Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Ja sam narucio u subotu navece da mi stigne u RS/BiH,sad cemo vidjeti za koliko ce stici
 
  • Like
Reactions: BiP

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
  • Like
Reactions: BiP

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.009
Ako i posle svega, bude pametnjakovica koji ce da drze lekcije sta bi Zeljko trebalo da uradi ili ne uradi, u bilo kom smislu, onda su takvi likovi na nivou andjusa-klovnovi.
Mnogo je bitnije za Partizan da ZOC ostane mnogo duze od te tri projektovane godine.

Panteru i Lesoru veliko hvala i srecno. Zauvek deo nas!
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Pocetak prodaje sezonskih za novu sezonu ocekuje se sredinom avgusta-instagram pbg.news
20230627_220631.jpg
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mislim da se potcenjuje ozbiljno Lesor sa pričama o tome da je "on brat, ali se može naći bolji igrač". Prvo što je bio drugi najkorisniji igrač EL, i u prvih 5 centara svakako. Svakako stoji da on treba da se naplati, ali da dobrih centara ima u izobilju na tržištu, pa i nema.
Treće je što je ova sezona plod nadogradnje prošle. Otišlo je šta nije valjalo, ostao je kor sa Panterom, Ledejem i Lesorom plus produžena klupa Aleksa, Smajli. Na sve to dovedena pojačanja. Velika razlika je kada nosioce menjaš i boljim čak a ne lošijim ili podjednakim igračima u odnosu na ostanak tih igrača. Svaka ekipa raste svakog meseca sa dobrim trenerom jer se međusobno bolje poznaje.
Nije ovo sad moleban, nego činjenica da će nam trebati dosta vremena za uigravanje ekipe ako ode više od onih 3 od 5 najboljih koje sam pomenuo pre neki dan.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Pa odlaskom ove dvojice je vec 90% promenjena odbrana. Drugog ovakvog centra koji, sto bi ti rekao, na prstima isprati bekove gore, i jos preuzima do kraja- nema.

A i Panter je, pogotovo zadnja dva meseca, vec odigrao u odbrani ono sto bek suter sa 20 poena u rukama ne igra.

Tako da, KO GOD dodje, nasa igra vise nece biti ista, cak i da zadrzimo sve ostale, a necemo, sto znaci da ce opet biti uigravanja, Zeljkovih insistiranja, pojedinacna sipanja kasicicom u glavi i pojasnjavanja u decembru sta je hteo da im kaze u septembru... ali da on hoce da masina radi u maju, u to da ne sumnjamo, i to je za sada dovoljno.

Pregovarace imamo, znanje imamo, kintu taman, mozda jos i ranije garantovanu (sezonske karte u avgustu, sigurno bar 20% skuplje i prodate u vecem broju) cemo imati, pa cemo valjda i hrabrije na trziste.

SAMO NAPRED PARTIZAN!
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Izasao finansijski izvestaj Partizana za 2022. godinu.
13M obaveze, 3M potraživanja = 10M dug. Za godinu dana dug je povećan za 3M.
Ne znam koliko je tog povecanja za porez, ali 10M je bas velika cifra, i nadam se da ce neko u klubu ozbiljno da se pozabavim ovim pitanjem
 

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
373
Reaction score
1.120
Локација
the middle of nowhere
Izasao finansijski izvestaj Partizana za 2022. godinu.
13M obaveze, 3M potraživanja = 10M dug. Za godinu dana dug je povećan za 3M.
Ne znam koliko je tog povecanja za porez, ali 10M je bas velika cifra, i nadam se da ce neko u klubu ozbiljno da se pozabavim ovim pitanjem
Kako je moguce da se dug uveca pored svih prihoda iz prethodne sezone?
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Zato sto su navijaci i prijatelji kluba pokrili skoro ceo budzet kluba za ovu sezonu, a pare od drzave koje su nam obecane i to ozbiljne, prema potpisanim sponzorskim ugovorima nikada nisu legle na nas racun. Svi u klubu to znaju, samo sto Ostoja ne sme da kaze javno jer je pizda iz SNS-a pa mora da cuti i pusi
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.765
Reaction score
6.369
Znaci da ih mnogo bole naši rezultati a pogotovu ova titula. Da smo bedni kao Fk da vidiš kako bi pljuštali milioni.
Titula ravna čudu . Nemaju trenutno resenje. Doveli su cigani šta su hteli ,preplatili i opet dzabe. Jedino da počnu iz NBA da dovlače a to bas i nije realno.
E onda podržavam sto se cuti za porez i normalno sto se još nije platio.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.407
Reaction score
37.996
Top