meni Zek i Panter su nasi lideri i ostace tako!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Hvala ti Dante. Svaku sreću ti želim, apsolutno si je zaslužio odnosom prema klubu, navijačima i svetom dresu.
Daće Bog da nam se jednog dana vratiš, a do tada, želim da pokažeš Amerima šta se desi kad te potcijene, baš kao što si to već uradio ovdje.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Drago mi je zbog Dantea, ipak je NBA njegov zivot, 5 pik na draftu, to je nesto neobjasnjivo evropskim igracima tako da se mora razumjeti. Neka mu je sa srecom.
Jedva cekam da ga gledam mada nisam siguran koliko ce se naigrati pored Luke i Irvinga...
Teško da će uhvatiti više od 2 minuta po meču, gore je jedino mogao da prođe da je otišao GSW.
Skeptičan sam da će pregurati februar u NBA.
 

MRTN_kingsk

Grobar
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
210
Reaction score
2.077
Локација
Skopje
Na kraju najverojatnije smo ostali 3/6 sa strancima, sto po meni i nije toliko lose kako je moglo i biti.
Cekamo da struka odradi svoje i nadje zamene za Dantea, Lesora i Papa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top