Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.803
Reaction score
23.038
Локација
Beograd
Gde je taj Čik sad kad najviše treba? :)
Evo me na svadbi, mladoženja sa Kosova, verujem da je i Ilića-kapiten-a sjebao po pitanju pesama sa poreklom južnog dela zemlje.
Iako sam na "gostovanju", odmah sam detektovao par cigoša trubača(Balašević prim. aut.) kojima sam krenuo da vadim mast kroz viljušku.
A što reče @SpejsNigrutin , uvalite se i uživajte, ono što znam da je sudbonosno da rečeno još 2.7.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.036
Reaction score
14.682
Evo me na svadbi, mladoženja sa Kosova, verujem da je i Ilića-kapiten-a sjebao po pitanju pesama sa poreklom južnog dela zemlje.
Iako sam na "gostovanju", odmah sam detektovao par cigoša trubača(Balašević prim. aut.) kojima sam krenuo da vadim mast kroz viljušku.
A što reče @SpejsNigrutin , uvalite se i uživajte, ono što znam da je sudbonosno da rečeno još 2.7.

Ja ti verujem. U to ime, popij za sve nas na forumu i VESELI se...

Neću nikome da kažem o kome se radi, ne brini :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.113
Reaction score
15.950
Локација
Храм фудбала
Evo me na svadbi, mladoženja sa Kosova, verujem da je i Ilića-kapiten-a sjebao po pitanju pesama sa poreklom južnog dela zemlje.
Iako sam na "gostovanju", odmah sam detektovao par cigoša trubača(Balašević prim. aut.) kojima sam krenuo da vadim mast kroz viljušku.
A što reče @SpejsNigrutin , uvalite se i uživajte, ono što znam da je sudbonosno da rečeno još 2.7.

У име Форума можеш ли наручити од Секе "црно и златно" :)
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.500
Reaction score
13.630
Локација
tamo daleko...
Nikola zna da ako nije igrao u Partizanu, kao da nije igrao kosarku.

A veselo bi bilo da sve ide u naletu bas jakih emocija.

Glupi cigani, placa Partizan igrace, ali nije bas uvek sve u novcu. Kad uzmemo ono sto nam je mrtvi puta real ukrao, i Bogdan ima da se vrati sledece godine.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.474
Reaction score
2.255
Ovi rebusi su zajebaniji od zalizanog. Ko ceka taj i doceka.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Što bi rekao pjesnik Janko Đonović:

“U plamsaj jutarnjeg sunca
koje se toplo izdigne
nad beogradskim splavovima,
prođu praznim, širokim ulicama,
između olistalih drvoreda,
ko sjenke suvi, koščati,
sa loptama u rukama
i vrućim hljebom u torbi
Crnci i Crnogorci.”
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top